reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Płomyk* bylam w Pepco i tez to widzialam ale ja jednak szukam czegos innego. Poczekam jeszcze troszke, mysle ze juz niedlugo sklepy zaleja sie swiatecznymi dekoracjami i licze ze dla dzieciaczkow tez bedzie mnustwo ciuszkow na swieta. Mam kuzynke w Londynie, akurat przyjezdza w polowie grudnia. Mieszkalam tam kilka lat i powiem szczerze ze wybor swiatecznych ciuszkow byl tam na prawde duzy. Porosze ja by mi cos przywiozla;)
To beda moje pierwsze swieta w polsce od 12 lat. Ciekawe co sie zmienio,heheheh
Tu w UK to chyba każdego roku coraz wcześniej wystawiają te rzeczy świąteczne. Jeszcze jakiś czas temu świąteczne zaczynały się jak się skończył Halloween a w tym roku już początkiem października w sklepach było czuć zbliżające się święta.

Całą ciążę byłam z Wami tu na forum i śledziłam wszystko na bieżąco ale teraz Mała pochłania cały mój czas. Aż mam wyrzuty sumienia, że piszę tylko jak potrzebuje Waszej rady [emoji15]
 
reklama
Tu w UK to chyba każdego roku coraz wcześniej wystawiają te rzeczy świąteczne. Jeszcze jakiś czas temu świąteczne zaczynały się jak się skończył Halloween a w tym roku już początkiem października w sklepach było czuć zbliżające się święta.

Całą ciążę byłam z Wami tu na forum i śledziłam wszystko na bieżąco ale teraz Mała pochłania cały mój czas. Aż mam wyrzuty sumienia, że piszę tylko jak potrzebuje Waszej rady [emoji15]
Kochana nic się nie przejmuj, niedługo wszystkie urodzimy i też będziemy zajęte naszymi bobasami. Z czasem wszystko się unormuje i będziemy mieć więcej czasu na forum.
Ja to kupiłam z myślą ogólnie o zimie ewentualnie na wigilię takie ładniejsze a przebierać w takie cuda nie będę bo to trochę takie robienie z dziecka maskotki. Nie za bardzo mi się to podoba ale wy możecie oczywiście mieć inne zdanie o tym ;)
Jak dla mnie to też lekka przesada, ale każdy robi jak uważa i nic mi do tego.
 
Może tak praktykują, żeby umówić się przez ostry dyżur czy ip. A na stronie nie ma napisane, jak się umówić na cc planowe?
Masz tam swojego lekarza?
Może jeszcze tam albo do lekarza zadzwoń, w szpitalu do planowe operacji musza sie przygotować. Pewnie będziesz czuła się lepiej mając umówiony dzień czy pewna informacje, że mam jechać do nich na cc jak poród się zacznie.
Na kiedy masz termin?
Na 12 listopada. Jutro pojade zapytam
 
W końcu odebraliśmy z apteki rano i jest mój nowy przyjaciel ! [emoji120]
20181103_161908.jpg
 

Załączniki

  • 20181103_161908.jpg
    20181103_161908.jpg
    41,5 KB · Wyświetleń: 450
@zaneta myślę, że jak masz skierowanie nie powinni Cię odprawić tylko raczej przyjąć do szpitala.

@azamazew ja często czytam i piszę w nocy na forum, aby nie zasnąć przy odciąganiu, co zdarza mi się nawet na siedząco.

Mam nadzieję, że do porodu się z mężem pogodzicie.

@urs ja miałam plany brać oeparol ale że miałam cc dużo szybciej to nie zdążyłam.

Franek nieźle rośnie, trzymam kciuki za szybkie i bezproblemowe rozwiązanie.

@Dzidzibobo mały śpi w nocy elegancko. Choć jak przychodzi moja pora karmienia to nie daje się do łóżeczka odłożyć tylko śpi na mojej poduszce ze mną.
Budzi się co 3 godziny na jedzonko i dalej śpi.

@Igorowelove trzymam kciuki, aby akcja się rozkręciła.
To dobrze, że z ciążą jest dobrze i przepływy i wszystko ok.



