reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Od pewnego czasu Was podczytuje i chciałabym dołączyć. W poniedziałek byłam na pierwszej wizycie i wszystko na razie jes w porządku. Wg om było 7+4 i termin na 7 listopada, a wg usg 8+1 i termin na 3 listopada. Ctr 16,9 mm i serduszko 160 :)
Niestety dzisiaj dopadło mnie przeziebienie i właśnie chciałam zapytać jak sobie z tym radzicie? Poradzcie ;)
CZy my sie nie znamy?
Ponoc grzanki z czosnkiem ,ja pilam fez herbate z lipy z cytryna .Mnie tez lapalo gdzues dwa tygodnie temu ,ale mi przeszlo.
 
Hej dziewczyny chciałam dołączyć do Was juz tyle razy mialam pisac ale ciąża zagrożona . Mam 30 l synka 5 letniego. Ja juz nawet na ten moment nie wiem w ktorym tyg . jestem bo wszystko sie zmienia jak w kalejdoskopie jestem chodzaca kinderniespodzianka juz dwa tygidnie plamie biore dhupaston miałam krwiaczka przy kosmowce i torbiel na jajniku badane w czwartek na IP po paru dniach nadszedl dzien wizyty u mojej gin.poniedzialek na badaniu okazało sie ze sa dwa pęcherzyki w jednym pecherzyk zoltkowy i zarodek jeszcze bez echa wszystko idzie ku dobremu brak krwiaczka to myślę cudownie pani dr pokazuje drugi pecherzyk ze cos tam widac ale pewna nie jest i mam tydzien czekac. Zalamana bo nie spodziewalam sie ciąży bliźniaczej dodam ze na zadnym z usg wczesniejszych a mialam ich trzy dwa na ip i jedno u innego gina nikt nie widzial drugiego pecherzyka pojawil sie w ciagu 3 dni . Teraz musze sie oszczędzać i czekac do poniedzialku.
 
Ja się też podnoszę:) nie mogłam coś spać dziś. Co do upławów, któraś pisała, to mi gin powiedziała że na tym etapie mogą być inne, białawe. Co do hybryd polecam lakiery EmNail one mają barwniki z roślin. Są bezpieczne :D od razu mówię że nie mam nic wspólnego z reklamą ;) koleżanka zajmuje się dystrybucją, zakupiłam sobie od niej sprzęcior. Robię sama sobie ;)
 
Dzień dobry Mamuśki, cieszę się z Waszych udanych wizyt [emoji3590]
Ja też od świtu na nogach zaraz wychodzę do pracy. Pozdrawiam i życzę pięknego dnia [emoji8]
 
super, że serduszko bije ja też tak miałam 6tydz i serduszko, wizyta kontrolna jutro mam nadzieje że bedzie ok bo wczoraj miałam lekkie plamienie ehh nie wiem ....oby dotrwać do tego 1trymestru
a pazurki i włoski można farbować ale pewnie mniej chemiczną farbą ;-)


Nie martw się, jak lekkie plamienie to pewnie nic groźnego ale dobrze, ze idziesz to będziesz spokojna ;)
 
reklama
Dziewczyny bierzecie magnez ? Jak często?
Co do opryszczki podobno posmarowanie pasta do zębów pomaga. Ale nie wiem.
 
Do góry