reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Witam dziewczyny

Powiedzcie co o tym myślicie,dziś mam 24 dzień cyklu i bardzo swędzą mnie sutki, czasem coś zakuje w podbrzusza ale wczoraj bardzo bolał mnie dolny odcinek kręgosłupa, do tego stopnia że ciężko było wstać z łóżka, i dreszcze jakby mnie łapało przeziębienie temp. 37,2 - 36,9

W 11 dniu cyklu mieliśmy małą wpadkę z mężem,czy te objawy mogą świadczyć o ciąży?

Pozdrawiam 🙂🙂
Mogą ale nie musza . A na objawy chyba trochę za wcześniej
 
reklama
Dziewczyny, a czy to normalne, że wydaje mi się że brzuch mi delikatnie wybulilo? Czy to nie za wcześnie? Nawet maz stwierdził, że już coś widać. Nie chodzę wzdeta. Jestem drobna i tak się zastanawiam, czy to możliwe że to brzuszek ciążowy. Któraś też ma takie wrażenie? Jestem w 5+5.
 
Dziewczyny, a czy to normalne, że wydaje mi się że brzuch mi delikatnie wybulilo? Czy to nie za wcześnie? Nawet maz stwierdził, że już coś widać. Nie chodzę wzdeta. Jestem drobna i tak się zastanawiam, czy to możliwe że to brzuszek ciążowy. Któraś też ma takie wrażenie? Jestem w 5+5.
Ja też mam takie wrażenie. Jestem w 5t3d
 
a to nie jest tak że prywatna jest swoją droga a mimo to na tej dalej może ktoś pisać? Wtedy będzie można dodawać do naszej grupy prywatnej jak ktoś później się odezwie. Czy jak grupa robi się prywatna to ta znika całkiem dla innych osób?
Nie znika. Wtedy są jakby dwie.
Ta zostaje i jest już na zawsze aktywna.
A od adminki dostajemy linki do tajnej grupy na priva ;)
 
He 😁
Uff to super, że za darmo. Bo wiem, że w Gyncentrum Katowice robią za darmo bez skierowania i tam chciałam iść. Koleżanka mi polecała lekarza, który robi długie prenatalne i wszystko ładnie tłumaczy 🙈

Ale jak dr chce gdzie indziej i jeszcze bezpłatne badania uda się złowić to trzeba tak zrobić ;)
Chyba słyszałam o tych badaniach w gyncentrum ale jakoś od lat chodzę do Pani Janosz do angelusa ( kilka lat przed planowaniem ciąży ) wiec nawet nie myslam
o zmianie ☺️ Tym bardziej ze na stronie internetowej fundacji tromboflilii Dr Janosz jest podana jako specjalista w tej dziedzinie wiec idealnie się złożyło bo w grudniu wyszło, ze jestem chora. W każdym razie do gyncentrum mam na piechotę chyba 500 m😅 do angelusa nawet bliżej wiec jestem otoczona klinikami😅 a do szpitala w którym pewne będę rodzic 1,5 km wiec w ostateczności mogę iść na przedporodowy spacer 😅
 
Małe sprostowanie co do osoby która chciała wejść na zamknięty i tam się udzielać, jest aktywna cały czas. Miałam małe przekłamania i chce to sprostować. Dziewczyny może warto się odnieść co do tej osoby i jej prośby. W końcu ta dziewczyna pyta każdą z Was.
 
U mnie niestety też po ostatniej wizycie ginekolog zdjagnozował krwiaka, na dodatek jest 3xwiekszy od dziecka i powoduje oklejanie kosmówki. Z jednej strony przynajmniej znam przyczynę wcześniejszych krwawień, ale z drugiej bardzo się boję. Też nadal muszę bezwzględnie leżeć i brać garść tabletek. Nie mam dzieci więc wstaje tylko do łazienki i jeść, mąż przejął wszystkie domowe obowiązki. Bardzo bym chciała żeby ten krwiak się wchłonął. Następną wizytę mam 08.04, gdybym tylko mogła przyspieszyć czas. Z dobrych wiadomości to pomimo krwawień dziecko rozwija się bez opóźnień, serduszko pięknie biło. Dziś 8+0 a termin porodu lekarz wyliczył na 01.11
Ojej to faktycznie mamy identyczną sytuację 😏
Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze ✊✊
No i u wszystkich dziewczyn z krwiakami też. Damy radę 💪

Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie 😘
 
Małe sprostowanie co do osoby która chciała wejść na zamknięty i tam się udzielać, jest aktywna cały czas. Miałam małe przekłamania i chce to sprostować. Dziewczyny może warto się odnieść co do tej osoby i jej prośby. W końcu ta dziewczyna pyta każdą z Was.
Ja jestem na tak :)
 
reklama
Małe sprostowanie co do osoby która chciała wejść na zamknięty i tam się udzielać, jest aktywna cały czas. Miałam małe przekłamania i chce to sprostować. Dziewczyny może warto się odnieść co do tej osoby i jej prośby. W końcu ta dziewczyna pyta każdą z Was.
Ja mysle, ze mozemy dac jej szanse, moze naprawde nie chce aby inne jej znajome sie dowiedzialy na tak wczesnym etapie. Chyba ze zmieni nick lub zalozy nowe konto i niech smialo tu wbija i opowiada co u niej 😊
 
Do góry