reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziewczyny jak radzicie sobie ze wzdęciami i gazami? Dochodzę do wniosku, że to od tego tak mnie boli ten brzuch i już sobie z tym nie radzę. Nie ważne co zjem, wieczorem jesy tragedia :( do tego zgaga 🥺 25 mam teleporade dodatkową przed wizytą ale do tego czasu macie jakiś pomysł?
Ja od jutra będę próbować pić siemię lniane.. codziennie rano cytryna z wodą przegotowana, activia.. no i jak idę na obrady sejmu😂😂😂 to pod nogi miska, aby nóżki byly wyżej.
 
reklama
Nic nie trzeba im dawać, przy zapisie podajesz podstawowe dane, w tym adres (bo to program dla kobiet zamieszkałych w Śląskiem). Doktor to Marcin Nylec, może uda ci się też zapisać do nich 😊 jak wyguglasz 'sigma bi prenatalne' to ci wyskoczy numer telefonu pod którym zapisują. Pytają oczywiście o wiek ciąży, żeby dostosować datę badania.
Bardz, ale to bardzo Ci dziekuje:* w tej przychodni, do ktorej ja sie zapisalam chca zeby odsylac im jakies dokumenty podpisane itd cuda na kiju. W dodatku daleko mam. Mam sie rzekomo zapisac w okolicach 20.04
 
Znowu musiałam nadrabiać ale widzę, że dużo kręci się wokół wątku zamkniętego. Wiecie, że nie pomyślałam, że będzie z tym tyle problemów? 🙉
@Ces co do dziewczyny, która chce dołączyć, mam mieszane uczucia, bo skoro chce ukrywać jakieś fakty "przed kolezankami" z innego wątku, to nie wiadomo czy nie będzie wynosić informacji, na tamten wątek (z góry przepraszam tą osobę, no ale można pomyśleć różne rzeczy) no ale skoro grupa ma powstać za chwilę to dajmy jej szansę bo skoro z jakiegoś tam powodu nie chce się udzielac, to może nie mieć okazji się tutaj wkręcić 😉
 
weź bez jaj. Mi też nie możesz ufać od razu pisze chlapie językiem gdzie popadnie i jestem na killku grupach a o ciąży też nie wszyscy wiedzą.... Także Uważaj na MAG.
I w trzymaniu ciąży jako tajemnica nie chodzi o zaufanie a raczej o brak zaufania do drugiej osoby... W ch.j się nie zgadzam;) ale ofc masz prawo do swojego zdania. Także od razu mówię na mnie uważaj;))
Ej ej ej.. czekaj .. napisałam ze traktuje moj wywód z przymrozeniem oka.. i napisałam tez ,ze ta dziewczyna musi nie ufać swoim koleżankom.. w sesnie ma do nich wlasnie te brak zaufania.. ciort wie jakim zaufaniem obdarzy nas..z resztą.. powiem tak.. byalm juz na jednym zamknietm forum,ktorego juz nie ma i mialysmy taką cichociemna co strasznie chciała do nas dolaczyc ,dolaczyla i sie udzielala, a potem wynosiła wszystko do innej grupy.. na fb ..miedzy innymi zdjecia dzieciaków dwoch dziewczyn.. pokazywała je tam jako swoje "blizniaki".. dlateho jestem ostrożna w stosunku do dziewczyny, ktorej nie znam nie udziela sie ,bo ma dla mnie dziwne powody.. poprostu. Z resztą ja tez nie muszę być na zamkniętym..:) skoro mi to nie pasuje.. ale chce i chce dac dziewczynie szanse..dlatego napisalam ze dla mnie moze byc ,tylko niech pozniej wytłumaczy czemu tak postępuje..czas pokaze..
 
Ostatnia edycja:
Dobry wieczór dziewuszki :) Ale jest co nadrabiać... ;)
Gratulacje z pięknych zdj z usg ❤
Dzisiaj badałam 2gi raz bete i jest piękny przystost 🤩🥰 197 👌
Czekam jeszcze na wyniki progesteronu , bo moja lekarka tego wymaga przed wizytą. I będę czekała na termin wizyty 😃 . Miłej nocy .
 
Rozumiem cię kochana 😊 wyobraź sobie przejście z praktyki minimum godzina dziennie 5-6 dni w tygodniu do zera... Przepływ krwi jednak mocno się zmienia podczas wykonywania asan, one wręcz po to zostały stworzone, dlatego póki jeszcze wszystko może się wydarzyć (oby było jak najlepiej, oczywiście!! 😍) to zalecam rozważnie praktykować I sama też zawiesiłam narazie. Po 12 tygodniu wracam do praktyki, może nie codziennie, ale na pewno pod okiem mojej nauczycielki 😊 jesteś ze Śląska może?
Pochodzę ze śląska, ale mieszkam w Norwegii :) ale fajnie mieć na forum kogoś kto też praktykuje jogę 😊


Małe sprostowanie co do osoby która chciała wejść na zamknięty i tam się udzielać, jest aktywna cały czas. Miałam małe przekłamania i chce to sprostować. Dziewczyny może warto się odnieść co do tej osoby i jej prośby. W końcu ta dziewczyna pyta każdą z Was.
Jak dla mnie ok. Przecież jakbyśmy powiedziały “nie” to i tak zawsze można założyć nowe konto, nabić kilka postów i dołączyć do grupy.
 
@Ces dla mnie osobiście to trochę dziwna sytuacja z tą dziewczyną, ale pewnie czegoś nie kumam, a ja ostatnio wolno myślę więc mi wybaczcie 😉 Poprostu nie rozumiem, dlaczego koleżanki z innego forum miałyby się nie dowiedzieć o ciąży skoro tu tylko o tym rozmawiamy. Tym bardziej że u większości z nas pewnie rodzina jeszcze nic nie wie, a dzielimy się wszystkim jakby nie patrzeć z obcymi ludźmi...
Chyba że to jakieś znajome które się znają z pracy, osiedla itp itd. To wtedy jestem w stanie zromuniec dlaczego nie chce powiedzieć 😉

Jeszcze chciałam poruszyć jedną rzecz, bo piszecie o aktywności i ja to popieram, ale trzeba mieć na uwadze to że niektóre z nas pracują, mają rodzinę, dzieci i inne zobowiązania i czasami ciężko być na bieżąco i aktywnie uczestniczyć w rozmowie. Nie wiem jaka aktywność macie na myśli 🤔
 
O kurcze! To mi dalas zagwozdke, bo ja sie zapisalam dzis wstepnie i niesmialo do sodowskich w kato, nawet nie wiem do jakiego lekarza, ale nie do tej pani doktor na ktorej mi zalezalo:-( a tu sigma bi pod nosem! Jak sie nazywa ten lekarz?? Moze sie jednak przepisze. Musisz wypelniac i przesylac im jakies dokumenty w zwiazku z tym?:)
Czy w tym programie trzeba mieć skończone 35 lat ? 🤔
 
reklama
Do góry