reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Dziewczyny nie ma się co nakręcać. Każda kobieta jest inna, każdy organizm i ciaza jest inna.

Wiadomo, kobiety które już raz miały przeboje w poprzednich ciążach są trochę przewrażliwione-logiczne ale trzeba myśleć pozytywnie bo inaczej idzie zwariować.

Ja czekam na wizytę w środę , mam nadzieje, ze będzie dobrze :)
 
reklama
Nie że powinien tego to nie wiem ale mnie poza piersiami nie boli nic , dziewczyny piszą że brzuch je boli bo się tam wszystko rozciąga czyli co skoro mnie nic nie boli to się nie rozwija [emoji53], masakra sama już nie wiem teraz [emoji848][emoji22]
Nie nakręcaj sie... jest ładna pogoda , odpocznij nie zamartwiac się na zapas :*
 
Dziewczyny wszystko zapowiada ze i ta ciąża bedzie u mnie bezobjawowa. Nie boli mnie brzuch, może raz na jakis czas, nie bolą mnie piersi, nie mdli mnie... ja się cieszę :) cieszcie się i Wy , ze nic wam nie jest i możecie zwie cieszyć tymi 9 mac:-)
 
Mam nadzieję że jest tak jak mówicie bo przrz tydzień miałam bolący brzuch i piersi a od wczoraj wszystko przeszło, chociaż pierwsza ciąża była bez objawów u mnie;):(
Miłego dnia
 
Cześć Dziewczyny, moge dołączyć?
Podczytuje Was już jakiś czas, ale dopiero dzisiaj stwierdziłam, że założę konto :)
Ja jestem w mojej pierwszej ciąży, wg daty ostatniej miesiączki termin mam na 17.11.
Pierwszą wizytę u gina mam na 01.04, czyli będe wtedy w 7 tygodniu ciąży. Tak mi doradziła znajoma położna, ale teraz jak Was podczytuję to się zastanawiam czy nie zwlekam za bardzo z tą wizytą, zwłaszcza, że mam hashimoto. Ale wszystko jest dla mnie takie nowe, świeże, jestem po części szczęśliwa, a po części przerażona ;)
 
Cześć Dziewczyny, moge dołączyć?
Podczytuje Was już jakiś czas, ale dopiero dzisiaj stwierdziłam, że założę konto :)
Ja jestem w mojej pierwszej ciąży, wg daty ostatniej miesiączki termin mam na 17.11.
Pierwszą wizytę u gina mam na 01.04, czyli będe wtedy w 7 tygodniu ciąży. Tak mi doradziła znajoma położna, ale teraz jak Was podczytuję to się zastanawiam czy nie zwlekam za bardzo z tą wizytą, zwłaszcza, że mam hashimoto. Ale wszystko jest dla mnie takie nowe, świeże, jestem po części szczęśliwa, a po części przerażona ;)
Witamy [emoji846] w 7tc to akurat wizyta bo już bedziesz widzieć serduszko. Spokojnie jak idę w pt a to już będzie 8+4 więc też nie jakoś wcześnie
 
Dziewczyny ja też narazie zero objawów ciąży ale wiecie, że to może się pojawić nagle i później. U mnie w poprzedniej ciąży wymioty zaczęły się w 8tygodniu i ledwo żyłam,to był koszmar jakiś, całe dnie widziałam nad toaletą , mdłości od rana do wieczora. Strasznie to wspominam. Narazie nie mam żadnych objawów a to 7tydzien. Jedyne co to duże zmęczenie. Z jednej strony mnie to martwi ale z drugiej się cieszę bo wiem, jak straszne mogą być te objawy. Tak więc cieszcie się, jeśli ich nie macie ;)
@Jivka do kogo chodzisz w Luxmedzie w Gdyni jeśli można wiedzieć?:)
 
Cześć Dziewczyny, moge dołączyć?
Podczytuje Was już jakiś czas, ale dopiero dzisiaj stwierdziłam, że założę konto :)
Ja jestem w mojej pierwszej ciąży, wg daty ostatniej miesiączki termin mam na 17.11.
Pierwszą wizytę u gina mam na 01.04, czyli będe wtedy w 7 tygodniu ciąży. Tak mi doradziła znajoma położna, ale teraz jak Was podczytuję to się zastanawiam czy nie zwlekam za bardzo z tą wizytą, zwłaszcza, że mam hashimoto. Ale wszystko jest dla mnie takie nowe, świeże, jestem po części szczęśliwa, a po części przerażona ;)
Witamy. Ja też mam Hashimoto. Sporo dziewczyn teraz chyba się z nią boryka. Ja wg obliczeń termin mam na 15.11. Wizyta dopiero w poniedziałek. Jak się czujesz? Pracujesz czy odpoczywasz?
 
reklama
Witamy. Ja też mam Hashimoto. Sporo dziewczyn teraz chyba się z nią boryka. Ja wg obliczeń termin mam na 15.11. Wizyta dopiero w poniedziałek. Jak się czujesz? Pracujesz czy odpoczywasz?

Oo to termin mamy zbliżony, ciekawe jak wyjdzie ostatecznie z tym wszystkim :) Na razie pracuje, mam plany żeby do końca kwietnia posiedzieć w pracy, a potem zwolnienie. No ale wiadomo, czas pokaże. A czuje się dobrze, jedyne co to pobolewa mnie brzuch i piersi wieczorami no i dwa razy mnie zemdliło w pracy, ale poza tym wszystko okej. No własnie to hashi to jakaś plaga, nawet moja endokrynolog mówi, że coraz więcej młodych osób choruje.
 
Do góry