reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

co sie dzieje z tym forum wrrr




kochana tylko ku przestrodze bo wymadrzac sie nie zamierzam narawde i wiem ze jestes bardzo dobra mama!! to od razu zaznacze ale co do czopkow lekow na goraczke bol , najlepiej stosowac je tylko wtedy kiedy jest to naprawde konieczne a stan podgoraczkowy do 38.5 w zaleznosci gdzie mierzona temp ( twoja mala miala normalna temperuature ktora zmienia sie w ciagu dnia,, wieczorm przez hormony jest najwyzsza a po polnocy zaczyna spadac ,,pozatym dzieci maja wyzsza temp od doroslego, poczytaj o tym koniecznie) mozna zbic naturalnymi metodami jak okladami itd ,, stosowalam u synka nie trzeba siegac po paracetamol ktory tez przeciez oddzialowuje na watrobe a widze ze czesto malej te czopki podajesz
( co innego kiedy goraczka rosnie szybko w mgnieniu oka oczywiscie)

leki lekami i choc pisza jakie to one bezpieczne to sama jednak wole siegac w ostatniej ostatecznosci ze tak napisze

teraz w ogole jakies badania wychodza ze parac moze wywolywac astme u dzieci kiedy korzysta sie bardzo czesto masakra ciagle jakies wymysly nowinki ale tak czy inaczej ten malenki organizm musi to przetrawic


poczytaj moze o vibrucolu lek homeopatyczny, osobiscie nigdy ni stosowaam jak i malo co jakchkolwiek lekow na tym etapie dziecka ale moze malej pomoze przy zabkowaniu kolce niepkoju zamast paracetamolu i bylby to najzdrowsze wyjscie dla niej

w ogole dziewczyny ,, ja przy szczepienieu malemu nie podawalam paracetamolu bo podobniez podawanie na zzas aby goraczka nie wystapila obniza ochrone poszczepienna a wy jak robicie???









kurcze caly ten arsennal powinien pomoc jak nic ! z wirusowka mlody powinien sobi poradzic i dopoki osluchowo jest czysto to tez bym walczyla! szybkiego powrotu do zdrowia kochana!!


ja wczoraj gotowanie a dzis lekki porzadki

dzis sie zorientowalam ze nie kupilam prezentu dla NIKOLASA haha zapewne mi to wypomni kiedys:p
Nam zalecono kupić paracetamol ale to na wszelki wypadek gdyby wystąpiła gorączka po szczepieniu a tak to nie kazali na zaś podawać. I tak bym nie podała gdyby nie było takiej potrzeby.
 
reklama
Moja hv powiedziała ze mała dostanie paracetamol jeszcze przed szczepieniem i ja mam wykupić do domu żeby podać po szczepieniu ale jeszcze się dopytam czy mam podać jak już będzie gorączka czy niezależnie od tego.

moj nie dostal przed ale powiedzili zeby miec paracetmol w razie co i ze moge podac jak wroce do domu
 
co sie dzieje z tym forum wrrr




kochana tylko ku przestrodze bo wymadrzac sie nie zamierzam narawde i wiem ze jestes bardzo dobra mama!! to od razu zaznacze ale co do czopkow lekow na goraczke bol , najlepiej stosowac je tylko wtedy kiedy jest to naprawde konieczne a stan podgoraczkowy do 38.5 w zaleznosci gdzie mierzona temp ( twoja mala miala normalna temperuature ktora zmienia sie w ciagu dnia,, wieczorm przez hormony jest najwyzsza a po polnocy zaczyna spadac ,,pozatym dzieci maja wyzsza temp od doroslego, poczytaj o tym koniecznie) mozna zbic naturalnymi metodami jak okladami itd ,, stosowalam u synka nie trzeba siegac po paracetamol ktory tez przeciez oddzialowuje na watrobe a widze ze czesto malej te czopki podajesz
( co innego kiedy goraczka rosnie szybko w mgnieniu oka oczywiscie)

leki lekami i choc pisza jakie to one bezpieczne to sama jednak wole siegac w ostatniej ostatecznosci ze tak napisze

teraz w ogole jakies badania wychodza ze parac moze wywolywac astme u dzieci kiedy korzysta sie bardzo czesto masakra ciagle jakies wymysly nowinki ale tak czy inaczej ten malenki organizm musi to przetrawic


poczytaj moze o vibrucolu lek homeopatyczny, osobiscie nigdy ni stosowaam jak i malo co jakchkolwiek lekow na tym etapie dziecka ale moze malej pomoze przy zabkowaniu kolce niepkoju zamast paracetamolu i bylby to najzdrowsze wyjscie dla niej

w ogole dziewczyny ,, ja przy szczepienieu malemu nie podawalam paracetamolu bo podobniez podawanie na zzas aby goraczka nie wystapila obniza ochrone poszczepienna a wy jak robicie???









