reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Dziewczyny po wizytach serduszkowych - dostalyscie już listę badań do zrobienia ? Jak rozwiązujecie temat kosztów ? Idziecie do lekarza nfz po skirrowania czy jak ?
Ja dostałam liste badan jak tylko pecherzyk zobaczyłam na usg ( zarodka jeszcze nie bylo ).Wszystkie badania robiłam prywatnie w tej samej klinice co chodzę do lekarza.Chociaz wiem że napewno część można zrobić na nfz ...nie wiem jak z tokso,rozyczka itp.ja robiłam odpłatnie i chyba za 6 badań zapłaciłam ponad 400 zł :(
 
reklama
Ja dostałam liste badan jak tylko pecherzyk zobaczyłam na usg ( zarodka jeszcze nie bylo ).Wszystkie badania robiłam prywatnie w tej samej klinice co chodzę do lekarza.Chociaz wiem że napewno część można zrobić na nfz ...nie wiem jak z tokso,rozyczka itp.ja robiłam odpłatnie i chyba za 6 badań zapłaciłam ponad 400 zł :(
Ja u mnie w laboratorium 160 zapłacę bo już się dowiadywalam
 
Ja według usg miałam 5+6, widziałam pulsujace serduszko ale lekarz właśnie nie mierzył jak szybko bije i to mnie martwi
Nie martw się, mi w obu ciążach nigdy nie mówili jak szybko bije serduszko [emoji4]
Jutro nie nastawiam się na serce, bardziej na pecherzyk ciążowy, ale to czy jest w dobrym miejscu też jest dla mnie ważne [emoji4]
 
Może zrobimy osobny wątek pt wieści z wizyt? Będziemy wpisywały co mówili, jakie badania i zdjęcia. Co Wy na to?
Będzie łatwiej znaleźć potrzebne info
 
Nie martw się, mi w obu ciążach nigdy nie mówili jak szybko bije serduszko [emoji4]
Jutro nie nastawiam się na serce, bardziej na pecherzyk ciążowy, ale to czy jest w dobrym miejscu też jest dla mnie ważne [emoji4]
A który będziesz miała tydzień? Ja w poniedziałek teraz będę miała wizytę ale stresuje się nią strasznie
 
Dziewczyny po wizytach serduszkowych - dostalyscie już listę badań do zrobienia ? Jak rozwiązujecie temat kosztów ? Idziecie do lekarza nfz po skirrowania czy jak ?
Ja jeszcze co prawda nie byłam na serduszku. Ale jestem zapisana na wizytę 1.04 do lekarza na NFZ i właśnie tam dostanę pewnie skierowanie na te wszystkie badania. Poki nie mam opieki z pracy będę chodził po skierowania na badania NFZ Bo prywatnie jak liczyłam to byłby koszt ok 400 zl.
 
reklama
5+4 będzie jutro, beta wczoraj 3tys więc jutro pewnie z 6tys nie ma szans na nic wiecej [emoji4] Pecherzyk musi już być
Ja bety nie robiłam bo lekarz mi zabronił ale jak szłam w 5+6 to też nie liczyłam na serduszko bo tydzień wcześniej miałam tylko pęcherzyk i to malutki
 
Do góry