reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
@Psiara1996 jak tam dzisiaj się czujesz??

Dziewczyny ja dalej bez objawów i zaczynam się martwić że coś jest nie tak. Wiem, że nie ma co panikować ale w poprzedniej ciąży było zupełnie inaczej, objawy z każdej możliwej strony a teraz nawet piersi nie bolą a to już 7tydzien leci. Przez ostatnie poronienie jestem straszną panikarą. Wizytę mam w czwartek ale nie wiem czy dziś nie iść na betę, może mnie to uspokoi jakoś.co myślicie?
 
@Psiara1996 jak tam dzisiaj się czujesz??

Dziewczyny ja dalej bez objawów i zaczynam się martwić że coś jest nie tak. Wiem, że nie ma co panikować ale w poprzedniej ciąży było zupełnie inaczej, objawy z każdej możliwej strony a teraz nawet piersi nie bolą a to już 7tydzien leci. Przez ostatnie poronienie jestem straszną panikarą. Wizytę mam w czwartek ale nie wiem czy dziś nie iść na betę, może mnie to uspokoi jakoś.co myślicie?
Ja w pierwszej 0 objawów a teraz cały wachlarz. Nie martw się i ciesz się bo mdłości są okropne :/
 
Może zrobimy osobny wątek pt wieści z wizyt? Będziemy wpisywały co mówili, jakie badania i zdjęcia. Co Wy na to?
Będzie łatwiej znaleźć potrzebne info
Dobry pomysł bo ja już się pogubiłam kto kiedy, najlepiej jakas tabelka z możliwością edycji i wszystko w jednym miejscu, a pod spodem komentarze jak po :)

Co do badań to po wizycie gdzie był jeszcze sam pęcherzyk dostalam skierowanie na morfologie krwi, mocz, toksoplazmoze i tsh po wizycie serduszkowej nic, zobaczymy co po kolejnej wizycie :)
 
Ja dostałam liste badan jak tylko pecherzyk zobaczyłam na usg ( zarodka jeszcze nie bylo ).Wszystkie badania robiłam prywatnie w tej samej klinice co chodzę do lekarza.Chociaz wiem że napewno część można zrobić na nfz ...nie wiem jak z tokso,rozyczka itp.ja robiłam odpłatnie i chyba za 6 badań zapłaciłam ponad 400 zł :(
Ja byłam dzisiaj zrobić badania, po pierwszej wizycie serduszkowej dostałam skierowanie.

Było tam 13 pozycji - mocz, morfologia, cytomegalia, toksoplazmoza, różyczka, kiła, hiv, glukoza, przeciwciala antyRh i nie pamiętam co jeszcze, ale niektóre przeciwciała w dwóch klasach, więc to może wszystko. Na grupę krwi nie dostałam, bo mam kartę potwierdzającą grupę. Na szczęście wszystko mam w pakiecie z ubezpieczenia z pracy, bo chyba ponad 500 zł by to kosztowało [emoji849]

Nie wiem jak jest ze skierowaniem od lekarza prywatnego, czy są jakiejś przypadki, że można je zrobić na NFZ.
 
@Psiara1996 jak tam dzisiaj się czujesz??

Dziewczyny ja dalej bez objawów i zaczynam się martwić że coś jest nie tak. Wiem, że nie ma co panikować ale w poprzedniej ciąży było zupełnie inaczej, objawy z każdej możliwej strony a teraz nawet piersi nie bolą a to już 7tydzien leci. Przez ostatnie poronienie jestem straszną panikarą. Wizytę mam w czwartek ale nie wiem czy dziś nie iść na betę, może mnie to uspokoi jakoś.co myślicie?

Nie martw się na zapas. Przecież każda ciąża jest inna. Moje koleżanki w jednej miały mdłości, wymioty w innej nie. A jeszcze inna w jednej ciąży przytyła 30kg w drugiej 11kg i chodziła w dżinsach ,śmigała po sklepach miała tyle energii.
 
@Psiara1996 jak tam dzisiaj się czujesz??

Dziewczyny ja dalej bez objawów i zaczynam się martwić że coś jest nie tak. Wiem, że nie ma co panikować ale w poprzedniej ciąży było zupełnie inaczej, objawy z każdej możliwej strony a teraz nawet piersi nie bolą a to już 7tydzien leci. Przez ostatnie poronienie jestem straszną panikarą. Wizytę mam w czwartek ale nie wiem czy dziś nie iść na betę, może mnie to uspokoi jakoś.co myślicie?
Każda ciąża jest inna. Nie doszukuj się problemów:* ciesz się:)
 
reklama
@Psiara1996 jak tam dzisiaj się czujesz??

Dziewczyny ja dalej bez objawów i zaczynam się martwić że coś jest nie tak. Wiem, że nie ma co panikować ale w poprzedniej ciąży było zupełnie inaczej, objawy z każdej możliwej strony a teraz nawet piersi nie bolą a to już 7tydzien leci. Przez ostatnie poronienie jestem straszną panikarą. Wizytę mam w czwartek ale nie wiem czy dziś nie iść na betę, może mnie to uspokoi jakoś.co myślicie?
Przyrost bety najbardziej poprawny jest jak się badanie powtórzy po 48 h
Ja byłam dzisiaj zrobić badania, po pierwszej wizycie serduszkowej dostałam skierowanie.

Było tam 13 pozycji - mocz, morfologia, cytomegalia, toksoplazmoza, różyczka, kiła, hiv, glukoza, przeciwciala antyRh i nie pamiętam co jeszcze, ale niektóre przeciwciała w dwóch klasach, więc to może wszystko. Na grupę krwi nie dostałam, bo mam kartę potwierdzającą grupę. Na szczęście wszystko mam w pakiecie z ubezpieczenia z pracy, bo chyba ponad 500 zł by to kosztowało [emoji849]

Nie wiem jak jest ze skierowaniem od lekarza prywatnego, czy są jakiejś przypadki, że można je zrobić na NFZ.
Dokładnie, dlatego pisałam wcześniej że za same badania ( zakazno-wirusowe ) było ich chyba z 6 i tam bete i tsh dołączyłam zapłaciłam ponad 400 zł prywatnie , reszta badań typu morfologia , glukoza, mocz cytologia , bakteriologia to dodatkowe osobne badania do zapłaty...wiem na pewno że dużo z nich można też zrobić na nfz :)
 
Do góry