reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
@Xinak wiem o czym mówisz, ja aktualnie szukam lekarza do prywatnego prowadzenia ciąży... Mojemu poprzedniemu przestałam ufać po tym jak zbagatelizował moje objawy. Prowadził moją pierwszą ciążę, ale była książkowa i właściwe sama się prowadziła. Na szczęście mam lekarza z luxmedu jeszcze, ale on nie robi usg, a trzy na całą ciążę to dla mnie zbyt mało i psychicznie nie dam rady [emoji33]
Polecasz kogoś w Lux Medzie? :D
 
Jejku dziewczyny nie straszcie mnie jak czytam o tych pustych jajach to mi się słabo robi i mam wrażenie że i ja to będę miała [emoji58], zero mdłości do dnia dzisiejszego nie miałam bólu brzucha też nie mam, wizyta dopiero na 10.04 a chodzę na NFZ i nie miałam nawet USG i nie wiem kiedy mieć będę , martwię się no fakt cycki mnie bolą cały czas ale czy to jest znak czy jest wszystko wporzadku to już sama nie wiem [emoji22]
 
Dziewczyny a jeśli to nie tajemnica to ile płacicie za prywatną wizytę? Ja płacę 120 zł u niby jednego z lepszych lekarzy (na NFZ chodziłam tylko kilka lat temu po tabletki anty) no i mam ostatnio duże wątpliwości. Nic mi nie dał na podtrzymanie chociaż jestem po jednym poronieniu.. Zastanawiam się czy nie iść się jeszcze skonsultować z innym, pokazać mu moje wyniki.
U mnie jest 190 zł za wizytę plus badania, ale mam prywatną opiekę medyczną z pracy, więc akurat u mnie w mieście (Toruń) mogę korzystać z prawie wszystkich przychodni prywatnych za darmo. Inaczej chyba bym zbankrutowała. Gin, endo, gastrolog i trochę innych badań.
 
Ja chodziłam
Jejku dziewczyny nie straszcie mnie jak czytam o tych pustych jajach to mi się słabo robi i mam wrażenie że i ja to będę miała [emoji58], zero mdłości do dnia dzisiejszego nie miałam bólu brzucha też nie mam, wizyta dopiero na 10.04 a chodzę na NFZ i nie miałam nawet USG i nie wiem kiedy mieć będę , martwię się no fakt cycki mnie bolą cały czas ale czy to jest znak czy jest wszystko wporzadku to już sama nie wiem [emoji22]
Który tydzień?
Bo mnie dzisiaj też nic nie bolą jajniki i macałam się po cycorach odrazu czy one doskwierają
Ale w pierwszej ciąży kompletne żadnych objawów nie miałam do momemtu aż zaczął rosnąć brzuch więc ja chyba czytają się nakręcam
 
Nie że powinien tego to nie wiem ale mnie poza piersiami nie boli nic , dziewczyny piszą że brzuch je boli bo się tam wszystko rozciąga czyli co skoro mnie nic nie boli to się nie rozwija [emoji53], masakra sama już nie wiem teraz [emoji848][emoji22]
Ja 5+2 kurczę to tydz. Wcześniej niż ty ,to co powinien mnie boleć dalej brzuch?o_O:oops:
 
reklama
Do góry