reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Dobry wieczór
Długo bez was dziewczyny nie wytrzymałam, ale traktuję to jako nowy start, bez dramy z nikąd. Nie mam najlepszych wieści, dziś znów zaczęłam intensywnie plamić na brązowo pomimo brania duphastonu. Mam nadzieję, że to mój krwiak dalej się czyści a nie coś gorszego, bo wizyta dopiero 3.04. Brzuch lekko boli co jakiś czas. Miałam wrócić do siebie, ale zostaję u rodziców póki się nie uspokoi sytuacja. Do kompletu ciągle jestem zaziebiona i nie powinnam robić badań krwi bo wyjdą przekłamane, ale to już 9+0 no i kiedyś muszę je zrobić. Może w piątek zrobię toxo itp, a jak będzie lepiej to morfologię w poniedziałek. Czuję z e wybita z rytmu, ale nie mogę się stresować tym wszystkim, bo będzie tylko gorzej.
Pozdrawiam, xinak

Fajnie że wróciłaś :) niepokojące te plamienia ale jak sama mówisz to może być krwiak skoro został u Ciebie wykryty. Oby na wizycie wszystko się wyjaśniło że jest w porządku, czekamy :)

A ja dziś jestem tak fatalnie śpiąca że nie wiem jak wytrzymam do 15 w pracy. To na razie najbardziej dokuczliwy objaw.. Z lekkimi mdłościami czasem daje rade, pełniejsze piersi to w sumie tylko na plus póki się ich nie dotyka hehe :) ale te spanie nie daje mi żyć..
 
Hej dziewczyny! Byłam wczoraj na wizycie (6+1) i był zarodek i serduszko! [emoji3590]

Ufff ale się stresowałam, teraz byle dotrwać do 12 tc.

Założono mi kartę i mam zrobić komplet badań. Wizyta za 2 tyg.

Co do hybryd to ja robię, nie ma przeciwwskazań, gdzieś tylko czytałam, żeby przed samym porodem nie malować.

Nie wiem tylko co zrobić z farbowaniem, bo ze bez amoniaku można to wiem ale ja blond i chyba blondy są jednak mocniejsze i pewnie coś tam w składzie maja.

Mi wyskoczyła opryszczka pod nosem i z tego wszystkiego zapomniałam zapytać czy mogę to czymś smarować czy tak zostawić żeby się samo zagoiło.
Ja tez na blond i są naturalne farby takze luzik :-)
 
Ja zajmuję się paznokciami i nadal pracuje, klientki w ciąży też przychodzą. Musicie mieć zaufana stylistykę żeby niczym nie zaraziła, u mnia jak mialam klientke w ciąży to bardziej wietrzylam salon bo niektórym zapachy przeszkadzały
hmmm, ja sobie robię sama :) w sumie od dobryyyych kilku lat, na razie odpukać bez zadnych niespodianek na paznokciach.
 
reklama
Do góry