reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Cześć dziewczyny, synek jest już ze mną, jestem zakochana. Przyszedł na świat o 13, jpierwsze wstawianie po cc mam już za sobą. Dziękuję za wsparcie w czasie długiego ciciążowego oczekiwania.

Gratulacje!![emoji106][emoji5]
A ile synek waży i mierzy? Do tabelki [emoji5] i jeszcze imię [emoji16]
 
reklama
Jest z nami Julka przyszla na swiat o 9.52. 2900 i 52 cm 10/10 [emoji7][emoji7][emoji7]. Troche sie pokarmilismy i sobie slodko spi :) Dochodze pomalu do siebie swedzi nos boli brzuch. Przed cesarka balam sie panicznie dawali uspokajajace. Ogolnie dlugo szyli bo 10.40 odwiezli mnie na sale. A moze to tak standardowo nie wiem.
Gratulacje
 
U mnie też się zasadniczo zaczęło od bólu brzucha, więc może jest jakaś nadzieja [emoji122] trzymam kciuki
Myślę, że u mnie to też tak będzie. Tylko ten ból będzie chyba duuuuuużo silniejszy... Bo na razie to było tak typowo miesiączkowo.

Mąż niedługo wraca z pracy. A on się modli zawsze żeby to był dobry poród i żeby był w domu jak się zacznie. Także może wymodlił ;)
I znowu mnie goni do WC...
 
@Kredka_na_baterie no wrozyla Ci w ciągu 3 dni poród Pani doktor to jeszcze ewentualnie jutro Ci zostało, prawda? :)
Tak ;) A koleżanki dwie obstawiły 11.11. ;)

Zastanawiam się co jeszcze mam do zrobienia zanim zacznie się poród... Paznokcie u stóp zrobiłam sobie 2 dni temu (to była masakra :D), jestem ogolona ;) Manicure też jest :D
Wczoraj w pokoiku niuni sprzątałam. Jedyne co, to mąż musi mi ramkę do obrazka, który sama narysowałam wyszlifować i musimy wybrać zdjęcia do obróbki z sesji poniedziałkowej. I wtedy może się rozkręci ;)
 
reklama
Tak ;) A koleżanki dwie obstawiły 11.11. ;)

Zastanawiam się co jeszcze mam do zrobienia zanim zacznie się poród... Paznokcie u stóp zrobiłam sobie 2 dni temu (to była masakra :D), jestem ogolona ;) Manicure też jest :D
Wczoraj w pokoiku niuni sprzątałam. Jedyne co, to mąż musi mi ramkę do obrazka, który sama narysowałam wyszlifować i musimy wybrać zdjęcia do obróbki z sesji poniedziałkowej. I wtedy może się rozkręci ;)
Najważniejsze ogarniete;) kurcze ciekawe czy mój lekarz praktykuje masaż... W poniedziałek mam wizytę. Twoja lekarka sama wyszła z inicjatywą czy coś zasugerowalas?
 
Do góry