reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Chodzi wam o ten test pappa czy jakoś tak? Ja mam mieszane uczucia nir wiem. czy wie na to zdecyduje bo co to niby zmieni... O tak będę chciała urodzić. Poza tym gdzieś czytałam że jak wyjdzie zły wynik to nie znaczy że dziecko będzie chore.. To bez sensu nie wykluczone a raczej bardzo prawopodobne że coś porypalam więc jakby któraś miała cierpliwość i mi to wytłumaczyła będę wdzięczna😘😘😘
 
reklama
Zapisywałam się dziś, pani poprosiła o PESEL - nie mam skończonych 35 lat, a zapisała mnie normalnie na badanie. W Sigma Bi właśnie mają unijny program skierowany do pań poniżej 35 lat, które na normalnych warunkach by się nie załapały na bezpłatne prenatalne, a tu nie wymagają skierowań ani żadnych dodatkowych wskazań 😊
Fajnie macie. Zaczęłam sprawdzać z ciekawości jak to u nas wygląda (też woj śląskie) ale tu są jakieś wymogi, oprócz wieku poniżej 35rz, odnośnie korzystania z pomocy społecznej i inne jakieś takie dziwne rzeczy, więc się nie złapie 🙄
 
Zapisywałam się dziś, pani poprosiła o PESEL - nie mam skończonych 35 lat, a zapisała mnie normalnie na badanie. W Sigma Bi właśnie mają unijny program skierowany do pań poniżej 35 lat, które na normalnych warunkach by się nie załapały na bezpłatne prenatalne, a tu nie wymagają skierowań ani żadnych dodatkowych wskazań 😊
Super 😍 dzięki za info !
 
Małe sprostowanie co do osoby która chciała wejść na zamknięty i tam się udzielać, jest aktywna cały czas. Miałam małe przekłamania i chce to sprostować. Dziewczyny może warto się odnieść co do tej osoby i jej prośby. W końcu ta dziewczyna pyta każdą z Was.
dla mnie nie ma problemu. Ludzie czasem maja rozne powody.
 
Hej dziewczyny! Dwa dni temu zrobiłam test, okazało się pozytywny... Jestem mega zaskoczona, bo jestem od kilku miesięcy z moim nowym partnerem, wcześniej z poprzednim staraliśmy się ponad rok i nic, byłam załamana.... Ale jak to los zwykle przewrotny, teraz gdy nie byłam staraczką akurat się udało... To moja druga ciąża, mam już córkę 9 lat 🙂 boje się strasznie, bo dopiero zaczęłam nowa, wymarzona pracę, nie mam dobrej umowy i wszystko jest inaczej niż bym chciała... Jeszcze nikt oprócz partnera nic nic nie wie. Przewidywany termin na 25.11.2021
 
Hej, przepraszam, jesli wywolalam tyle emocji.
Z racji zawodu jaki wykonuje, ruchy mam raczej zdecydowane zwlaszcza, ze temat sie pojawial od wielu dni.
Generalnie zgloszenia wyslane przez wiadomosc prywatna traktuje jako deklaracje i te osoby dodane sa do listy. Na liscie mam juz teraz ponad 30 osob i kilka wiadomosci, ktore czekaja, az otworze kompa.
Jesli wyslalam odpowiedz to znaczy, ze wiadomosc zostala przeczytana i osoba jest na liscie.
W temacie tego co mowila @Ces osoby ktorych nie kojarze z tego watku zostana dodatkowo sprawdzone przez @Ces w temacie logowania i aktywnosci.

Takie osoby, ktore mniej kojarze, na chwile obecna mam 3-4. Bedzie dobrze.

Rezygnacje tez przyjmuje :)
Prosze nie sprzeczajmy sie. Mamy wspolny cel, to sie najbardziej liczy!
 
Mądrze powiedziane [emoji8]
Hej, przepraszam, jesli wywolalam tyle emocji.
Z racji zawodu jaki wykonuje, ruchy mam raczej zdecydowane zwlaszcza, ze temat sie pojawial od wielu dni.
Generalnie zgloszenia wyslane przez wiadomosc prywatna traktuje jako deklaracje i te osoby dodane sa do listy. Na liscie mam juz teraz ponad 30 osob i kilka wiadomosci, ktore czekaja, az otworze kompa.
Jesli wyslalam odpowiedz to znaczy, ze wiadomosc zostala przeczytana i osoba jest na liscie.
W temacie tego co mowila @Ces osoby ktorych nie kojarze z tego watku zostana dodatkowo sprawdzone przez @Ces w temacie logowania i aktywnosci.

Takie osoby, ktore mniej kojarze, na chwile obecna mam 3-4. Bedzie dobrze.

Rezygnacje tez przyjmuje :)
Prosze nie sprzeczajmy sie. Mamy wspolny cel, to sie najbardziej liczy!
 
Nie mam nic przeciwko
Małe sprostowanie co do osoby która chciała wejść na zamknięty i tam się udzielać, jest aktywna cały czas. Miałam małe przekłamania i chce to sprostować. Dziewczyny może warto się odnieść co do tej osoby i jej prośby. W końcu ta dziewczyna pyta każdą z Was.
 
reklama
Małe sprostowanie co do osoby która chciała wejść na zamknięty i tam się udzielać, jest aktywna cały czas. Miałam małe przekłamania i chce to sprostować. Dziewczyny może warto się odnieść co do tej osoby i jej prośby. W końcu ta dziewczyna pyta każdą z Was.
Może być, mi to o obojętne. Chociaż nie wiedziałam, że na forum będziemy musiały rozmawiać o takich rzeczach...
 
Do góry