reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Posłuchać można, ja widziałam i słyszałam przynajmniej - nawet bardzo głośno.
[emoji3590]
Ja byłam w 7+0, wg usg było 6+2 ale serduszko było słychać, dość cicho ale jak lekarz sprzęt na maksa rozkręcił to słyszałam
[emoji3590]
U mnie na monitorze pulsowało :D
[emoji3590][emoji16]
Ja w pierwszej ciazy ktora poronilam serduszko slyszalam 5t 4 dzień bardzo szybko
[emoji16][emoji16][emoji3590]
Dziękuję za wsparcie dziewczyny. Póki co czekam w domu. Jak narzeczony wróci z pracy to zdecydujemy co dalej. Nie wiem czy jest sens się wdawać w szczegóły, bo pewnie u każdego jakieś symptomy przebiegają inaczej. Mniej więcej postaram się opisać sytuację. Więc kiedy poroniłam pierwszą ciążę wstałam rano z jakimś dziwnym uczuciem na brzuchu. Innym niz codzień. (Jeśli macie wrażliwe żołądki to lepiej omińcie) Od razu po wejściu do pracy poszłam zrobić siku i zobaczyłam na papierze coś w stylu maleńkiego skrzepu. Lekko zabarwiony krwią, otoczony śluzem. Nie myśląc wiele rzuciłam wszystko i pojechałam do szpitala. Na oddziele powiedzieli mi, że to normalne nic się nie dzieje, a w macicy nic za bardzo nie widać, bo beta jeszcze jest poniżej 1000 więc ciężko stwierdzić. Zrobili mi badanie - tylko betę. Wyszedł zbyt mały przyrost i od razu to powiedziałam, ale oczywiście usłyszałam, że tak może być. Wypis i iść sobie do swojego lekarza. Wizyty już nie doczekałam bo po kilku godzinach dostałam mega obfitego krwawienia. Dziś sytuacja bardzo podobna... Oczywiście od razu spanikowałam, dodzwoniłam się do lekarza który mnie kiedyś przyjmował. Powiedział żeby się wstrzymać bo możliwe, że pękło mi jakieś naczynko stąd ten zabarwiony na różowo śluz. Byłam już gotowa jechać do szpitala ale przypomniałam sobie swoją ostatnią wizytę na tym oddziele. Wiem, że i tak mi nic nie zrobią. Poza tym byłam tam dwa tygodnie temu z podejrzeniem zapalenia wyrostka (mój wyrostek odzywa się co kilka miesięcy) i to co tam przeszłam to była jakaś Czeska komedia. Jeśli lubicie szpitalne opowieści to mogę przytoczyć kilka "zabawnych" sytuacji z tego dnia. Podsumowując.. Czekam. Jak odpukać nie zacznę krwawić to rano spróbuję gdzieś na cito umówić się do lekarza. To chyba lepsze niż szpital..
Tak Ci wspolczuje, skad jesteś? Moze ktoras z nas jest blisko i ci damy cos na podtrzymanie? Albo sprobuj w aptece wziac a recepte doniesiesz później
Jestem na siebie wściekła, że na wizycie się nie upomoniałam. Przy poprzedniej wizycie mi powiedział, że nie ma takiej potrzeby. Ja niestety mam tendencję do bycia za miłą w pewnych sytuacjach i później żałuję, że się nie odezwałam.
 
Witam się i ja, udało mi się Was nadrobić :) @Psiara1996 skąd jesteś bo mam spory zapas duphastonu i receptę na kolejne opakowania, także jakbyśmy miały blisko to mogę poratowac
 
Dziewczyny po wizytach serduszkowych - dostalyscie już listę badań do zrobienia ? Jak rozwiązujecie temat kosztów ? Idziecie do lekarza nfz po skirrowania czy jak ?
 
@Sysia29 gratulacje [emoji3590] [emoji3590] [emoji3590] [emoji3590] ty dzis 6plus3 a ja jutro 6plus2 :D mam nadzieję ze tez zobacze juz serduszko [emoji3590][emoji3590][emoji7]

Jeszcze maz koniecznie chce isc ze mna [emoji4][emoji4]

Powiedzcie mi, w takim wczesnym tygodniu to tylko pokazuja pulsujace serduszko i ten zapis taki bicia serca, tak? Bo posluchac to mozna chyba dopiero kilka tygodni później? Czy zle mowie? [emoji16]
Ja byłam 6+1 dzień wgl USG a wgl miesiączki chyba było 6+5.Zarodek 0.39 cm. , bijące serduszko widziałam na ekranie a tętno- puls jak dobrze zrozumiałam ponad 170 ?:rolleyes2:Dajcie znać dziewczyny jak u was było z pulsem :rofl2:
 
Dziewczyny po wizytach serduszkowych - dostalyscie już listę badań do zrobienia ? Jak rozwiązujecie temat kosztów ? Idziecie do lekarza nfz po skirrowania czy jak ?
Ja już dostałam, idę prywatnie do laboratorium ze względu na to że nie mam kiedy iść na NFZ do lekarza a finansowo przy ciąży możemy liczyć na pomoc teściów
 
reklama
Ja byłam 6+1 dzień wgl USG a wgl miesiączki chyba było 6+5.Zarodek 0.39 cm. , bijące serduszko widziałam na ekranie a tętno- puls jak dobrze zrozumiałam ponad 170 ?:rolleyes2:Dajcie znać dziewczyny jak u was było z pulsem :rofl2:
Ja według usg miałam 5+6, widziałam pulsujace serduszko ale lekarz właśnie nie mierzył jak szybko bije i to mnie martwi
 
Do góry