reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

Hej dziewczyny. U mnie 33 + 5.
Też dzisiaj czułam słabsze ruchy i przyjechałam do szpitala. Zostawili mnie na oddziale bo mały ma wysokie tętno.
Mam nadzieję że wszystko się jutro wyklaruje.. Po badaniu mały zaczął się ruszać ale muszę obserwować te ruchy zwłaszcza że cały dzień czułam się słabo.

Trzymajcie kciuki żeby się unormowało i będę pisać na bieżąco 💙
Ojejku ty tez 😪 jejku trzymam kciuki daj znać co tam działają u Ciebie.
 
reklama
Hej melduje się mnie zostawili w szpitalu dalej.. miałam dzisiaj rano usg i nie podoba mu coś w tych przepływach dalej jakby miał niedokrwistosc anemię. I mówi ze dziś chce mnie poobserwować żeby sprawdzić ze może niby w ktg coś się pojawi. Mówił ze za mało wazy nie wiem tu wazy 2600 na początek 38tyg ze za mało a tydzień temu u mojego gin ważył 2790. Polozna mowila ze co aparat to inaczej mięrzy mie wiem czym się już sugerować..
najlepsze jest to ze gadają wkoło Macieja a ciagle nie wiem co tak na prawdę jest nie tak.dzwoniłam do mojego gina mówił ze może łożysko złe pracuje już i trzeba zrobić cesarkę i szybciej zakończyć ciąże nie wiem już nic najlepsze jest to ze oni tu kompletnie nic mi jie robią tylko co 4h Ktg i to tyle !! 😣😣
Najlepiej wypisalabym się i poszła odrazu do mojego specjalisty gina on pracuje w innym szpitalu i jakby widzial ze coś nie tsk odrazu dał by mi skierowanie na cesarkę a teraz w tym szpitalu utknęłam jak śliwka w kompot bo jak się wypisze to będzie na mnie..:(
 
Ostatnia edycja:
Ja od wczorajszego wieczoru jestem chora, boli mnie gardło i mam straszny kaszel, który bardzo napina mi brzuch. Stosowałam już czosnek, miód, cytrynę, imbir, sok z malin, niestety nic nie pomaga. Pójdę do lekarza ale bardzo się boję że ten kaszel może doprowadzić do porodu, (mam już rozwarcie i całkowicie miękką szyjkę) a ja w dzisiejszym dniu nie mam siły. Oby mały jeszcze trochę poczekał, żeby choć odrobinę mi się polepszyło
Trzymam kciuki za Ciebie 😪 rób inhalacje to pomaga dużo
 
Melduję się.
Zostałam w szpitalu.
Mały na wysokie tętno i dobrze ze przyjechałam. Dostałam magnez rozkurczowo i sterydy na płucka dla małego żeby nie było ryzyka w przypadku gdyby nie daj Boże coś się zaczęło dziać.

My już wszystko składamy i jak wrócę to weźmiemy się za pranie, prasowanie i spakuje całkiem torbę.

Zaczynam 34tc. Nie będę już ze wszystkim zwlekać.
A do kiedy cię trzymają ? Ja już od soboty leżę i dalej nic nie wiem ;-(
 
Hej melduje się mnie zostawili w szpitalu dalej.. miałam dzisiaj rano usg i nie podoba mu coś w tych przepływach dalej jakby miał niedokrwistosc anemię. I mówi ze dziś chce mnie poobserwować żeby sprawdzić ze może niby w ktg coś się pojawi. Mówił ze za mało wazy nie wiem tu wazy 2600 na początek 38tyg ze za mało a tydzień temu u mojego gin ważył 2790. Polozna mowila ze co aparat to inaczej mięrzy mie wiem czym się już sugerować..
najlepsze jest to ze gadają wkoło Macieja a ciagle nie wiem co tak na prawdę jest nie tak.dzwoniłam do mojego gina mówił ze może łożysko złe pracuje już i trzeba zrobić cesarkę i szybciej zakończyć ciąże nie wiem już nic najlepsze jest to ze oni tu kompletnie nic mi jie robią tylko co 4h Ktg i to tyle !! 😣😣
Z reguły jak trafisz do szpitala, to przez 3 doby nie wypuszczają, bo szpitalowi to się bardziej opłaca że wzgledu na kontrakt z NFZ. Jak nawet nic konkretnego nie znajdą to ciągną pobyt byle się 3doba zaczęła. Mi jak szpital miał pustki proponowano pozostanie na oddziale by odpocząć.
 
Z reguły jak trafisz do szpitala, to przez 3 doby nie wypuszczają, bo szpitalowi to się bardziej opłaca że wzgledu na kontrakt z NFZ. Jak nawet nic konkretnego nie znajdą to ciągną pobyt byle się 3doba zaczęła. Mi jak szpital miał pustki proponowano pozostanie na oddziale by odpocząć.
A wiesz ze moja mama mi dzisiaj to samo mowila? Ja pieprze no chory kraj !!
 
Melduję się.
Zostałam w szpitalu.
Mały na wysokie tętno i dobrze ze przyjechałam. Dostałam magnez rozkurczowo i sterydy na płucka dla małego żeby nie było ryzyka w przypadku gdyby nie daj Boże coś się zaczęło dziać.

My już wszystko składamy i jak wrócę to weźmiemy się za pranie, prasowanie i spakuje całkiem torbę.

Zaczynam 34tc. Nie będę już ze wszystkim zwlekać.
Trzymam kciuki, żeby jednak wszystko się unormowało. Jakie miał Twój malutki tętno? Moja dzisiaj też taka dziwna, brzuch twardnieje. Sprawdzałam detektorem to tak średnio 148. Ona nie lubi jak ja sprawdzam, uciekała mi, myślałam, że mi brzuch rozerwie. W pewnym momencie miała 168, więc odpuscilam. Bo chyba dodatkowo się zestresowała. Jutro mam wizytę u lekarza, więc zapytam o ten puls. Ale trochę się stresuję.
 
Hey. Ja po wizycie. Zaczęty 35 tydzień mała ułożona książkowo do porodu na szczęście szyjka zamknięta ale pani doktor mówiła że urodzić moge w każdej chwili więc mam się oszczędzac.Waga 2600. Przed 1 listopada mam Ostatnia wizytę chyba że szybciej urodzę zobaczymy. Szczerze nie dociera to do mnie ze to już ostatnia prosta a przed chwilą zaczynałysmy ciążę. Trzymam za was kciuki będzie dobrze niech maluchy posiedzą jeszcze vhwile w brzuszkach 😘
 
reklama
Trzymam kciuki, żeby jednak wszystko się unormowało. Jakie miał Twój malutki tętno? Moja dzisiaj też taka dziwna, brzuch twardnieje. Sprawdzałam detektorem to tak średnio 148. Ona nie lubi jak ja sprawdzam, uciekała mi, myślałam, że mi brzuch rozerwie. W pewnym momencie miała 168, więc odpuscilam. Bo chyba dodatkowo się zestresowała. Jutro mam wizytę u lekarza, więc zapytam o ten puls. Ale trochę się stresuję.
Tętno ok 180 uderzeń

@Isanaa daj znać jak u was.. Ja na kroplówkach i o północy druga dawka sterydów

@Szczęśliwakobieta prawdopodobnie do czwartku jeśli się wszystko unormuje
 
Do góry