reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

Cześć wszystkim, ja po dniu przerwy znów zaczęłam plamić. Dziś temperatura 36.35, czyli moja bazowa. Nie wiem, jak mam się tym nie martwić 😢
 
reklama
Hej. Wczorajsza wizyta zakończona pomyślnie. Pojawił się pęcherzyk żółtkowy, dostałam skierowanie na badania i w piątek 19.03 wizyta żeby zobaczyć zarodek.
Miłego dnia wszystkim :)
 

Załączniki

  • 20210313_085710.jpg
    20210313_085710.jpg
    124,2 KB · Wyświetleń: 62
Jak pięknie! Gratulacje !
Hej. Wczorajsza wizyta zakończona pomyślnie. Pojawił się pęcherzyk żółtkowy, dostałam skierowanie na badania i w piątek 19.03 wizyta żeby zobaczyć zarodek.
Miłego dnia wszystkim :)
@Tori ja się nie znam na temperaturze ale wiem że płomienie może występować gdy zarodek uciska naczynia krwionośne i z nich często leci ta krew. Jeśli jesteś zaniepokojona może idź na izbę przyjęć?
Bardzo się martwię o Ciebie:(
 
Dzień dobry z rana.
Witam nowe dziewczyny.
U mnie coś się poprzestawiało i od 2 dni wybudzam się w nocy i ciężko mi usnąć. Dzisiaj pobudka o 3.30 i tak nie spałam już do rana. Czuję się jak zombie. Mąż już odzyskał smak i węch a u mnie nadal dupa.
Piersi są tak wrażliwe że nie mogę ich dotknąć. A najgorzej w pachwinie.
 
Po cichutku chciałabym się przywitać [emoji16]
Dzisiaj wyszła Kreseczka. Dwa dni temu cień. Termin wg aplikacji na 22.11.21, aktualnie 4+0. Betę o ile zrobię to będzie to końcem przyszłego tygodnia dopiero. Na wizytę już się umówiłam na ostatniego marca.
Mam 35lat i to moja pierwsza ciąża.
Zobacz załącznik 1247863
Nooo gratuluję 😍😍😍
 
Dzień dobry.

Mam pytanie do dziewczyn co biorą heparynę.
Co zrobiłam źle że mam coś takiego:Zobacz załącznik 1247861
Może musisz mocniej ściskać fałd skory, wtedy zastrzyk, odczekać po wyjęciu igły kilka sekund i dopiero puścić fałd skory. U mnie to działa i zero siniaków.
Cześć wszystkim, ja po dniu przerwy znów zaczęłam plamić. Dziś temperatura 36.35, czyli moja bazowa. Nie wiem, jak mam się tym nie martwić 😢
Ja temperatury nie mierze i dzięki temu dodatkowe zmartwienie z głowy ;) Na początku, po pozytywnym teście, tez mi skakała temperatura. Raz było 37,1, raz 36,3, raz 36,6 a wczoraj było już serduszko wiec temperatura to nie jest żaden wyznacznik. Nie przejmuj się nią.

U mnie dziewczyny nadal prawie żadnych objawów :o mam nadzieje ze to nic złego.
 
Witam sie z 4t4d. @ nadal nie przyszla ,sero plamien , wieczorne mdłości nieprzyjemnie sie pojawiaja, ale wieczorem glowa do podusi i śpię. Cyce troche podćmiewają,a tak to kompletnie zadnych objawow ale z tego co pamietam z poprzedniej to dopiero w okolicach 6 tyg. Ciagnelo podbrzusze a w okolicach 10 mialam mdłości. :) Wiec mam jeszcze trochę czasu normalnie pożyć 😂🤣 spokojnej soboty dziewczynki :*
 
reklama
Do góry