reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, a czy to normalne, że wydaje mi się że brzuch mi delikatnie wybulilo? Czy to nie za wcześnie? Nawet maz stwierdził, że już coś widać. Nie chodzę wzdeta. Jestem drobna i tak się zastanawiam, czy to możliwe że to brzuszek ciążowy. Któraś też ma takie wrażenie? Jestem w 5+5.
Gdzies czytalam ze do 12tyg macica rosnie do rozmiarow malego pomarancza, a jak jestes osoba szczupla moze brzuszek bedzie szybciej widac 😊🤰
 
Dokładnie! Zapisałam się na 19 kwietnia do Sigma Bi do Bytomia, właśnie w ramach tego programu. Sprawdziłam też tego doktora który będzie wykonywał badanie I figuruje na stronie Fetal Medicine Foundation, więc wydaje się legitny 😊
O kurcze! To mi dalas zagwozdke, bo ja sie zapisalam dzis wstepnie i niesmialo do sodowskich w kato, nawet nie wiem do jakiego lekarza, ale nie do tej pani doktor na ktorej mi zalezalo:-( a tu sigma bi pod nosem! Jak sie nazywa ten lekarz?? Moze sie jednak przepisze. Musisz wypelniac i przesylac im jakies dokumenty w zwiazku z tym?:)
 
Małe sprostowanie co do osoby która chciała wejść na zamknięty i tam się udzielać, jest aktywna cały czas. Miałam małe przekłamania i chce to sprostować. Dziewczyny może warto się odnieść co do tej osoby i jej prośby. W końcu ta dziewczyna pyta każdą z Was.
Ja tez jestem na tak :)
 
Ja dzisiaj zaczynam 8No to fakt jak dźwigasz to powinnaś iść na zwolnienie. Ja w pracy na szczęście mam wyrozumiałe kierownictwo i mam zakaz dźwigania o przemęczania się a najlepiej od razu by mnie wypchli na l4Ja też się obawiam bo pracuje jako kierownik zmiany w KFC przy autostradzie tam styczność z ludźmi jest duża ale myślę że miesiąc i pójdę na zwolnienie. Mam obszar do ogarnięcia i chciałabym go komuś przekazać trochę pokierować jak najlepiej go prowadzić bo wiem że rzucenie na głęboką wodę wcale nie jest fajne.Zgadzam się w 100% tylko ja mam za dobre serce i tak głupio mi zostawić wszystko
Ja wolę nie ryzykować. W pierwszej popełniłam ten błąd i niestety ciąża skończyła się w 8 tc. Jednak wszystko zależy od tego gdzie i na jakim stanowisku pracujemy. Aktualnie miałam specyficzna pracę w pewnej sieci fast food :D mimo, że lubię to jednak dla ciąży zbyt wielkie ryzyko :)
 
Dziewczyny, a czy to normalne, że wydaje mi się że brzuch mi delikatnie wybulilo? Czy to nie za wcześnie? Nawet maz stwierdził, że już coś widać. Nie chodzę wzdeta. Jestem drobna i tak się zastanawiam, czy to możliwe że to brzuszek ciążowy. Któraś też ma takie wrażenie? Jestem w 5+5.
U szczupłych osób podobno szybciej widać, bądź jak jest ciąża mnoga...😁😁😁😁
 
reklama
Małe sprostowanie co do osoby która chciała wejść na zamknięty i tam się udzielać, jest aktywna cały czas. Miałam małe przekłamania i chce to sprostować. Dziewczyny może warto się odnieść co do tej osoby i jej prośby. W końcu ta dziewczyna pyta każdą z Was.
Szczerze, uwazam ukrywanie ciazy przed koleżankami z forum(zwlaszcza jak sa blisko) za duzy brak zaufania do nich.. raczej nie będę ufała juz takiej osobie, która chce byc inkognito bo sie wstydzi ciąży? Boi? Malo istotne jakie sa jej przesłanki.. nie wiadomo co z zamkniętej grupy, gdzie i komu bedzie wynosiła.. nawet jesli jest aktywna na forum.. chciałaś poznac min. moje zdanie.. taka sytuacja.. moze być w tej grupie, tylko prosze pozniej o wskazanie osoby ,na ktora trzeba potencjalnie uważać.. kryminalne zagadki BB 🤣😂🤣😂

Dodam odrazu ,ze post traktuje z przymrożeniem oka. :) Nie znam ,nie oceniam,ale mam prawo byc nie ufna :p
 
Do góry