reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

Potrzebuję porady może któraś już przechodziła. Do tej pory nieoapam problemów z wypróżnieniem itd ale wczoraj wypiłam sok z dodatkiem arbuza i zjadłam domowej roboty frytki... Luuuuuudzie jak mnie biegunka złapała. Cała noc się męczyłam i mecze się teraz.. Macie jakieś sposoby na biegunkę w ciąży? Bo jak weszłam w internet to się przeraziłam.. 😑

Mi lekarz mówi o stoperan ie żeby brać, bo podobno najbezpieczniejszy w ciąży ale jak naprawdę jest to nie wiem
 
reklama
Do sypialni dostawkę bo napewno przy maleństwu będzie Ci wygodniej i nie bd musiała się nawet podnosic z łóżka a na dół turystyczne bo turystyczne ma też kółka bd mogła sobie postawić gdzie bd chciała a jak wyrosnie z dostawki to turystyczne można też ma górę wstawić. Te łóżeczka są do 25kg a moja córka ma 4 lata i waży 17kg więc spokojnie starczy na kilka lat.
Dzięki! A polecasz jakieś konkretne turystyczne czy myślisz, że bez znaczenia?
 
Dziewczyny, uważacie że standardowe łóżeczka ze szczebelkami są bezpieczne, czy lepiej zainwestować w kołyskę/kosz Mojżesza/łóżeczko turystyczne itd? Naczytałam się o tym ile to nieszczęść przez szczebelki się wydarzyło i nie wiem co zrobić...
My kupiliśmy Chicco next2me forever. To jest łóżeczko dostawne, ale do 22 kg, więc do 4 r.ż. nawet :) Ono jest super, bo na początku jest jak zwykła dostawka, później może być jako łóżeczko wolnostojące, a na koniec jako kojec. Jest trochę większe, niż tradycyjna dostawka i trochę droższe, ale uznaliśmy, że to inwestycja na kilka lat. Normalnie kosztuje 1599zł, ale znaleźliśmy jeden sklep w necie i kupiliśmy za 1399 zł. Wczoraj zamówiliśmy i pewnie jutro będzie. Ono też jest fajne, bo ma 11 poziomów regulacji wysokości i ta otwierana ścianka się opuszcza do dołu, więc jest proste w obsłudze :)
 
My kupiliśmy Chicco next2me forever. To jest łóżeczko dostawne, ale do 22 kg, więc do 4 r.ż. nawet :) Ono jest super, bo na początku jest jak zwykła dostawka, później może być jako łóżeczko wolnostojące, a na koniec jako kojec. Jest trochę większe, niż tradycyjna dostawka i trochę droższe, ale uznaliśmy, że to inwestycja na kilka lat. Normalnie kosztuje 1599zł, ale znaleźliśmy jeden sklep w necie i kupiliśmy za 1399 zł. Wczoraj zamówiliśmy i pewnie jutro będzie. Ono też jest fajne, bo ma 11 poziomów regulacji wysokości i ta otwierana ścianka się opuszcza do dołu, więc jest proste w obsłudze :)
Wygląda w internecie na zdjęciach na prawdę fajnie, daj znać jak dojdzie, czy w rzeczywistości się nie rozczarowałaś[emoji6]
 
Wygląda w internecie na zdjęciach na prawdę fajnie, daj znać jak dojdzie, czy w rzeczywistości się nie rozczarowałaś[emoji6]
My widzieliśmy je w sklepie na żywo, bo ja boję się zamawiać przez internet takich rzeczy, jak ich nie widzę :) Dlatego wybraliśmy najpierw w sklepie, a później znaleźliśmy taniej w necie i zamówiliśmy do domu :) Ale jak jutro dojdzie, to dam znać co i jak :)
 
Ja po dzisiejszej wizycie. Chodzę na NFZ, więc za dużo to nie zobaczyłam, ale mała rozwija się prawidłowo. Ma już ok 1920g. Jestem w szoku. Ja na plusie tylko 4,4 kg. Obróciła się główkowo, bo ostatnio jeszcze miednicowo. Mam przyjść za tydzień na zastrzyk, bo nie było dzisiaj jeszcze mojego wyniku na przeciwciała.
 
reklama
Do góry