reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Pijecie kawkę? :rofl:
Jak zawsze przy niedzieli
20190324_113952.jpeg
 
@Sysia29 ja kawkę rzuciłam w lipcu jak zaszłam w poprzednią ciążę i po stracie nie wróciłam bo liczyłam na kolejną ciążę [emoji4] Sporadycznie sobie pozwalałam. Generalnie w ciąży nie piję kawki [emoji4]

@TakaJaPaulina witamy! Trzymam kciuki za nudną ciążę [emoji110][emoji110]

@Estta od grudnia biorę Pregna Start i tam jest 8g kwasu, tego chyba przedawkować się nie da?

@Zajac Czerwcowy ja idę w środę ale serduszka chyba może jeszcze nie być... Bo będzie dopiero 5+4
 
Dziewczyny które mają problemy z tarczyca, macie skoki pulsu lub kołatania serca? Przed ciąża brałam proprnolol ale w ciąży podobno nie można. Jutro wizyta u gin to zapytam
Taaak ja mam serducho daje mi się we znaki cały czas mam kołatania ( przed ciąża też miałam ale mniejsze ) ...z plusem też potrafiłam mieć skoki w spoczynku ( 120 ) ...w chwilach ciężkich brałam beta blokery.U kardiologa nic nie stwierdzono lekka arytmia i podwyższony puls.Teraz mam Acard przepisany ( podobno też coś poprawia pracę serca ) :wink:
 
Dziewczyny które mają problemy z tarczyca, macie skoki pulsu lub kołatania serca? Przed ciąża brałam proprnolol ale w ciąży podobno nie można. Jutro wizyta u gin to zapytam
Ja miałam okropne duszności ostatnio i się wystraszyłam że to skoki ciśnienia ale lekarz mnie uspokoił że to od tarczycy.
Ja miałam tsh teraz1.6 a lekarz i tak mi podwyższył dawkę bo powiedział że w ciąży i tak skoczy do góry ale akurat jemu to ufam
 
reklama
Do góry