reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Twój synuś leniwy, a moja córeczka dzisiaj się wypycha odkąd wstałam. Przejechałam dzisiaj 30km samochodem, a z jej wypychaniem to i tak jest sukces, że dałam radę, bo jej głowę mam pod biustem..
Teraz zjadłam obiad to się trochę chłop obudził[emoji170] liczę na to że zbiera siły do wyjścia..
 
reklama
Jestem jeszcze ja :) tylko siedzę w głębokich krzakach [emoji14] czasami czytam o porpdach i czytam z wielkim strachem az mi się włosy jeżą ...te których nie widzę podczas golenia [emoji14] termin mam 28 .11 planowana cc której też się panicznie boję...ze nie da się jakoś przyjemnie tego załatwić
Ja ostatnio Meżulka zatrudniłam do depilacji, musiałam brzuch sobie podtrzymać bo nawet jemu ciężko bylo się dostać [emoji1787]
 
Mam nadzieje, ze nie, bo ja pije ze 3-4 kubki dziennie [emoji6] Ja jeszcze dorzucilam do zestawi ostre hinduskie jedzenie, moze tez cos pomoze - wlasnie zione ogniem [emoji12]
A ogólnie jak tam Twoje cukry na finiszu? Bo ja już troszkę zaczynam oszukiwać, ale mam mega ochotę na jedzenie i słabą wolę [emoji1786] nawet nie na słodko tylko ziemniaczkow i pieczywa najbardziej brakuje[emoji17]
 
Trzymajcie kciuki. Mam 5 cm rozwarcia po baloniki. Odszedł mi czop. Biorą mnie na porodówke i podąża oksy.
No wlasnie dlatego moi zadecydowali ze nie podadza oksy tylko zaloza balonik
Oby on zrobil swoja robote. Ale chyba robi bo skurcze co 5 min baaardzo bolesne juz sie nawet poryczalam i prysznicem sie ratuje
Przy kazdym skurczu yak mi leci pokarm z cycow ze koszule mam mokra na cycach
Dziewczyny trzymam kciuki za szybkie rozwiązania [emoji6]

Mamy które kp, trzymacie się diety czy zjadacie wszystko to co pozostali domownicy?
Ja jem wszystko. Bez wzdymających.

Młody wczoraj w ciągu dnia dał mi czadu. Za to jak zasnął o 21 tak wstał o 3...cudowne to było.
Dziś odpadł nam pępuch [emoji4]
 
reklama
Do góry