reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Cześć dziewczyny.
Ale pospałam ,jestem aż zaskoczona.
Spałam 9 godzin!
Dla mnie to bardzo dużo. Bo z reguły śpię 6-7 godzin i jest tyle dla mnie ok, a dzisiaj nie mogłam oczu otworzyć.
Próbuje się zmusić do wstania z łóżka, bo idę na betę.
 
reklama
jeszcze ponoć jest teoria co do płci, że w zależności z której strony łożysko, ale nie pamiętam (pisała o tym mama ginekolog :),
u nas ginekolog sam zaciekawiony teorią o owulacji, u mnie idealnie na bank zapłodnienie było z przytulanek na dwa dni przed owulacją, więc wypadłoby na dziewczynkę, więc zobaczymy czy się potwierdzi :)
 
Cześć dziewczyny.
Ale pospałam ,jestem aż zaskoczona.
Spałam 9 godzin!
Dla mnie to bardzo dużo. Bo z reguły śpię 6-7 godzin i jest tyle dla mnie ok, a dzisiaj nie mogłam oczu otworzyć.
Próbuje się zmusić do wstania z łóżka, bo idę na betę.
Ja od 2 tygodni śpię po 12 godzin i jak bym.nie walczyła że sobą w dzień to i w dzień bym spała :rofl2:
 
A po czym wnioskujesz ? Zaciekawił mnie temat
Gdzies czytalam ze jak maluszek umiejscowi sie po prawej stronie to zwykle dziewczynka a po lewej to chlopoec. Poki co ostatnio sie to sprawdza w moim najbliższym otoczeniu zobaczymy jak będzie.


Dzisiaj wizyta na ktora bylam umowiona zeby znowu dostac tabletki wspomagajace zajscie a tu taki psikus. Takze bedzie wesolo. Tylko musze jechac kawalek...
A Wy skad jestescie? Ja ze Śląska
 
jeszcze ponoć jest teoria co do płci, że w zależności z której strony łożysko, ale nie pamiętam (pisała o tym mama ginekolog :),
u nas ginekolog sam zaciekawiony teorią o owulacji, u mnie idealnie na bank zapłodnienie było z przytulanek na dwa dni przed owulacją, więc wypadłoby na dziewczynkę, więc zobaczymy czy się potwierdzi :)
To ja bede miala cala armie bo dwa dni przed owu a potem w owu i dzien po na poprawke hihi. Zobaczymy czy przetrwal jakis wojownik ninja
 
w weekend byli u nas moi rodzice, przed ich przyjazdem miałam akcję chowania dowodów "zbrodni" (wszystkie testy, leki, badania) mamcia lubi nieraz zajrzec w pudełka (ogólnie nie mamy z tym problemu) :)
chcemy im powiedzieć dopiero w święta , będzie to 11tc, to juz takie raczej w miarę pewne wtedy będzie
 
Cześć dziewczyny.
Ale pospałam ,jestem aż zaskoczona.
Spałam 9 godzin!
Dla mnie to bardzo dużo. Bo z reguły śpię 6-7 godzin i jest tyle dla mnie ok, a dzisiaj nie mogłam oczu otworzyć.
Próbuje się zmusić do wstania z łóżka, bo idę na betę.
Trzymam kciuki za ładny przyrost bety! :) co do spania to też z reguły śpię około 7h ale od kilku tygodni jest masakra.. Bez drzemki po poludniu nie przetrwam, a wczoraj wstałam o 8, zjadłam śniadanie, pokrecilam się po domu usiadlam i znów zasnelam.. Obudziłam się o 12 poszłam do sypialni położyłam się do łóżka i spałam jeszcze godzinę [emoji23]
W weekend takie akcje jeszcze spoko ale jak wstanę do pracy o 6 to wyobraź sobie co przechodzę.. Ta ciąża to jakaś przewlekła śpiączka w moim przypadku [emoji28]
 
w weekend byli u nas moi rodzice, przed ich przyjazdem miałam akcję chowania dowodów "zbrodni" (wszystkie testy, leki, badania) mamcia lubi nieraz zajrzec w pudełka (ogólnie nie mamy z tym problemu) :)
chcemy im powiedzieć dopiero w święta , będzie to 11tc, to juz takie raczej w miarę pewne wtedy będzie
Tez chciałam zaczekać do świąt ale zmusiła mnie sytuacja, udzielam korepetycji dziecku ich znajomych z pracy a muszę już zrezygnować z korepetycji, więc mówię z jakiego powodu rezygnuje żeby nie było potem jeszcze próśb że może jeszcze chociaż kilka tygodni ;) nie chciałam więc żeby się rodzice od znajomych dowiedzieli to powiedzieliśmy im wczoraj.. Poryczelismy się wszyscy ze szczęścia, bo niestety sporo już przeszłam więc to że teraz jest ok i bije serduszko to dla nich już milowy krok :) oby tak już zostało :)
 
Hmm to u mnie chyba będzie chłopiec bo jest po lewej :) też słyszałam że niskie tętno jest na chłopca a wysokie na kobitke ;) ciekawe ile z tego wszystkiego jest prawda :D
Mój pierworodny miał wysokie tętno i mnie nim straszyli, dlatego w tętno nie wierzę. [emoji13]
Kalendarz chiński się sprawdził. Hahaha

A co do płci to mnie tam wszystko jedno. Mam imiona dla dziewczynek, ale dla chłopca też pewnie coś się znajdzie. [emoji85]
 
reklama
Do góry