reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Nie nic, ja na razie mam kwarantanne do 8 tygodnia. Raz, że ostatnio przez to zapalenie rwy kulszowej nie miałam ochoty a dwa, że strasznie panikuję i mój narzeczony powiedział, że dopóki lekarz się oficjalnie nie zgodzi to też woli się wstrzymać. Za to zrobilam sobie dzisiaj 2km spacer do banku.
Spokojnie może faktycznie to tylko naczynko czy coś ale szkoda że jak jesteś już po poronieniu nie dostałaś czegoś na podtrzymanie teraz. Nie zawsze lekarz to daje sam, ja się musiałam upomniec żeby scenariusz się nie powtórzył. Póki co tez pobolewa mnie jak na okres i to mnie niepokoi ale mam nadzieję że tak ma byc bo się rozciąga. Jest to o wiele mniejszy i delikatniejszy ból.
Kochana trzymany kciuki za Ciebie oby już nic się złego nie wydarzyło, leż i postaraj się jutro jechać do lekarza niech Cię zbada i da jakieś leki na podtrzymanie
 
reklama
Spokojnie może faktycznie to tylko naczynko czy coś ale szkoda że jak jesteś już po poronieniu nie dostałaś czegoś na podtrzymanie teraz. Nie zawsze lekarz to daje sam, ja się musiałam upomniec żeby scenariusz się nie powtórzył. Póki co tez pobolewa mnie jak na okres i to mnie niepokoi ale mam nadzieję że tak ma byc bo się rozciąga. Jest to o wiele mniejszy i delikatniejszy ból.
Kochana trzymany kciuki za Ciebie oby już nic się złego nie wydarzyło, leż i postaraj się jutro jechać do lekarza niech Cię zbada i da jakieś leki na podtrzymanie
Jestem na siebie wściekła, że na wizycie się nie upomoniałam. Przy poprzedniej wizycie mi powiedział, że nie ma takiej potrzeby. Ja niestety mam tendencję do bycia za miłą w pewnych sytuacjach i później żałuję, że się nie odezwałam.
 
Gratuluję wszystkich udanych wizyt, wspaniale się to czyta. Ja mam wizytę dopiero 4.04

Psiara1996 trzymam za Was mocno kciuki żeby wszystko było dobrze.
 
Jestem na siebie wściekła, że na wizycie się nie upomoniałam. Przy poprzedniej wizycie mi powiedział, że nie ma takiej potrzeby. Ja niestety mam tendencję do bycia za miłą w pewnych sytuacjach i później żałuję, że się nie odezwałam.
Kochana ,odpoczywaj narazie i staraj się wiem jak to zabrzmi ale się nie przejmować
Jutro podzwoń po lekarzach albo spróbuj do swojego jeszcze i dopytać się o coś na podtrzymanie
Trzymam kciuki :)
 
@Psiara1996 trzymam kciuki Kochana żeby to jednak było coś niegroźnego... Dziwne że nie dostałaś luteiny albo dupka... Jak najszybciej do lekarza śmigaj [emoji8]
 
Jestem na siebie wściekła, że na wizycie się nie upomoniałam. Przy poprzedniej wizycie mi powiedział, że nie ma takiej potrzeby. Ja niestety mam tendencję do bycia za miłą w pewnych sytuacjach i później żałuję, że się nie odezwałam.
Bedzie dobrze! Lez odpoczywaj.
 
Cos co przypominało mi kawałek kosmówki. Jak takie maleńkie naczynko. Wcześniej brzuch bolał mnie jak na okres więc tymbardziej obawiam się, że to był może jakiś skurcz. Póki co sprawdzam co chwilę ale nic nie widać.. Modlę się by tym razem to była faktycznie jakaś nadżerka albo krwiak
Ja plamilam w czwartek po 2ce a rano robilam test i oczywiście panika. Przy każdej toalecie pt byl spokoj w sobotę kolejne plamienie ale na szczęście znalazlam luteine. Popytaj moze jalas kolezanka ma. Moje plamienie bylo brazowe az takie mega ciemne pozniej różowe i znowu brazowe wszystko w sluzie
 
Ja plamilam w czwartek po 2ce a rano robilam test i oczywiście panika. Przy każdej toalecie pt byl spokoj w sobotę kolejne plamienie ale na szczęście znalazlam luteine. Popytaj moze jalas kolezanka ma. Moje plamienie bylo brazowe az takie mega ciemne pozniej różowe i znowu brazowe wszystko w sluzie
Wierze ze bedzie dobrze a ze jestes po przejsciach to jeszcze bardziej sie denerwujesz a to nie pomaga. Dziwny ten lekarz ze sam nie dal tej recepty. Ja dostalam bez niczego tylko po rozmowie juz wypisal a dopiero później sie rozbieralam do badania.
 
reklama
Dziewczyny ja ostatnio po badaniu wziernikiem i pobraniu cytologii plamiłam 2 dni. Całe szczęście, że lekarka mnie uprzedziła, że tak może być, bo też bym panikowała. Nigdy tak mnie miałam po badaniu. Chyba jesteśmy teraz mocniej ukrwione po prostu.
 
Do góry