reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Małe sprostowanie co do osoby która chciała wejść na zamknięty i tam się udzielać, jest aktywna cały czas. Miałam małe przekłamania i chce to sprostować. Dziewczyny może warto się odnieść co do tej osoby i jej prośby. W końcu ta dziewczyna pyta każdą z Was.
Nie widzę powodu, żeby Jej nie przyjmować. Jeśli Jej zależy, to może warto dodać Ją do naszego grona ☺
Być może z czasem zdradzi nam, dlaczego nie może grać w otwarte karty.
Wystarczająco dużo zła dzieje się w Polsce i na świecie w ostatnich czasach - wiec niech tutaj zapanuje wiara w drugiego człowieka 🙃
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny jak radzicie sobie ze wzdęciami i gazami? Dochodzę do wniosku, że to od tego tak mnie boli ten brzuch i już sobie z tym nie radzę. Nie ważne co zjem, wieczorem jesy tragedia :( do tego zgaga 🥺 25 mam teleporade dodatkową przed wizytą ale do tego czasu macie jakiś pomysł?
 
Małe sprostowanie co do osoby która chciała wejść na zamknięty i tam się udzielać, jest aktywna cały czas. Miałam małe przekłamania i chce to sprostować. Dziewczyny może warto się odnieść co do tej osoby i jej prośby. W końcu ta dziewczyna pyta każdą z Was.
dla mnie nie ma problemu
 
He 😁
Uff to super, że za darmo. Bo wiem, że w Gyncentrum Katowice robią za darmo bez skierowania i tam chciałam iść. Koleżanka mi polecała lekarza, który robi długie prenatalne i wszystko ładnie tłumaczy 🙈

Ale jak dr chce gdzie indziej i jeszcze bezpłatne badania uda się złowić to trzeba tak zrobić ;)
A nie trzeba spełnić jakiś warunków żeby było za darmo? 🤔
 
Szczerze, uwazam ukrywanie ciazy przed koleżankami z forum(zwlaszcza jak sa blisko) za duzy brak zaufania do nich.. raczej nie będę ufała juz takiej osobie, która chce byc inkognito bo sie wstydzi ciąży? Boi? Malo istotne jakie sa jej przesłanki.. nie wiadomo co z zamkniętej grupy, gdzie i komu bedzie wynosiła.. nawet jesli jest aktywna na forum.. chciałaś poznac min. moje zdanie.. taka sytuacja.. moze być w tej grupie, tylko prosze pozniej o wskazanie osoby ,na ktora trzeba potencjalnie uważać.. kryminalne zagadki BB 🤣😂🤣😂

Dodam odrazu ,ze post traktuje z przymrożeniem oka. :) Nie znam ,nie oceniam,ale mam prawo byc nie ufna :p
weź bez jaj. Mi też nie możesz ufać od razu pisze chlapie językiem gdzie popadnie i jestem na killku grupach a o ciąży też nie wszyscy wiedzą.... Także Uważaj na MAG.
I w trzymaniu ciąży jako tajemnica nie chodzi o zaufanie a raczej o brak zaufania do drugiej osoby... W ch.j się nie zgadzam;) ale ofc masz prawo do swojego zdania. Także od razu mówię na mnie uważaj;))
 
Dziewczyny, a czy to normalne, że wydaje mi się że brzuch mi delikatnie wybulilo? Czy to nie za wcześnie? Nawet maz stwierdził, że już coś widać. Nie chodzę wzdeta. Jestem drobna i tak się zastanawiam, czy to możliwe że to brzuszek ciążowy. Któraś też ma takie wrażenie? Jestem w 5+5.
U mnie też już widać brzuszek, w spodniach już nie zapinam rozporka, tz mogę się dopiąć, ale brzuch mnie boli, to po co 😂 tylko u mnie takie wzdęcia poprostu, cały czas mam ten brzuch taki napięty
 
Małe sprostowanie co do osoby która chciała wejść na zamknięty i tam się udzielać, jest aktywna cały czas. Miałam małe przekłamania i chce to sprostować. Dziewczyny może warto się odnieść co do tej osoby i jej prośby. W końcu ta dziewczyna pyta każdą z Was.
Co szkodzi żeby była z nami jak nie będzie się udzielać to można usunąć. Po to jesteśmy aby się wspierać wzajemnie doradzać sobie i pomagac. Wiadomo że teraz nie zweryfikujemy aktywności wszystkich bo ja np jestem od początku a ktoś dołączył dwa dni temu. Można tworzyć ta grupę i powoli dziewczyny dodawać te które przybywają i nie miały okazji jeszcze być aktywne
 
reklama
Dziewczyny jak radzicie sobie ze wzdęciami i gazami? Dochodzę do wniosku, że to od tego tak mnie boli ten brzuch i już sobie z tym nie radzę. Nie ważne co zjem, wieczorem jesy tragedia :( do tego zgaga 🥺 25 mam teleporade dodatkową przed wizytą ale do tego czasu macie jakiś pomysł?
Czesc
ja ma podobnie ,tez mnie mecza mega nudnosci,dzisiaj bolał żołądek i jeszcze doszedł bol głowy.Maskra.Ja na nudności stosuje imbir,może pomógł by i Twoje problemy też z żołądkiem.Mi trochę pomaga .Poobno bardzo dobrze działa na problemy z przewodem pokarmowym.Nawet słyszałam,żeby zrobić z niego papkę i to zjeść,ale dla mnie to za ostry smak i dodaje sobie do cherbaty np.
 
Do góry