reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Taaak ja mam serducho daje mi się we znaki cały czas mam kołatania ( przed ciąża też miałam ale mniejsze ) ...z plusem też potrafiłam mieć skoki w spoczynku ( 120 ) ...w chwilach ciężkich brałam beta blokery.U kardiologa nic nie stwierdzono lekka arytmia i podwyższony puls.Teraz mam Acard przepisany ( podobno też coś poprawia pracę serca ) :wink:
Ja serce przebadane, wszytko było ok. Mam wypadanie zastawki a to defekt kosmetyczny podobno, który daje tylko odczucia
 
reklama
Ja miałam okropne duszności ostatnio i się wystraszyłam że to skoki ciśnienia ale lekarz mnie uspokoił że to od tarczycy.
Ja miałam tsh teraz1.6 a lekarz i tak mi podwyższył dawkę bo powiedział że w ciąży i tak skoczy do góry ale akurat jemu to ufam
Ja miałam tsh 2,55. Biorę 5dni 50 i 2 dni 75
 
Ja też kawę piję rano z mlekiem ale ograniczam się teraz tylko do jednej (a potrafiłam pić po 3-4 nieraz).
U mnie na razie nuda (odpukać!) poza bolącymi piersiami i totalny brakiem apetytu to nic się nie dzieje.. oby tak jak najdłużej.
Mi tętno niie tyle skacze co zanika :D mam nieraz 52-53 ale chyba taka moja uroda po prostu bo z sercem wszystko okej.
Dziewczyny, a czy Wy już pochwaliłyście się rodzinom i znajomym czy czekacie jeszcze ?
 
reklama
Do góry