reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny trzymam kciuki za szybkie rozwiązania [emoji6]

Mamy które kp, trzymacie się diety czy zjadacie wszystko to co pozostali domownicy?
Ja jem wszystko. Bez wzdymających.

Młody wczoraj w ciągu dnia dał mi czadu. Za to jak zasnął o 21 tak wstał o 3...cudowne to było.
Dziś odpadł nam pępuch [emoji4]
Ale że nie obudził się w ogóle na jedzenie? [emoji3]

Ja tak samo jak Ty- jem wszystko i staram się unikać wzdymajacych.
 
Melduje się z oddziału patologii ciąży. Rozwarcie 3 cm. Jutro się okaże co ze mną wymyślą. Brzuch mam cały czas twardy. Jak zaczne rodzić to mnie wezmą na porodówkę a jak nie to poobserwują i wypuszczą. Sama jestem ciekawa czy mój lekarz coś zaradzi żeby przyspieszyć poród..
 
Do szkoły jeszcze chodzisz? Jak się czujesz?
Tak, chodze chociaż gdzieś z tyłu mam jakiś strach że mi wody odejdą w szkole czy coś. Ale naprawde lepiej sie czuje psychicznie jak wyjdę na pół dnia do ludzi niż siedzieć w 4 ścianach. Jak się jest u siebie to zawsze można zrobić jakieś porządki, coś ugotować a tutaj to.. Wolę iść niż siedzieć na tyłku cały dzień i słuchać ględzenia teściowej bo naprawde idzie oszaleć nie raz. Poza rzadkimi bólami jak na okres czy lekkimi twardnieniami nic się u mnie szczególnego nie dzieje, jedynie do spania czy ogólnie przy leżeniu ciężko się już ułożyć. Jakoś tak średnio do mnie dociera że to już tak blisko [emoji54]
 
Moja Lenka przechodzi dzisiaj samą siebie z tym wypychaniem się. Już nawet pozycja półleżąca przestaje być wygodna.U mnie dzisiaj 35+6... niby już niedaleko, a mam wrażenie jakby czas stanął w miejscu...


Zobaczysz jak będzie się dłużył j dotrqasz do 39/40 tygodnia... jak będziesz dopiero wyczekiwać
 
Zobaczysz jak będzie się dłużył j dotrqasz do 39/40 tygodnia... jak będziesz dopiero wyczekiwać
U mnie jest 36i5 ale też mały jak się wypnie to zebra i pęcherz to masakra zszedł mi z przednich żeber to teraz na tylnych się ułożył [emoji38][emoji38] i jak się wyprostuje to pęcherz boli. Też mi się dluzy niby końcówka 37 tc a jeszcze jakoś tydzien do dwuch ...
 
reklama
Do góry