reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
A dla mnie największym dyskomfortem w ostatnim trymestrze ciąży jest duża ilość wydzieliny z pochwy i trudności z utrzymaniem higieny w związku z tym. Bo do tego, że boli kręgosłup i wyglądam jak kulka z cellulitem już się przyzwyczaiłam ;)
Brzuch jak twardniał tak twardnieje, ale już nie boli. Jutro idę do kosmetyczki ogarnąć paznokcie u rąk. A w czwartek mam wizytę u ginekologa, do której miałam już nie dotrwać...
Wczoraj byłam na tej sesji brzuszkowej, zrobiłam sobie sama kilka zdjęć telefonem ;) Były też u mnie koleżanki z oddziału i dostałam taki zestaw :D


Super zapasy :) z tą wydzielina też tak mam. Na szczęście tylko z rana potem się normuje.

@Kelyana gratulacje dla dzielnej mamusi.

Ja jakoś nie mam weny na nic. Mąż po prawie 2miesiacach w czwartek wraca do pracy. Jak był w domu to zrobiłam się leniuszkiem . Wczoraj byłam na wizycie pobrane miałam wymazy. Nastepna wizyta 12o ile jednak nie zrobią go jako dzień wolny. Byłam na zakupach ale jakoś nic mnie nie cieszy. Dla męża coś kupiłam, dla córy kocyk a sobie nic. Pojechałam z tego wszystkiego do cukierni i wzięłam kawałek ciasta na osłodę.
 
Sroka o poleca baby dream, mają dobry skład, więc mam nadzieję, że będzie git ;)
A jak nie to będę miała prezenty dla koleżanek :D Albo sama się będę w nich kąpać :D
Wiem, że mają dobry skład ale różnie to bywa. Moja córcia używa tych kosmetyków. Dokładnie tak jak mówisz, nie zmarnuja się :)


Matko jakie nudy w tym szpitalu... :rolleyes:
 
No tak mysle. Szpitale są straszne, co chwila ktoś przychodzi i nie da się funkcjonowac.
olej tych co przychodzą i karm córeczkę! byłam w podobnej sytuacji za syna i w tyłku miałam obcych mi ludzi tym bardziej kiedy chodziło o moje dziecko bo funkcjonować właśnie jakoś trzeba. szkoda że chociaż zaslon nie masz wokół łóżka ..zawsze to trochę prywatności
 
reklama
Do góry