reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dziewczyny również życzę Wam Wesołych Świąt, wiele uśmiechu i coraz więcej godzin w nocy przespanych. Zdrowia przede wszystkim bo to jest teraz najważniejsze. Mamy to szczęście już dzielić magię świat z maluchami choć są takie maleńkie :)

Ile mogłam tyle zrobiłam. Teraz trzymam malucha na rękach, patrzę ile do zrobienia potem patrzę na malucha i wcale się tym tak jak zawsze nie przejmuje :) Wspaniały jest ten chaos. Chaos, ale ile przy nim szczęścia. To jak patrzę jak mój mąż patrzy z miłością na nasze dziecko jest najważniejszym prezentem, choć dostałam ich mnóstwo od męża już na święta bo chciał mi wynagrodzić ból jaki przeszłam przy porodzie heheh :) nie będę narzekać ;) Ale ta miłość to jest coś niezwykłego :)
 
reklama
Hej wszystkim
Dziękuję za kondolencje. Nie było mnie kilka dni ale nie miałam nawet kiedy wejść mały pochłania dużo czasu później pogrzeb i szykuje się następny tym razem mamy mojej. Jeszcze ten rok może przeżyje u niej to jest jedna wielka niewiadoma kiedy... i mam kolejny problem. Mały ma w piątek skoczył 2 tygodnie a chciałam mama odwiedzić w szpitalu nie było mnie u niej jakieś 3 tygodnie jak nie lepiej. Ale boję się tych zarazkow bakteria szpitalnych żeby małemu nie sprzedać jakiegoś wirusa... Jak myślicie co zrobić w takiej sytuacji odpuścić odwiedziny czy może na 2 godzinki do niej pojechać...

ZDROWYCH WESOLYCH SWIAT KOCHANE NIECH MALUSZKI ZDROWO SIE CHOWAJA I RODZA... I OBY NOWY ROK ZACZAL SIE LEPIEJ NIZ ZAKONCZY STARY.
Nie wiem jak inne mamy, ale powiem Ci co ja myślę. Pojechałabym. Jeśli mówisz że z twoją mamą jest bardzo źle, a nie masz z kim pojechać i zostawić małego to pojechałabym. Bo nie daj Boże, ale BĘDZIESZ. Zarazki, zarazkami. Mały wyzdrowieje. Ty tej jednej "chwili" możesz już nie odzyskać.
 
U nas dziś urodziny Antosia. Mój miś skończył 7 lat [emoji16]
Tomuś był niebiańsko grzeczny. Spał i jadł lub leżał w łóżeczku. Wczoraj zrobiłam tort dla Antosia, dziś upiekłam 2 ciasta. Jeszcze prasowanie i kilka innych pierdół...wszystko zależy od snu juniora [emoji6]


Zdrowych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia[emoji301][emoji301][emoji301]
Wszystkiego najlepszego dla synka

U nas dzis corcia konczy 10 lat w sobote mielismy gosci i tort a co do przygotowania swiat to jestesmy w lesie prawie nic wczoraj niezrobilsm mala marudzila synek ma angine ropna bylismy wczoraj z nim na pogotowiu dostalam antybiotyk takze juz 3 noc z rzedu nieprzespana

A i wszystkim wesolych swiat
 
Hej wszystkim
Dziękuję za kondolencje. Nie było mnie kilka dni ale nie miałam nawet kiedy wejść mały pochłania dużo czasu później pogrzeb i szykuje się następny tym razem mamy mojej. Jeszcze ten rok może przeżyje u niej to jest jedna wielka niewiadoma kiedy... i mam kolejny problem. Mały ma w piątek skoczył 2 tygodnie a chciałam mama odwiedzić w szpitalu nie było mnie u niej jakieś 3 tygodnie jak nie lepiej. Ale boję się tych zarazkow bakteria szpitalnych żeby małemu nie sprzedać jakiegoś wirusa... Jak myślicie co zrobić w takiej sytuacji odpuścić odwiedziny czy może na 2 godzinki do niej pojechać...

ZDROWYCH WESOLYCH SWIAT KOCHANE NIECH MALUSZKI ZDROWO SIE CHOWAJA I RODZA... I OBY NOWY ROK ZACZAL SIE LEPIEJ NIZ ZAKONCZY STARY.
Ja bym pojechała. Ale to Twoja decyzja i jak zrobisz tak będzie dobrze
Wszystkiego najlepszego dla synka

U nas dzis corcia konczy 10 lat w sobote mielismy gosci i tort a co do przygotowania swiat to jestesmy w lesie prawie nic wczoraj niezrobilsm mala marudzila synek ma angine ropna bylismy wczoraj z nim na pogotowiu dostalam antybiotyk takze juz 3 noc z rzedu nieprzespana

A i wszystkim wesolych swiat
Wszystkiego najlepszego dla córeczki[emoji8]

Mój niniu usypia. Spał od22 do 3 później do 7:30
Złote dziecko.
Wczoraj tylko na moim mlesiu. Wystarczyło mu.
Odłożę go do łóżeczka i idę dalej działać.
 
Hej wszystkim
Dziękuję za kondolencje. Nie było mnie kilka dni ale nie miałam nawet kiedy wejść mały pochłania dużo czasu później pogrzeb i szykuje się następny tym razem mamy mojej. Jeszcze ten rok może przeżyje u niej to jest jedna wielka niewiadoma kiedy... i mam kolejny problem. Mały ma w piątek skoczył 2 tygodnie a chciałam mama odwiedzić w szpitalu nie było mnie u niej jakieś 3 tygodnie jak nie lepiej. Ale boję się tych zarazkow bakteria szpitalnych żeby małemu nie sprzedać jakiegoś wirusa... Jak myślicie co zrobić w takiej sytuacji odpuścić odwiedziny czy może na 2 godzinki do niej pojechać...

ZDROWYCH WESOLYCH SWIAT KOCHANE NIECH MALUSZKI ZDROWO SIE CHOWAJA I RODZA... I OBY NOWY ROK ZACZAL SIE LEPIEJ NIZ ZAKONCZY STARY.
Bardzo bardzo mi przykro :( jedź do mamy chociaż na chwilę, na pewno nic Wam nie będzie z maluchem!
 
Ostatnia edycja:
Wesołych świąt ! U nas już po wigili sporo gości było a jutro chrzciny. Córka nerwowa ,płaczliwa nie wiem czy przez te emocje ,nowch ludzi czy może skok. Mam nadzieję że uśnie zaraz i będę jeszcze na chrzest kończyć gotować. Spokojnych świąt życzę
My też już po. Tomcio po kąpieli doi cyca.
Twoja niunia dziś nerwowa a jutro będzie spokojna jak anioł.
Uroczystość w domu robicie?
Na ile osób?
My też chcemy w domu zrobić, a raczej mąż chce. Ja wolałabym w lokalu...u nas będzie około 20- 30 osób.
 
reklama
Do góry