kurcze caly ten arsennal powinien pomoc jak nic ! z wirusowka mlody powinien sobi poradzic i dopoki osluchowo jest czysto to tez bym walczyla! szybkiego powrotu do zdrowia kochana!!


ja wczoraj gotowanie a dzis lekki porzadki

dzis sie zorientowalam ze nie kupilam prezentu dla NIKOLASA haha zapewne mi to wypomni kiedys:p
Ja wiem, ja Ciebie popieram w tej kwestii. Nie powinnabylam dawać. Ale ja kompletnie nie wiedziałam że to normalne, myślałam że schorowana jest... Idiotka ze mnie.. Pozostaje mi tylko Internet i forum. Tak o to nie mam nikogo kogo się spytać, ni matki ni babci ni teściowej czy ciotki. No nikogo.. A na Internecie wyczytałam że od 37 to stan podgoraczkowy. Poprostu nie wiedziałam.. Jestem sama ze wszystkim. Mąż też nie obecny, ciężko nawet dziecko na ręce wziąść. Także no.... Już mam dość zalenia się, muszę coś z tym zrobić choć łatwo nie jest i nie będzie. Ku*wa mam dość.
 
co sie dzieje z tym forum wrrr




kochana tylko ku przestrodze bo wymadrzac sie nie zamierzam narawde i wiem ze jestes bardzo dobra mama!! to od razu zaznacze ale co do czopkow lekow na goraczke bol , najlepiej stosowac je tylko wtedy kiedy jest to naprawde konieczne a stan podgoraczkowy do 38.5 w zaleznosci gdzie mierzona temp ( twoja mala miala normalna temperuature ktora zmienia sie w ciagu dnia,, wieczorm przez hormony jest najwyzsza a po polnocy zaczyna spadac ,,pozatym dzieci maja wyzsza temp od doroslego, poczytaj o tym koniecznie) mozna zbic naturalnymi metodami jak okladami itd ,, stosowalam u synka nie trzeba siegac po paracetamol ktory tez przeciez oddzialowuje na watrobe a widze ze czesto malej te czopki podajesz
( co innego kiedy goraczka rosnie szybko w mgnieniu oka oczywiscie)

leki lekami i choc pisza jakie to one bezpieczne to sama jednak wole siegac w ostatniej ostatecznosci ze tak napisze

teraz w ogole jakies badania wychodza ze parac moze wywolywac astme u dzieci kiedy korzysta sie bardzo czesto masakra ciagle jakies wymysly nowinki ale tak czy inaczej ten malenki organizm musi to przetrawic


poczytaj moze o vibrucolu lek homeopatyczny, osobiscie nigdy ni stosowaam jak i malo co jakchkolwiek lekow na tym etapie dziecka ale moze malej pomoze przy zabkowaniu kolce niepkoju zamast paracetamolu i bylby to najzdrowsze wyjscie dla niej

w ogole dziewczyny ,, ja przy szczepienieu malemu nie podawalam paracetamolu bo podobniez podawanie na zzas aby goraczka nie wystapila obniza ochrone poszczepienna a wy jak robicie???









kurcze caly ten arsennal powinien pomoc jak nic ! z wirusowka mlody powinien sobi poradzic i dopoki osluchowo jest czysto to tez bym walczyla! szybkiego powrotu do zdrowia kochana!!


ja wczoraj gotowanie a dzis lekki porzadki

dzis sie zorientowalam ze nie kupilam prezentu dla NIKOLASA haha zapewne mi to wypomni kiedys:p
Zgadzam się z Tobą. U nas też dajemy przeciwgorączkowe dopiero przy 38,5 lub gdy coś boli.
Przed szczepieniem nigdy nie dawałam paracetamolu.
 
Dziewczyny KP, czy Was bolą piersi?
Moje piersi są całe wrażliwe. Bolą mnie przy dotyku. Tak jest od samego początku.

Ja mam bardzo wrażliwe. Staniki z koronką odpadają, w ogóle cokolwiek co odstaje przy staniku, totalnie gładkie musza być. No i sutki meeega wrażliwe [emoji85]
 
reklama
Do góry