reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny czy Wy też macie tak wyczulony węch? Normalnie nie mogę, nawet mi antypespirant przeszkadza:oo:

Tak. Porzuciłam perfumy, kazałam mężowi tez nie używać i zmieniłam płyn do płukania na taki dla dzieci, jako jedyny ma zapach, który jestem w stanie znieść (jak już wywietrzeje po suszeniu na wietrze ;) )
 
Hehehe no właśnie też uważam żeby się nie pomylić z tymi lekami ;);)ja zawsze miałam tsh 2 a teraz właśnie 2.52 więc automatycznie lekarz mi włączył euthyrox ( jak to stwierdził cytuję jego słowa,, wolę mieć nadczyne niż niedoczynne ,, ) :tak:na szczęście robiłam teraz badania i spada jest teraz tsh 2,3 tak że mam nadzieję że większej dawki nie będzie :rolleyes2:
Ja własnej też jestem blisko tej granicy 2,5 dlatego jeśli przekrocze to będę na dawce 25. Muszę za tydzień zrobić znów badanie TSH.

Ja kawę narazie pije normalnie, póki mnie od niej nie odrzuci to będę pić jedną dziennie ;)
 
Oj tak musiałam z psikanego zrezygnować bo aż mnie mdli zapach używam teraz w sztyfcie
Dziewczyny czy Wy też macie tak wyczulony węch? Normalnie nie mogę, nawet mi antypespirant przeszkadza:oo:
Tak rano jedną z mlekiem i puki mnie nie odrzuci będę pić ,bo bardzo lubię kawę i nie chciała bym z niej rezygnować [emoji6]
Pijecie kawkę? :rofl:
 
Cześć dziewczyny.
Przygarnięcie mnie?
U mnie z miesiączki poród wypada(jeśli wszystko dobrze pójdzie) 30.11-1.12 w zależności w jakim kalendarzyku liczę ;).
To walka o pierwsze dziecko
Dlaczego walka?
To moja trzecia ciąża , ciąża pełna obaw, ponieważ poprzednie zakończyły się poronieniami.
Wiem, że takich dziewczyn jak ja po poronieniach jest dużo zdecydowanie zbyt dużo.
Być może tym razem się uda...
Test wykonany dwa dni przed miesiączką pokazał dwie kreseczki. Drugą słabą ,ale już widoczną.
 
Dziewczyny które mają problemy z tarczyca, macie skoki pulsu lub kołatania serca? Przed ciąża brałam proprnolol ale w ciąży podobno nie można. Jutro wizyta u gin to zapytam
 
Cześć dziewczyny.
Przygarnięcie mnie?
U mnie z miesiączki poród wypada(jeśli wszystko dobrze pójdzie) 30.11-1.12 w zależności w jakim kalendarzyku liczę ;).
To walka o pierwsze dziecko
Dlaczego walka?
To moja trzecia ciąża , ciąża pełna obaw, ponieważ poprzednie zakończyły się poronieniami.
Wiem, że takich dziewczyn jak ja po poronieniach jest dużo zdecydowanie zbyt dużo.
Być może tym razem się uda...
Test wykonany dwa dni przed miesiączką pokazał dwie kreseczki. Drugą słabą ,ale już widoczną.
Witamy :) u nas wyjątkowo dużo jest kobiet po stratach, ja teraz walczę o 4 ciąże [emoji110] także rozgosc się :)
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Przygarnięcie mnie?
U mnie z miesiączki poród wypada(jeśli wszystko dobrze pójdzie) 30.11-1.12 w zależności w jakim kalendarzyku liczę ;).
To walka o pierwsze dziecko
Dlaczego walka?
To moja trzecia ciąża , ciąża pełna obaw, ponieważ poprzednie zakończyły się poronieniami.
Wiem, że takich dziewczyn jak ja po poronieniach jest dużo zdecydowanie zbyt dużo.
Być może tym razem się uda...
Test wykonany dwa dni przed miesiączką pokazał dwie kreseczki. Drugą słabą ,ale już widoczną.
Witamy :)
 
Do góry