reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Czyli intuicja Cię nie zawiodła. Brawo mama💛
Trzymam kciuki, żeby z maluchem wszystko było ok. Ty już masz chyba prawie donoszoną ciążę prawda? Coś mi się kojarzy że miałaś termin na sam początek listopada.
Tak jednak coś było na rzeczy ale możliwe ze poprostu był spokojniejszy. Dzisiaj będą mnie cały dzień obserwować w nocy miałam co 4h ktg. Jutro zrobią ponowne usg bo dziś niby nie można z dnia na dzień sprawdzać i wtedy jeśli będzie ok to do domku🥰 tak ja na donoszona termin 1 listopad . Szkoda ze nie mogę już rodzic 😹 wszystko za jednym razem by było. A mały dzisiaj się rusza czuje ruchy wiec się nie martwię zobaczymy jak na usg będzie jutro
 
Tak jednak coś było na rzeczy ale możliwe ze poprostu był spokojniejszy. Dzisiaj będą mnie cały dzień obserwować w nocy miałam co 4h ktg. Jutro zrobią ponowne usg bo dziś niby nie można z dnia na dzień sprawdzać i wtedy jeśli będzie ok to do domku🥰 tak ja na donoszona termin 1 listopad . Szkoda ze nie mogę już rodzic 😹 wszystko za jednym razem by było. A mały dzisiaj się rusza czuje ruchy wiec się nie martwię zobaczymy jak na usg będzie jutro
Do 1.11 jeszcze 3tyg. Niech sobie siedzi w brzuszku u mamy, tam najbezpieczniej. Nie śpiesz się tak do porodu😅 życzę Ci żebyś wyszła szybko do domu oglądać seriale i odpoczywać, bo w szpitalu na patologii osobiście nienawidziłam leżeć.
 
Hej dziewczyny. U mnie 33 + 5.
Też dzisiaj czułam słabsze ruchy i przyjechałam do szpitala. Zostawili mnie na oddziale bo mały ma wysokie tętno.
Mam nadzieję że wszystko się jutro wyklaruje.. Po badaniu mały zaczął się ruszać ale muszę obserwować te ruchy zwłaszcza że cały dzień czułam się słabo.

Trzymajcie kciuki żeby się unormowało i będę pisać na bieżąco 💙
 
Dziewczyny, kiedy rozkładacie łóżeczko i wszystko inne? Ja się zbieram żeby to zrobić w ostatni weekend października, ale zastanawiam się czy nie za wczas

My wczoraj złożyliśmy łóżeczko, ale to dlatego, że kupowaliśmy przez internet i chcieliśmy zobaczyć czy na pewno wszystko jest w porządku... Póki co będzie stało zakryte folią. Te wszystkie gadżety do łóżeczka wypiorę na koniec miesiąca, żeby nie stało i się nie kurzyło. A gdyby coś się wydarzyło i Mały przeszedłby przed terminem to pralkę mój mąż też ogarnie 🙂
 
My wczoraj złożyliśmy łóżeczko, ale to dlatego, że kupowaliśmy przez internet i chcieliśmy zobaczyć czy na pewno wszystko jest w porządku... Póki co będzie stało zakryte folią. Te wszystkie gadżety do łóżeczka wypiorę na koniec miesiąca, żeby nie stało i się nie kurzyło. A gdyby coś się wydarzyło i Mały przeszedłby przed terminem to pralkę mój mąż też ogarnie 🙂
ja już pranie opanowałam, prasowanie też, jeszcze przemeblowanie nas czeka i dlatego pytam
 
Dziewczyny, kiedy rozkładacie łóżeczko i wszystko inne? Ja się zbieram żeby to zrobić w ostatni weekend października, ale zastanawiam się czy nie za wczas
U mnie wszystko stoi złożone od tygodnia, ubranka poprane i poprasowane. Tylko coś mam z ubrań do ogarnięcia po synku w ramach zapasu i torbę muszę kosmetykami dopakowac i czekam. Obecnie 35 + 2, ale mam coraz więcej skurczy i to bolesnych ale nieregularnych. Dużo mi ciężej niż przy ostatniej ciąży, a mój mąż nie wiadomo czy wogole będzie mógł wziąć wolne po porodzie 😩, więc sobie stopniowo zorganizowaliśmy przygotowania tak by było wszystko gotowe na 9 miesiąc.
 
Hej dziewczyny. U mnie 33 + 5.
Też dzisiaj czułam słabsze ruchy i przyjechałam do szpitala. Zostawili mnie na oddziale bo mały ma wysokie tętno.
Mam nadzieję że wszystko się jutro wyklaruje.. Po badaniu mały zaczął się ruszać ale muszę obserwować te ruchy zwłaszcza że cały dzień czułam się słabo.

Trzymajcie kciuki żeby się unormowało i będę pisać na bieżąco 💙
Trzymam 🤞
 
reklama
Hej dziewczyny. U mnie 33 + 5.
Też dzisiaj czułam słabsze ruchy i przyjechałam do szpitala. Zostawili mnie na oddziale bo mały ma wysokie tętno.
Mam nadzieję że wszystko się jutro wyklaruje.. Po badaniu mały zaczął się ruszać ale muszę obserwować te ruchy zwłaszcza że cały dzień czułam się słabo.

Trzymajcie kciuki żeby się unormowało i będę pisać na bieżąco 💙
Koniecznie dawaj znać co u was słychać, dobrze że pojechałaś do szpitala. Lepiej to wszystko sprawdzić, oby okazało się to tylko jednorazowym incydentem.
 
Do góry