reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja też regularnie zawsze i dlatego teraz mi ciężko, nie mam wanny a twardy brzuch sprawia,że od kilku dni ciężko mi się zgiąć choćby trochę 😞

Rozumiem Cię doskonale, też mam tylko prysznic, więc takie czynności higieniczno-pielegnacyjne wymagają dodatkowo dobrej logistyki 😃, część robię pod zlewem z nogą opartą o kibelek, a część pod prysznicem😄. Z tym zginaniem się to w ogóle masakra, czasami aż ciężko wstać z pozycji leżącej albo siedzącej bo trzeba się przetaczać 🤣
 
reklama
Dziewczyny,
Czy któraś z Was płukała pochwę irygatorem z Tantum Rosa w trakcie ciąży?
Mój lekarz kazał mi to zrobić, ponieważ mam mocną infekcję intymną ale widzę, że wszędzie na necie jest napisane że nie wolno używać irygatorów w ciąży...
 
@Juana19 powiedz mi jedna rzecz. Miałaś planowy poród SN że podali ci oksytocyne? Czy poprostu nie chcieli robić cc na zimno?

Trochę słabo że jak nie masz wykupionego apartamentu to tatuś może być dopiero o 15.. Ale co szpital to obyczaj..
 
Dziewczyny,
Czy któraś z Was płukała pochwę irygatorem z Tantum Rosa w trakcie ciąży?
Mój lekarz kazał mi to zrobić, ponieważ mam mocną infekcję intymną ale widzę, że wszędzie na necie jest napisane że nie wolno używać irygatorów w ciąży...
Ja używałam po porodzie. W ciąży chybabym się obawiała, ten irygator jest dość duży. Ale możesz to rozrobić w atomizerze i "opłukać" w ten sposób wejście do pochwy. A na infekcję nie otrzymałaś globulek?
 
Dziewczyny,
Czy któraś z Was płukała pochwę irygatorem z Tantum Rosa w trakcie ciąży?
Mój lekarz kazał mi to zrobić, ponieważ mam mocną infekcję intymną ale widzę, że wszędzie na necie jest napisane że nie wolno używać irygatorów w ciąży...

I to prawda, w ciąży nie możesz używać tego jako irygator, tylko spryskaj tym od zewnątrz. Tak samo porodzie moja lekarka poleca się tym pryskać, ale nie za często bo może wysuszać. Na po porodzie kupiłam jeszcze piankę Ginexid- moja przyjaciółka polecała, więc Jej zaufałam 🙂.
 
reklama
Ja używałam po porodzie. W ciąży chybabym się obawiała, ten irygator jest dość duży. Ale możesz to rozrobić w atomizerze i "opłukać" w ten sposób wejście do pochwy. A na infekcję nie otrzymałaś globulek?
Dzięki.
Globulki tez dostałam ale powiedział, że dobrze byłoby raz wypłukać pochwę tantum rosa... kupiłam ten irygator nie myśląc ale nie zrobie tego.
 
Do góry