reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Ginekolog kazał mi się zgłosić do siebie za 2-3 tyg
Nie ma mowy że tyle wytrzymam, zadzwonię za 2 tyg maks, a najchętniej to już bym znowu poleciała na usg zobaczyć czy wszystko okej :-)
 
Gdybym ja z moim dzieckiem mogła pospać. Dzisiaj w nocy chyba z milion razy się budził. [emoji16] A z drugiej strony nie przyzwyczaje się do spania nocnego to będzie prościej w listopadzie. Oj pamiętam że przy pierworodnym to pierwszy miesiąc to masakra była dla mnie to wystawanie nocne a teraz w sumie nie ma tragedii [emoji846]
Mam to samo. Jeszcze parę tygodni temu chcialam zeby przestała się wiecić w nocy i pojekiwac A teraz modlę się zeby nagle nie zaczela spac całe noce, bo bez sensu się przyzwyczajać;-)
 
Na 13.50 ale to taka wizyta że tak powiem dodatkową bo nie mogłam się doczekać na tą właściwą czyli dopiero na 8 kwietnia więc zapisałam się do innego lekarza na NFZ na czwartek właśnie ;) a Ty na którą?
Ja na 8 45...

I tak w drugiej ciazy szybciej widac brzuch. Już mam kulkę z przodu. Dziś do teściów musialam założyć luzna bluzke...
 
Ja na 8 45...

I tak w drugiej ciazy szybciej widac brzuch. Już mam kulkę z przodu. Dziś do teściów musialam założyć luzna bluzke...
Ja to bardziej mam wzdety brzuch i uczucie jakbym tam kamien miala. Wwidzialam Twoje typy imion ja mam mlodsza Marcelinke noezle z niej ziolko ale jest przekochana mi sie wlasnie Rozalia podoba takze prosze o opis grzecznosci dziecka. Chociaz po cichu mamy nadzieje na synusia ale tu jest problem z imieniem...
 
reklama
Do góry