reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Podobno krótko przed porodem organizm kobiety sam się oczyszcza, moja siostra tak miała przed porodami. A tak poza tym ile w tym prawdy i czy zawsze tak jest tego nie wiem. Może niedługo trafisz na porodówkę

To niestety też tak różnie bywa, czasami jest kilka dni przed, a ostatnio mi koleżanką opowiadała, że miała dopiero jak pojechała ze skurczami na porodówkę.
 
reklama
Kochana, bardzo dziękuję za opis i jeszcze raz wielkie gratulacje! Pamiętaj, że jesteś najlepszą mama dla swojej kruszynki 🙂 jej, gdyby tylko było mnie stać to pewnie też wybrałabym opcje z apartamentem, jednak podstawą musi mi wystarczyć. I tak sądzę, że będzie cudnie, po Twoim opisie nie mogę się doczekać aż zobacze swojego synka 🙂🙂🙂 tylko my nie zaszczepieni... Masz jakieś info na gorąco jak to jest teraz z niezaszczepionych tata przy SN? Wypoczywaj ❤️❤️❤️
Na pewno będzie super. To świetny szpital i każda jedna osoba była bardzo miła i profesjonalna dla wszystkich pacjentek. Trzeba dzwonić odnośnie tego jak z tym mężem. Widziałam na pewno jak jeden tatuś został wezwany do SN i kupował wdzianko porodowe w automacie przy wejściu (45 pln). Kazali mu się przebrać i pokierowało gdzie ma iść. Facet ubrał to na taka gruba bluzę - myśle ze potem się rozbierał bo w szpitalu jak wiadomo gorąco.
Na stronie są informacje z kwietnia. Na pewno są ograniczenia w ilości wizyt ale położne na pewno we wszystkim pomogą.
Powodzenia!
 
Ja mam biegunkę od kilku tygodni, tzn nie jest jakaś mega duża i uciążliwa ale generalnie jest "luźno" i z 5-6 razy na dzień. Też nie wiem o co kaman. Najpierw myślałam, że to od żelaza ale odstawiłam na kilka dni i dalej bez zmian
Organizm się czyści przed porodem u mnie dzis tez właśnie zaczoł żeby dziecko mogło się wstawić w kanał rodny. Niestety u jednych to parę dni u innych tygodnie. Do tego jest mi od rana nie dobrze i zgaga sie wzmocniła a to dopiero koniec 36tc więc sie boję co dalej.
 
reklama
Do góry