reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

To nowe forum mi się nie podoba...
Od 23:30 moja Gwiazda nie śpi aż do teraz. Wreszcie padła. Nawet nie płakała specjalnie tylko marudzila,a jak ją położyłam na naszym łóżku to chciała się bawić i się uśmiechała. Ciągle tylko jedzenie i oczy szeroko otwarte, przysnela przypadkiem raz na chwilę i zaraz znowu oczy jak pięć złotych...
Idę wreszcie spać, drzemka do 11. Już zdążyłam zjeść śniadanie...
 
reklama
Dziewczyny, mnie pochłonęły przygotowania do świąt[emoji5] wczoraj bober nie odkładałby byl, robiłam uszka na raty[emoji16] i poszło w miarę sprawnie, tym bardziej, że starszy synek pomagal [emoji5] co roku robi ze mna, nawet taki malutki był to walkowal ciasto, a w tym już także nakładał farsz i lepił [emoji33][emoji16] dzisiaj za to młodszy ma dzień śpiocha - to znaczy jak na jego możliwości hehe ale spokojnie zrobiłam NA RAZ pierogi z grzybami [emoji33][emoji23] zobaczę jak wieczorem będzie[emoji106]
Również życzę szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia pełnych miłości i rodzinnego ciepła [emoji8]
Ja tak lepiąc te pierogi spojrzałam na synka i pomyslałam, że jestem bardzo szczęśliwa[emoji5] chciałam mieć bardzo drugie dziecko, rok temu o tej porze myślałam, ze być moze nie będzie mi to dane... a dzisiaj mam dwójkę wspaniałych chłopców, szczęśliwa rodzine i banalnie tylko zdrowie zeby było, reszta sie wyklepie haha [emoji5][emoji23][emoji5][emoji7]
 
Ja również Życzę Wam jak najwięcej chwil spędzonych z cala rodzina i dużo zdrowia. Wesołych Świąt kochane!!
 

Załączniki

  • 1545582618600_adobe.jpg
    1545582618600_adobe.jpg
    239,2 KB · Wyświetleń: 79
Wesołych świat laski:) u nas będzie zupełnie inaczej niż zwykle, bardziej w pośpiechu bo jedziemy tylko na wigile a tak to spędzimy je u siebie w Krakowie. Mamy choinkę wprawdzie, ale to tyle. Zupełnie mi to nie przeszkadza bo i tak będą wyjątkowe, nasze pierwsze razem z córeczkami.
 
reklama
U nas dziś urodziny Antosia. Mój miś skończył 7 lat [emoji16]
Tomuś był niebiańsko grzeczny. Spał i jadł lub leżał w łóżeczku. Wczoraj zrobiłam tort dla Antosia, dziś upiekłam 2 ciasta. Jeszcze prasowanie i kilka innych pierdół...wszystko zależy od snu juniora [emoji6]


Zdrowych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia[emoji301][emoji301][emoji301]
 
Do góry