reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Cześć dziewczyny.
Ja już niestety na nogach.
Przed oczami ciągle mam ciepłe łóżeczko.
Udanego dnia.

Tobie również przyjemnego dnia !

Hej dziewczyny! Byłam wczoraj na wizycie (6+1) i był zarodek i serduszko! ❤

yeee gratulacje ! super wieści !

Dzień dobry dziewczynki powiedzcie mi czy na betę muszę być na czczo??!
nie :) i nie musisz też robić rano.... byleby następne badanie powtórzyć za 48 h o podobnej porze.
Chociaż w kalkulatory mozna tez wpisywac godzinę badania i tak samo obliczy przyrost :)

Dzień dobry Mamuśki, cieszę się z Waszych udanych wizyt [emoji3590]
Ja też od świtu na nogach zaraz wychodzę do pracy. Pozdrawiam i życzę pięknego dnia [emoji8]

przyjemności i dla Ciebie !

Ja już w pracy .... ale ale .... dzisiaj tylko do 12 i potem caaaały dzień dla siebie ..... ja mam inaczej niż Wy. Budzę się wypoczęta zadowolona bezobjawowa zupelnie. Żadnych mdłości bóli etc. ale około 14stej dopada mnie zmęczenie i zaczyna pobolewać podbrzusze. Wtedy najlepiej się położyć i drzemka ;)
mdłosci mam tylko z głodu tzn jeżeli zjem śniadanie o 8 to o 14stej już mnie muli i natychmiast muszę coś zjeść ;) poza tym piersi większe i tyle z objawów.... czasem coś mi zapachnie nie bardzo ...... ale chyba nie ma się czym martwić !

miłego dzionka !
 
Dziewczyny może pytanie głupie Ale ...
Co pijecie? Nie dam rady pić tylko wody szczególnie jak jest zimno. Herbaty czarnej za dużo nie wolno bo kofeina .... gazowqnego nie wolno , soki owocowe to sam cukier i się boję przesadzić ...
Ehhh mam mętlik w glowie
Ja pije wode ale taka przegotowana bo chyba bym nigdy z dwojka sobie nie poradzila a tak herbaty owocowe podobno noe wolno za duzo zielonej pic
 
Dziewczyny u mnie wieczór "pełen wrażeń" sąsiad z góry zalał nam kilka pomieszczeń. Mieszkanie na szczęście ubezpieczone ale straty ogromne. Byłam w domu ale lało się z wszystkich ścian więc nie byłam w stanie tego sama opanować. Za nim przyjechała straż pożarna biegałam jak opętana, brzuch mi mega stwardniał od stresu. Póki co zalane 3 piętra z tego co mi wiadome. Boję się że to kolejna rzecz która mogła zaszkodzić maluszkowi.. Oczywiście jestem za wątkiem zamkniętym.
O matko uwielbiam takich sasiadow. Ja tez jestem notorycznie zalewana ale na szczęście tylko w jednym pomieszczeniu
 
Dzięki za odpowiedzi odnośnie hybryd. Ja robię sama sobie od 2 lat ponad i w ostatniej ciąży zrezygnowałam, ale czułam się z tym źle. A też mam do wymiany akurat [emoji4][emoji4]
 
reklama
Dziewczyny może pytanie głupie Ale ...
Co pijecie? Nie dam rady pić tylko wody szczególnie jak jest zimno. Herbaty czarnej za dużo nie wolno bo kofeina .... gazowqnego nie wolno , soki owocowe to sam cukier i się boję przesadzić ...
Ehhh mam mętlik w glowie
czemu gazowanego nie wolno? wiadomo - przesadzać nie wolno, ale nie żeby był zakaz :)
 
Do góry