reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

Dzień dobry w sobotę ☺️
Jak się dzisiaj czujecie??
U mnie standardowo zgaga i mdłości. We wtorek mam wizytę u ginekologa, będzie to 5t0d ale szczerze boję się iść troche, myślę czy nie poczekać jeszcze tydzień z wizyta.
 
reklama
Dzień dobry w sobotę ☺️
Jak się dzisiaj czujecie??
U mnie standardowo zgaga i mdłości. We wtorek mam wizytę u ginekologa, będzie to 5t0d ale szczerze boję się iść troche, myślę czy nie poczekać jeszcze tydzień z wizyta.
wspolczuje. U mnie ok, tylko zmeczenie wieczorem 1h wczesniej i troche mi sie zoladek wykreca jak wstaje w nocy, ale nie jakos bardzo. W dzien spoko.
 
Dzień dobry.

Mam pytanie do dziewczyn co biorą heparynę.
Co zrobiłam źle że mam coś takiego:
20210313_084913~2.jpeg
 
Witam dziewczynki biegam często do toalety.. nie mogę się doczekać pierwszej wizyty.. zrobiłam pierwszy zastrzyk z heparyny uff bolało pierwszy najgorszy. Wahałam się. Narzeczonym oglądaliśmy filmik i pytam czy mi zrobi 😂 nie chciał..powiedział stanowczym ruchem trzeba się wbić.🙈 ja wystraszona niby jak to mam Zrobić igle chyba wykrzywie.. uff poszło.. stwierdził ze pózniej to z zamkniętymi oczami będę robić 😂🤣😊😃.... a potrzebuje kupić pojemniczek na takie opady medyczne. W aptece wczoraj powiedzieli ze nie maja i mam przynosić w dwóch reklamówkach.. a wy jak wyrzucacie zastrzyki..
 
Po cichutku chciałabym się przywitać [emoji16]
Dzisiaj wyszła Kreseczka. Dwa dni temu cień. Termin wg aplikacji na 22.11.21, aktualnie 4+0. Betę o ile zrobię to będzie to końcem przyszłego tygodnia dopiero. Na wizytę już się umówiłam na ostatniego marca.
Mam 35lat i to moja pierwsza ciąża.
IMG_20210313_062153.jpeg
 
Trzymam kciuki mam nadzieje ze nedzie dobrze.. ja się trochę zaczynam martwic, przestały mnie piersi bolec i przestały być opuchnięte :/
Będzie dobrze, piersi nie muszą cały czas boleć 🙂Ja wcześniejsze ciąże przeszłam bez mdłości i jakiś większych objawów. Niestety w obu ciążach wystąpiło plamienie i w tej jest tak samo. Mam nadzieję, że w poniedziałek doczekamy się dobrych wieści i będę mogła cieszyć się tak jak wy dziewczynki 🙂cały czas jestem na duphastomie, a termin wychodzi na 8.11🙂🙂🙂Miłego weekendu kochane i oszczędzajcie się 🤗🤗🤗
 
Po cichutku chciałabym się przywitać [emoji16]
Dzisiaj wyszła Kreseczka. Dwa dni temu cień. Termin wg aplikacji na 22.11.21, aktualnie 4+0. Betę o ile zrobię to będzie to końcem przyszłego tygodnia dopiero. Na wizytę już się umówiłam na ostatniego marca.
Mam 35lat i to moja pierwsza ciąża.
Zobacz załącznik 1247863
Super witam ciebie
 
Będzie dobrze, piersi nie muszą cały czas boleć 🙂Ja wcześniejsze ciąże przeszłam bez mdłości i jakiś większych objawów. Niestety w obu ciążach wystąpiło plamienie i w tej jest tak samo. Mam nadzieję, że w poniedziałek doczekamy się dobrych wieści i będę mogła cieszyć się tak jak wy dziewczynki 🙂cały czas jestem na duphastomie, a termin wychodzi na 8.11🙂🙂🙂Miłego weekendu kochane i oszczędzajcie się 🤗🤗🤗
No i nie mam duphastonu wizytę z wtorku mam przeniesiona na środę.. :(
 
reklama
Dzień dobry w sobotę ☺️
Jak się dzisiaj czujecie??
U mnie standardowo zgaga i mdłości. We wtorek mam wizytę u ginekologa, będzie to 5t0d ale szczerze boję się iść troche, myślę czy nie poczekać jeszcze tydzień z wizyta.
Dzien dobry wszystkim 😉 u mnie z rana delikatne mdłości i pobolewanie podbrzusza. Dzisiaj 4t3d 😉 miłego dnia
 
Do góry