reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja mam biegunkę od kilku tygodni, tzn nie jest jakaś mega duża i uciążliwa ale generalnie jest "luźno" i z 5-6 razy na dzień. Też nie wiem o co kaman. Najpierw myślałam, że to od żelaza ale odstawiłam na kilka dni i dalej bez zmian
Ja mam tak "luźno" od 35+0, dziś 38+0. Od żelaza raczej jest problem z wypróżnieniem, przy stosowaniu magnezu mogą być biegunki ale u mnie magnez nie ma żadnego wpływu.
Chodzę do toalety właśnie ok 5 razy dziennie. Czasami nawet nie czuje, że mi się chce, pójdę na siku i raptem odzywa się druga strona 😝
 
reklama
Ja mam tak "luźno" od 35+0, dziś 38+0. Od żelaza raczej jest problem z wypróżnieniem, przy stosowaniu magnezu mogą być biegunki ale u mnie magnez nie ma żadnego wpływu.
Chodzę do toalety właśnie ok 5 razy dziennie. Czasami nawet nie czuje, że mi się chce, pójdę na siku i raptem odzywa się druga strona 😝
O to to, dokładnie tak samo mam! I też mi wciąż niedobrze 😞 i od głodu i od zgagi. Rzadko zdarza się, żebym ze smakiem coś zjadła 😒
 
I jak było? Ja rodziłam 10 lat temu ale na kopernika. Mimo, że miałam 19 lat i byłam pewna, że będą mnie traktować z góry, to powiem Wam, że byłam mega zaskoczona pozytywnie, wszyscy mnie chwalili, że taka młoda a tak sobie świetnie poradziłam, bez znieczulenia i nacinania 🙂
Wspominam dobrze (warunki I personel), natomiast trwało to zdecydowanie za długo 20 h... Miałam podawaną oksytocynę, dwa razy znieczulenie, a i tak prosilam, zeby mnie dobili😅 ale jak zobaczyłam synka to od razu zapomniałam o bólu. Miałam go praktycznie cały czas przy sobie, nawet na noc nie chciałam to oddawać.


Natomiast nie zgodzę się z tym oczyszczaniem organizmu. Nie jest to regułą. Ja urodziłam po terminie, nie miałam żadnych biegunki ani nic. Normalnie lewatywa przed porodem.
 
Bardzo często biegunka pojawia się przed porodem, z tego co się czyta i słyszy, u mnie tez od 2-3 dni jakby zmiana z wypróżnieniem, wcześniej bardziej zaparcia a nagle przeszło bardziej w biegunkę, praktycznie cokolwiek zjem to od razu lecę na kibelek🙈

W pierwszej ciąży nie miałam nic z rzeczy przepowiadających poród, a teraz jakoś po mału codziennie coś:)
Chyba ze już tak bardzo chcemy urodzić ze sobie wkręcamy;)
 
No właśnie, zamierzacie w szpitalu prosić o lewatywę? Ja chyba tak jeśli będzie czas. A propos: dziś próbowałam się ogolić pod prysznicem i wiecie co? Poród musi zaczekać co najmniej tydzień aż się wszystko wyrówna bo będzie wstyd na porodówce xD
 
No właśnie, zamierzacie w szpitalu prosić o lewatywę? Ja chyba tak jeśli będzie czas. A propos: dziś próbowałam się ogolić pod prysznicem i wiecie co? Poród musi zaczekać co najmniej tydzień aż się wszystko wyrówna bo będzie wstyd na porodówce xD

Mam nadzieję, że przeczyści mnie naturalnie, a jeżeli nie to o ile zdążę to poproszę o lewatywę. U nas w szpitalu jest tak, że nikt nie proponuję, trzeba samemu się upomnieć. W pierwotnej wersji chciałam zrobić sama, ale nigdy nie robiłam, więc nie wiem czym bym to ogarnęła...
Gole się bardzo regularnie, z tym, że wcześniej wszystko zajmowało mi około 10 minut, teraz ponad 20😄. No i teraz pomagam sobie lusterkiem a i tak czasami ciężko wszędzie sięgnąć i znaleźć 🤣🤣🤣
 
Mam nadzieję, że przeczyści mnie naturalnie, a jeżeli nie to o ile zdążę to poproszę o lewatywę. U nas w szpitalu jest tak, że nikt nie proponuję, trzeba samemu się upomnieć. W pierwotnej wersji chciałam zrobić sama, ale nigdy nie robiłam, więc nie wiem czym bym to ogarnęła...
Gole się bardzo regularnie, z tym, że wcześniej wszystko zajmowało mi około 10 minut, teraz ponad 20😄. No i teraz pomagam sobie lusterkiem a i tak czasami ciężko wszędzie sięgnąć i znaleźć 🤣🤣🤣
Ja też regularnie zawsze i dlatego teraz mi ciężko, nie mam wanny a twardy brzuch sprawia,że od kilku dni ciężko mi się zgiąć choćby trochę 😞
 
Ja mam biegunkę od kilku tygodni, tzn nie jest jakaś mega duża i uciążliwa ale generalnie jest "luźno" i z 5-6 razy na dzień. Też nie wiem o co kaman. Najpierw myślałam, że to od żelaza ale odstawiłam na kilka dni i dalej bez zmian
Ja miałam od probiotyku... jeśli bierzesz, to zwróć uwagę czy nie od niego :)
 
reklama
Do góry