reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Co do cery to ja się nie wypowiem. U mnie idealna cera była chyba za dzieciaka, teraz to zawsze coś potrafi wyskoczyć.

Jeszcze na domiar złego opryszczka się przypałętała. [emoji36]
 
reklama
Zazdroszczę Wam idealnej cery . Eh . Mi się nie stety zaostrzylo atopowe zapalenie skóry. I nie dość że nie wolno żadnej maści no to głównie na sterydach to trzeba do pracy chodzić :-( . Dla tych co mają jakieś suche placki na skórze polecam clobaze świetnie natluszcza.
Mi pomaga ten krem konopny na moje problemy skórne :) na twarz się raczej nie nadaje a jak już to na noc, bo jest mocno tłusty. Ale mi przy łuszczycy mocno pomógł
IMG_20190324_091440.jpg
IMG_20190324_091440.jpg
 
dużo bierzesz tych witaminek tak Ci lekarz zalecił ? no ja jeszcze nospe 2x po 2 nawet jak będzie duży ból podbrzusza bo nie mogą być skurcze ;/
Tak , eurhyrox biorę w najniżej dawce ponieważ w ciąży mi poszła w gore tarczyca (niedoczynność tarczycy ) , duphaston biorę od 1 wizyty u lekarza to było w 33 dc od ostatniej miesiączki ponieważ miałam właśnie silne skurcze i bóle ( w 1 chwili myślałam że miałam atak wyrostka) oprócz tego miałam brać doraźnie nospe (po tygodniu bóle zaczęły ustępować) a prenatal uno mam brać 1 tabletkę jako zbior witamin , magnez sama biorę bo zawsze brałam mam częste skurcze i drętwienia rąk ( niestety może to też być od kręgosłupa ponieważ miałam złamanie) Acard dostałam w tym tygodniu jak powiedziałam mojemu lekarzowi że mi serce wariuje :tak:
 
Tak , eurhyrox biorę w najniżej dawce ponieważ w ciąży mi poszła w gore tarczyca (niedoczynność tarczycy ) , duphaston biorę od 1 wizyty u lekarza to było w 33 dc od ostatniej miesiączki ponieważ miałam właśnie silne skurcze i bóle ( w 1 chwili myślałam że miałam atak wyrostka) oprócz tego miałam brać doraźnie nospe (po tygodniu bóle zaczęły ustępować) a prenatal uno mam brać 1 tabletkę jako zbior witamin , magnez sama biorę bo zawsze brałam mam częste skurcze i drętwienia rąk ( niestety może to też być od kręgosłupa ponieważ miałam złamanie) Acard dostałam w tym tygodniu jak powiedziałam mojemu lekarzowi że mi serce wariuje :tak:
Witam w gronie "lekomanek" ;) ja też biorę sporo bo duphaston 3x1, neoparin X1, prenatal uno, magnez i jak będzie trzeba to również dołączę euthyrox bo w poprzedniej ciąży miała miałam niedoczynność więc muszę kontrolować b.czesto i jak tylko wejdzie na poziom ponad 2,5 tsh to dołączam leki. Już mąż mi dał taki pojemnik na leki, żebym nie myliła co kiedy brać :p
 
Hmm o super. Coś nowego. Można kupić normalnie w aptece ? A jak łuszczyca teraz w ciąży ok ?
Tak ja akurat kupowałam u siebie w aptece ale na internecie też można kupić :) póki co wydaje mi się, że stoi w miejscu. Ja mam takie wyrzuty choroby, długi czas jest spokój a później znowu coś.. Odpukać wydaje mi się, że jest w normie. Chociaż w innych miejscach skóra mi się mocno przesuszyła przy ciąży
 
Witam w gronie "lekomanek" ;) ja też biorę sporo bo duphaston 3x1, neoparin X1, prenatal uno, magnez i jak będzie trzeba to również dołączę euthyrox bo w poprzedniej ciąży miała miałam niedoczynność więc muszę kontrolować b.czesto i jak tylko wejdzie na poziom ponad 2,5 tsh to dołączam leki. Już mąż mi dał taki pojemnik na leki, żebym nie myliła co kiedy brać :p
Hehehe no właśnie też uważam żeby się nie pomylić z tymi lekami ;);)ja zawsze miałam tsh 2 a teraz właśnie 2.52 więc automatycznie lekarz mi włączył euthyrox ( jak to stwierdził cytuję jego słowa,, wolę mieć nadczyne niż niedoczynne ,, ) :tak:na szczęście robiłam teraz badania i spada jest teraz tsh 2,3 tak że mam nadzieję że większej dawki nie będzie :rolleyes2:
 
reklama
Do góry