reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

@Ola_7 gratulacje :)

Kolejna pobudka... Brzuch dalej mega twardy, ale nie boli. A ja jeszcze bardziej mokra... Dziś mam KTG, ciekawe czy się jakieś skurcze pokażą. Pewnie nie ;)
Mokra czyli spocona? Też miałam ostatnio taką akcję. Co się budziłam to koszulka cała mokra. Czyli to chyba normalne :) Po porodzie ponoć też się człowiek poci jak świnka. Powodzenia w rozkręcaniu akcji ;)
 
reklama
@Ola_7 gratulacje :)


Mokra czyli spocona? Też miałam ostatnio taką akcję. Co się budziłam to koszulka cała mokra. Czyli to chyba normalne :) Po porodzie ponoć też się człowiek poci jak świnka. Powodzenia w rozkręcaniu akcji ;)
Ja mam tak co noc. Przed ciążą byłam zmarźluchem do tego stopnia że potrafiłam spać pod kołdrą, kocem w ciepłej piżamie i skarpetach grubych. A teraz najchętniej bym spała na golasa bez przykrycia a i tak mi gorąco i się poce :D
 
Dziewczyny, dziś urodziłam :) Moje drugie dziecko urodzone dokładnie w datę porodu, położne nie wierzyły [emoji3] O 4 rano obudził mnie skurcze, o 5:20 byłam w szpitalu z 5cm rozwarciem, a o 6:57 urodził się mój synek [emoji23] Miało być znieczulenie, ale nie zdążyłam. Całość na gazie, młody ma 4,155kg. Jesteśmy już po jedzeniu, czekamy na obchody i jak wszystko jest ok to pójdziemy do domu koło południa. Wyganiaja mnie pod prysznic, muszę wstać za chwilę [emoji3] Nie pękła tym razem więc obeszło się bez szwów, jestem lekko otwarta ale to by było na tyle [emoji6]
 
Dziewczyny, dziś urodziłam :) Moje drugie dziecko urodzone dokładnie w datę porodu, położne nie wierzyły [emoji3] O 4 rano obudził mnie skurcze, o 5:20 byłam w szpitalu z 5cm rozwarciem, a o 6:57 urodził się mój synek [emoji23] Miało być znieczulenie, ale nie zdążyłam. Całość na gazie, młody ma 4,155kg. Jesteśmy już po jedzeniu, czekamy na obchody i jak wszystko jest ok to pójdziemy do domu koło południa. Wyganiaja mnie pod prysznic, muszę wstać za chwilę [emoji3] Nie pękła tym razem więc obeszło się bez szwów, jestem lekko otwarta ale to by było na tyle [emoji6]
Gratulacje! [emoji173]️
 
Dziewczyny, dziś urodziłam :) Moje drugie dziecko urodzone dokładnie w datę porodu, położne nie wierzyły [emoji3] O 4 rano obudził mnie skurcze, o 5:20 byłam w szpitalu z 5cm rozwarciem, a o 6:57 urodził się mój synek [emoji23] Miało być znieczulenie, ale nie zdążyłam. Całość na gazie, młody ma 4,155kg. Jesteśmy już po jedzeniu, czekamy na obchody i jak wszystko jest ok to pójdziemy do domu koło południa. Wyganiaja mnie pod prysznic, muszę wstać za chwilę [emoji3] Nie pękła tym razem więc obeszło się bez szwów, jestem lekko otwarta ale to by było na tyle [emoji6]
Gratuluję Synka [emoji170][emoji847]
 
reklama
@Ola_7 gratulacje :)


Mokra czyli spocona? Też miałam ostatnio taką akcję. Co się budziłam to koszulka cała mokra. Czyli to chyba normalne :) Po porodzie ponoć też się człowiek poci jak świnka. Powodzenia w rozkręcaniu akcji ;)
Ja pod sam koniec ciazy i kilka dni po CC z potliwoscia mialam to samo. Pizame moglam wykręcac rano.
 
Do góry