reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Cześć dziewczyny .... mogę dołączyć ?

podczytuję Was już jakiś czas i trochę boję się odezwać, żeby nie zapeszyć. Poprzednim razem podglądałam marcówki 2019 i niestety zanim napisałam pierwszy post okazało się, że serduszko przestało bić w 7tygodniu.

teraz jestem na samiusieńkim początku. termin z om wychodzi mi na ....29 listopada więc bardzo prawdopodobne, że jeżeli wszystko się uda to będę grudniówką ;) ale jeżeli pozwolicie zostanę też z Wami.

wczoraj miałam mieć miesiączkę. Obudziłam się o 5.00 z przeświadczeniem "halo jestem w ciąży! " poleciałam zrobić test i wyszedł na teście cień cienia.... mąż sam się w czoło pukał mówiąc, że sobie bardziej wyobrażam kreseczkę niż ona rzeczywiście tam jest. No ale moim zdaniem jest :D
żeby się upewnić poleciałam na betę i wynik z wczoraj to 124 , jutro powtórka i bardzo się boję jaki będzie wynik. Poprzednim razem przyrost był ale niestety za mały. stąd takie nerwy u mnie !

trzymajcie proszę kciuki !
Ja miałam właśnie być mamą marcową 2019... [emoji3525] A teraz mamy podobne terminy [emoji4][emoji4][emoji4] Dużo szczęścia, a robiłaś jakieś badania skąd poronienie?
 
reklama
Co do witamin, to ja od grudnia suolementuję Pregna Start - ma wszystkie najważniejsze składniki na czas starań w tym kwas foliowy zwykły i metylowy czy coś takiego[emoji4] Polecił mi je lekarz na kontroli po stracie. Potem pewnie przejdę na Prenatal Uno.
 
Co do witamin, to ja od grudnia suolementuję Pregna Start - ma wszystkie najważniejsze składniki na czas starań w tym kwas foliowy zwykły i metylowy czy coś takiego[emoji4] Polecił mi je lekarz na kontroli po stracie. Potem pewnie przejdę na Prenatal Uno.
Ja biorę tylko kwas foliowy i jodit200, magnez z potasem i żelazo. To chyba dodatkowych już nie brać żeby nie za dużo było :/ mnie dziś cały dzień mdłości męczą. Macie też uczucie przy mdłościach takiego oszołomnienia? :D jeny na jakich glupotach się łapię to szok. Dziś robiłam kawę, połączyłam mleko do ekspresu, w między czasie coś tam pod kranem robiłam, skończyłam, woda się dalej lała, a ja się zastanawiałam dlaczego tak ekspres zaczął głośno chodzić :laugh2:
 
Ja biorę tylko kwas foliowy i jodit200, magnez z potasem i żelazo. To chyba dodatkowych już nie brać żeby nie za dużo było :/ mnie dziś cały dzień mdłości męczą. Macie też uczucie przy mdłościach takiego oszołomnienia? :D jeny na jakich glupotach się łapię to szok. Dziś robiłam kawę, połączyłam mleko do ekspresu, w między czasie coś tam pod kranem robiłam, skończyłam, woda się dalej lała, a ja się zastanawiałam dlaczego tak ekspres zaczął głośno chodzić :laugh2:
Najważniejsze to kwas foliowy i wit. d3, a reszta to suple które wspomagają regulację gospodarki hormonalnej [emoji4]
 
reklama
Ja miałam właśnie być mamą marcową 2019... [emoji3525] A teraz mamy podobne terminy [emoji4][emoji4][emoji4] Dużo szczęścia, a robiłaś jakieś badania skąd poronienie?

to teraz nam obu się uda ! <3

co do badania przyczyny to szczerze Ci powiem że nie miałam wtedy dobrego zaufanego lekarza a kobieta co mnie prowadzila nie zlecila zadnych badan, stwierdzila ze widocznie tak miało być i że często tak się dzieje i nie ma co w tym grzebać. Dopiero teraz trafiłam do świetnego pana doktora i sam stwierdził że zrobimy stos badań to nam wyjdzie co i jak. no ale nie zdążyłam bo miałam robić pierwsze badania w 2-4d.c. a tu @ już nie przyszła.

najprawdopodobniej jednak u mnie przyczyną była tarczyca i zbyt wysokie tsh
 
Do góry