reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Myślę że każda tu z nas może powiedzieć, że jest w strachu [emoji2] Witaj i mam nadzieję że wszystkie wytrwamy razem przez te 8 miesięcy już [emoji108]

Aktualnie nie czuje bólu krzyża, kłucia nic... jak jest - to źle jak nie mam - to też nie dobrze.

Jakieś faktycznie USG przenośne by się przydało. Kupiłabym.
Proszę, nie dziękuj ;-)
Screenshot_20190324-181150_Samsung%20Internet.jpeg
 
@Inezka1991 ja póki co czekam, ale @Vinszka ma rację, że w kolejnej to mega szybko brzuch widać, w mojej drugiej w pracy się skumali ok. 10 tygodnia... Taką miałam już kulkę z przodu...

@Anusiak1990 witamy! Pecherzyk niby widać jak beta jest 1000

Każda się boi, a dla mnie niestety po moich przejściach nie ma bezpiecznego etapu... Teraz byle do zarodka z serduszkiem, potem byle do prenatalnych, i do połówkowych,potem byle do 34 tygodnia, a potem aby poród był bez komplikacji i dziecko zdrowe. A potem te nieprzespane noce więc dziewczyny, korzystamy i śpimy na zapas [emoji16][emoji16][emoji16]
 
A wiecie co.zauwazylam? Jak tylko zjem cokolwiek słodkiego (drożdżowka, czekolada, miód) to momentalnie mnie po tym mdli buuuu. Tylko i wyłącznie po słodkim :-)
 
@Inezka1991 ja póki co czekam, ale @Vinszka ma rację, że w kolejnej to mega szybko brzuch widać, w mojej drugiej w pracy się skumali ok. 10 tygodnia... Taką miałam już kulkę z przodu...

@Anusiak1990 witamy! Pecherzyk niby widać jak beta jest 1000

Każda się boi, a dla mnie niestety po moich przejściach nie ma bezpiecznego etapu... Teraz byle do zarodka z serduszkiem, potem byle do prenatalnych, i do połówkowych,potem byle do 34 tygodnia, a potem aby poród był bez komplikacji i dziecko zdrowe. A potem te nieprzespane noce więc dziewczyny, korzystamy i śpimy na zapas [emoji16][emoji16][emoji16]
Kurcze nie robilam bety bo weekend wypadl moze zrobie jutro rano zeby byla na wizyte co myslicie?

Nieprzespane noce mam do teraz takze wiecie co odpoczywajcie poki mozecie
Ja to chyba dopiero jak bede miala dzidzie w ramionach odetchne.. Ale fakt odliczam do jutra pozniej do usg z serduszkiem prenatalne polowkowe a potem szykowanie wyprawki najprzyjemniejsza rzecz pod sloncem.
 
Święte słowa. Trwamy tak od celu do celu.

A co do brzucha to nie wiem jak to będzie[emoji23] tak mówią, a to jest moja druga ciąża. Mam nadzieję że dane mi będzie to sprawdzić. [emoji3590]
 
reklama
@Inezka1991 ja póki co czekam, ale @Vinszka ma rację, że w kolejnej to mega szybko brzuch widać, w mojej drugiej w pracy się skumali ok. 10 tygodnia... Taką miałam już kulkę z przodu...

@Anusiak1990 witamy! Pecherzyk niby widać jak beta jest 1000

Każda się boi, a dla mnie niestety po moich przejściach nie ma bezpiecznego etapu... Teraz byle do zarodka z serduszkiem, potem byle do prenatalnych, i do połówkowych,potem byle do 34 tygodnia, a potem aby poród był bez komplikacji i dziecko zdrowe. A potem te nieprzespane noce więc dziewczyny, korzystamy i śpimy na zapas [emoji16][emoji16][emoji16]
Gdybym ja z moim dzieckiem mogła pospać. Dzisiaj w nocy chyba z milion razy się budził. [emoji16] A z drugiej strony nie przyzwyczaje się do spania nocnego to będzie prościej w listopadzie. Oj pamiętam że przy pierworodnym to pierwszy miesiąc to masakra była dla mnie to wystawanie nocne a teraz w sumie nie ma tragedii [emoji846]
 
Do góry