reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

:surprised: a rano chyba jeszcze tu pisałaś i nie pisałaś, że coś się szykuje? Gratulacje :) duży chłopak :)

@Sasanka14 wiesz już jaki jest plan?
Nie pisałam bo nie chciałam zapeszyć ale już wtedy byłam na porodówce. Góraleczka mnie wyczuła, ale nie przyznałam się że rodze. Później napiszę więcej
 
reklama
@Mama Zuzi i Antosia ja tez od rana mialam czutke ze dzis Twoj dzien, nie bylo Cie jak codzien, ale pamietam jak napisalas ze nie przyznasz sie, zeby zas nierozlazlo sie po kosciach ;)

No to teraz jeszcze czekamy na news od @Igorowelove ;)

@ONAONAONA @Paulaaa25 moj malzon tez ma 2 tygodnie wolnego, platne normalnie jak za urlop. Idzie w piatek na jeden dzien do pracy, zeby nastepny wtorek miec wolny. Przylatuja moi rodzice na tydzien, wiec ja sama w domku to nie bede ponad 3 tygodnie ;) A pozniej 4 grudnia tesciowa na 4 dni wpada z wizyta, to juz zapewne bedzie ciezszy temat, ale dam rade ;)
Paulina jak nocka ?? Pamietam, ze o smoczku pisalas. My mamy i uzywamy, nowosc dla mnie, bo starszak nie tolerowal, ale Teo lubi ciumac, a jak juz jest najedzony to sie wkurza ze nie moze ciagac, no bo mleczko go zalewa. Nie ciaga go caly czas, zazwyczaj do zasniecia, a pozniej zabieram i pieluszke przytulankowa buzie tez odkladam.
 
Ja po wizycie. Na ktg skurczy brak, tętno w porządku, więc lekarz nie zaglądał nawet czy rozwarcie się nie powięszyło. Zapytałam o mrowienie i drętwienie dłoni dostałam odpowiedź "to norma", no i wytłumaczenie, że na tym etapie woda, która zatrzymuje się w organizmie uciska na nerwy no i to przez to. A na pytanie "czyli nie rodze jeszcze?" dostałam odpowiedź "nie, nie, ale przecieź do 41+3 jeszcze mamy czas". Nie wiem czemu +3, ale to by znaczyło, że jeszcze 2 tyg mogę się kulać...
 
Mama Zuzi i Antosia Gratuluje kochana!!! super ze masz juz porod za soba. Duzo zdrowka zycze i milych przytulancow;););)

Ja wlasnie po wizycie i bedzie CC bo mala sie nie przekrecila. Za tydz mam szkole rodzenia w szpitalu w ktorym bede rodzic i zglosze ze mam miednicowe polozenie. Mam nadzieje ze juz wyznacza mi termin. Mala rosnie jak na drozdzach, juz 3300, jak dalej pojdzie to pewnie dobije 4 kg,hehehe

A tak w ogole mamuski, ktore juz urodzily. Czy wagi waszych pociech duzo sie roznily z USG przed porodem a z faktyczna waga po porodzie??? Tak sie pytam, mojej siostrze wyszlo ze urodzi corke 4 kg a urodzila jakies 3,5 kg. To dosc duza roznica...
 
reklama
Do góry