reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Sprawdzalam teraz w kalendarzu chinskim i wychodzi chlopak. Tamte ciaze byly dziewczyny i tez sa takze okaże się w praniu zobaczymy po ktorej stronie bedzie plod. Bo ostatnio znajomym wszystko sie sprawdza te które mialy dzidzie z lewej strony beda mialy synkow a te z prawej corcie
 
Sprawdzalam teraz w kalendarzu chinskim i wychodzi chlopak. Tamte ciaze byly dziewczyny i tez sa takze okaże się w praniu zobaczymy po ktorej stronie bedzie plod. Bo ostatnio znajomym wszystko sie sprawdza te które mialy dzidzie z lewej strony beda mialy synkow a te z prawej corcie
Mi z tego babe wroza.
Screenshot_20190324-195203.jpeg
 
Sprawdzalam teraz w kalendarzu chinskim i wychodzi chlopak. Tamte ciaze byly dziewczyny i tez sa takze okaże się w praniu zobaczymy po ktorej stronie bedzie plod. Bo ostatnio znajomym wszystko sie sprawdza te które mialy dzidzie z lewej strony beda mialy synkow a te z prawej corcie
Nie wierzę w te kalendarze. Przy córce wszedzie wychodziło, ze chłopak. Ba ! Nawet kiedys wróżka mi wywrozyla pierwszego syna ;)
 
Tak dokładnie [emoji4] W sumie chyba wyszło 2dni przed owu, więc zobaczymy [emoji4][emoji4]
Totak jak ja. Chociaz w tym miesiącu odpuscilam sobie liczenie itd ale zemialam testy owu to wykprzstalam i o dziwo wyszly porzadne krechy poerwszy raz od calej mojej kariery korzystania z tego bajeru. A test ciazowy pierwszy zrobilam 11dpo i tak czekalam czy sciemnieje czy sie posypie.
 
To na chłopca przed owulacją, a na dziewczynkę? :laugh2:
Na dziewczynkę przed owu, a na chłopca w owu [emoji4] Ale ciężko trafić w samo owu, ja celowałam po śluzie, ale brzuch bolał dopiero 2 dni później...
A żeby było śmiesznie, córkę zrobiliśmy 2 dni przed, a synka nie mam pojęcia bo akurat wyjątkowo nie czułam [emoji33] i sugerowałam się aplikacją.
 
Hmm to u mnie chyba będzie chłopiec bo jest po lewej :) też słyszałam że niskie tętno jest na chłopca a wysokie na kobitke ;) ciekawe ile z tego wszystkiego jest prawda :D
 
reklama
Witajcie dziewczyny.Trochę Was czytam ,a nawet parę razy się logowalam by coś napisać .Powiedzcie mi jak zwalczać nocne cierpniecie dłoni obu.Jestem w szóstym tygodniu
 
Do góry