reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
No własnie u mnie tak samo, jak nie byłam w ciąży to jak ręką odjął a teraz znowu i nie dość że z pęcherzem to jeszcze chyba jakaś infekcja się przypalała bo mam upławy inne niż zwykle. Dziś mam wizytę, wprawdzie nie u mojego gina bo u niego dopiero 8.04 ale poproszę o przepisanie czegoś
Ja tez w ciazy zawsze infekcja ale poki co odpukac jest ok. Mimo ze biore luteine a w tamtej ciąży jak bralam to myslalam ze umre z tego swedzenia. Pieczenia.
 
Witam wszystkie nowe mamusie.
Dziewczyny zasnelam wczoraj cos kolo 21 wstalam o 7.30 jak tak dalej pójdzie to przespie dzien porodu:-D:-D
Piątka, znam to :) ostatnia niedzielę przespałam z przerwami do 13 po południu [emoji23] a teraz w pracy walczę żeby nie spać na siedząco. Dobrze ze szef wyrozumiały, pyta się jak się dziś czujemy? Ja na to że śpiąco, to on ze na co czekam, spać do domu :D ale jeszcze muszę przekazać sporo koleżance która mnie zastepuje, nie chce jej zostawić tak ze wszystkim samej :)
 
czemu gazowanego nie wolno? wiadomo - przesadzać nie wolno, ale nie żeby był zakaz :)

czytałam gdzieś ale nie wiem czy to wiarygodne źródło było, że picie gazowanego może przyspieszyć poród i że we wczesnej fazie zwiększa ryzyko poronień :/ więc sobie darowałam na razie ... ale ale ... w poniedziałek jestem u lekarza to o to zapytam ;)

Witam wszystkie nowe mamusie.
Dziewczyny zasnelam wczoraj cos kolo 21 wstalam o 7.30 jak tak dalej pójdzie to przespie dzien porodu:-D:-D

śpij ! zazdroszczę ! ja co prawda w dzień muszę zaliczyć drzemkę ale za to w nocy budzę się teraz po kilka razy i śpię lekko :/
 
reklama
Do góry