reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Mam pytanie do wszystkich, prosiłbym o odpowiedzi dokładne
Moja mała będzie niedługo miała 3 miesiące (jest tylko na mm)
- Od kiedy można podawać dziecku coś innego do jedzenia czy picia, innego niż mleko, i CO można?
[emoji4]
 
reklama
@Dzidzi bobo nic nie stoi na przeszkodzie, byś nadal wróciła do karmienia, ponieważ wszystkie leki, poza pyralginą, która ma względnie niskie ryzyko, można brać przy karmieniu piersią. Proponuję zamienić pyralginę i ibuprofen na jeden ketonal 50mg i do tego paracetamol w odstępach co 4 godziny
Narazie nie mam pokarmu w piersiach cycki sflaczale ...[emoji21] ostatnio jak odciagalam to kilka kropelek [emoji21]
 
@Dzidzi bobo bebiko jest dobrym mlekiem. Kupa plastelinowata, żółta z grudkami jest ok przy mm:)
Tak tylko on kupke robi taką jak mu termometrem pogrzebe sam nie robi.
Ale dzisiaj baki puszcza i jest spokojniejszy więc może i coś tam te leki zaczynają działać zastanawiam się tylko kiedy zacznie sam je robić [emoji848]
 
Mam pytanie do wszystkich, prosiłbym o odpowiedzi dokładne
Moja mała będzie niedługo miała 3 miesiące (jest tylko na mm)
- Od kiedy można podawać dziecku coś innego do jedzenia czy picia, innego niż mleko, i CO można?
[emoji4]
Ja będę czekała do conajmniej 5 miesiąca jak nie 6. Mam jeszcze czas żeby ogarnąć jak się za to zabrac, ale na początek chyba kaszki plus warzywa
 
Mam pytanie do wszystkich, prosiłbym o odpowiedzi dokładne
Moja mała będzie niedługo miała 3 miesiące (jest tylko na mm)
- Od kiedy można podawać dziecku coś innego do jedzenia czy picia, innego niż mleko, i CO można?
[emoji4]
Link do: Kalendarz żywienia

Tutaj jest wszystko ładnie opisane. Polecam tą stronę.
 
reklama
Do góry