reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Dziewczyny à propos płuci to po cichu marzycie o chłopcu czy dziewczynce?
Mam dwie corki wiec milo byloby miec synusia chociaż z drugiej strony obsluge dziewczynek mam w malym palcu a chlopczyk bylby dla mnie wyzwaniem. Wazne zeby byl ktokolwiek.
Jakbylam smarkula mialam jakies 18 lat to cyganka mi wrozyla ze do 30 bede miala dwiw córki i syna takze noo zostal mi rok hihi.
 
reklama
Ja to bardziej mam wzdety brzuch i uczucie jakbym tam kamien miala. Wwidzialam Twoje typy imion ja mam mlodsza Marcelinke noezle z niej ziolko ale jest przekochana mi sie wlasnie Rozalia podoba takze prosze o opis grzecznosci dziecka. Chociaz po cichu mamy nadzieje na synusia ale tu jest problem z imieniem...
Ja mam synka Marcela i też z niego niezle ziolko [emoji16]czyli coś jest w tym imieniu[emoji6]
 
Ja to bardziej mam wzdety brzuch i uczucie jakbym tam kamien miala. Wwidzialam Twoje typy imion ja mam mlodsza Marcelinke noezle z niej ziolko ale jest przekochana mi sie wlasnie Rozalia podoba takze prosze o opis grzecznosci dziecka. Chociaz po cichu mamy nadzieje na synusia ale tu jest problem z imieniem...
Opis... hmmm.... rezolutna, wymuszajaca, księżniczka jęczybuła, robi złe rzeczy z uśmiechem na twarzy;) chodzi swoimi drogami- spacer za rękę to zło;) ale dokładnie- jest przekochana :) i imię chyba niezbyt często spotykane poki co bo na pytanie jak ma na imię odpowiadam Rozalia to widzę autentyczny zachwyt i ,,oooo pieknie" . Polecam :)
 
Na 13.50 ale to taka wizyta że tak powiem dodatkową bo nie mogłam się doczekać na tą właściwą czyli dopiero na 8 kwietnia więc zapisałam się do innego lekarza na NFZ na czwartek właśnie ;) a Ty na którą?
Też mam na 8.04 wizytę dopiero;)
I tak samo myślałam żeby nawet prywatnie jeszcze iść ale chyba już poczekam jak moja gin powiedziała żeby lepiej nie ruszać za dużo a będę mieć pewność że serduszko już powinno być wtedy
 
Też mam na 8.04 wizytę dopiero;)
I tak samo myślałam żeby nawet prywatnie jeszcze iść ale chyba już poczekam jak moja gin powiedziała żeby lepiej nie ruszać za dużo a będę mieć pewność że serduszko już powinno być wtedy
Dokładnie. Po co masz się denerwować zastanawiać. Pojawi się serduszko czy nie itp... A tak pójdziesz i bedzie wszystko jasne. :-)
 
reklama
Do góry