@karasjowa spokojnie opuchlizna zejdzie.
A kto to jest Kylie Jenner? Chyba sobie wygoogluje, bo mnie zainteresowałaś.
 
U nas jakoś mija ten dzień. Byliśmy na zakupach a potem na cmentarzu u mojego bratanka. Nie pokazywałam się 1 listopada tam. Narzeczona brata jest teraz jaka jest, nie chciałam wyskoczyć z brzuchem tam.
Ja powoli nastawiam się na to, że nic się nie wydarzy i planuje sobie. Dziś nie sprzątaliśmy (chociaż zawsze w sobotę to robimy). Stwierdziłam, że zrobimy to w środę przed wyjazdem. Póki co planuje, że w czwartek rano kupie córce spodnie ocieplane w Lidlu i pojedziemy do Opola, ja zostanę w szpitalu, a mąż z córką pojadą do teściowej.
Jak myślicie, wziąć sobie normalne ubrania do szpitala, bo chyba nie będę cały czas paradować w koszuli??? @Igorowelove jak Ty jesteś w szpitalu ubrana?
 
Dziwne. Ale widzisz co położna i lekarz to inne opinie, sama się przekonałam jak w tym szpitalu byłam. Mi pediatra mówił że mała powinna sobie z czasem zwiększyć dawki, że może to być jutro albo za x tygodni. A położna mówi że jeśli przybiera, i jak jje nawet dużo ale nie odbija jej się z połową pokarmu tego co zjadła to jest okej i czyli że tyle potrzebuje i że to właśnie bardzo dobrze. Jak dałam 2 razy 80ml i była dalej głodna i zjadła jeszcze 10 to może z 30ml jej wyszło jak się odbiło, także 80 max jest okej. Ona szczególnie tyle w nocy jje bo w dzień wlewam 80ml do butelki a zjada z 60-70ml a resztę zostawia.. Czyli że uważam że tyle potrzebuje. A jak tyle potrzebuje to niech jje, brzuszek nie boli, nic jej nie dolega to czemu miałabym jej że tak powiem żałować? Bo rozumiem jakby jej to na dobre nie wychodziło to bym absolutnie nie dawała, ale nie ma problemu akurat i przybiera ładnie także jest okej
Super, że tak ładnie je.
Mój w nocy je 50 i więcej nie chce.
W dzień czasem mu dodam 10 bo marudzi, ale pomimo odbeknięcia ulewa.
Czyli jeszcze mu więcej nie trzeba.
6ego przyjdzie położna z wagą to zobaczymy ile młody waży.
 
W końcu odebraliśmy z apteki rano i jest mój nowy przyjaciel ! [emoji120]Zobacz załącznik 913355
no i super :) teraz będzie Ci łatwiej odciągać dla małej mlesio.
@azamamew plan ustalony więc mniej stresu.
Ja 7 będę u lekarza i też muszę się zapytać jak to u nas wygląda gdy już będę po terminie, aczkolwiek cały czas żyję nadzieją, że za chwilę urodzę :) Bardzo, ale to bardzo bym chciała, żeby samo się zaczęło. No ale na to wpływu nie mam.
@Igorowelove cisza i spokój u Ciebie?
 
reklama
Mmmmm... tak piszecie co dzisiaj gotujecie, ze tez musze pomyslec o obiadku. Wlasciwie to mam ochote dzisiaj na placki ziemniaczane i pewnie zaraz sobie je zrobie.
Dopiero skonczylam sprzatanie, wstawilam ostatnie pranie i chcialam isc na spacer a tu tak sie rozpadalo:baffled:
Dzisiaj w koncu dodzwonilam sie do dziewczyny co robi sesje zdjeciowe. Babeczka jest dobra i dosc trudno sie do niej dostac. Na sesje noworodkowa trzeba umawiac sie miesiac przed porodem. Takze mialam szczescie:) Moja kuzynka juz dwa razy u niej robila i jestem pod wrazeniem tych zdjec. Fajna pamiatka. To bedzie juz okres przeswiateczny i chcialabym kupic jakies bozonarodzeniowe ubranko. Moze ktoras z was wie gdzie mozna kupic ciuszki na "specjalne okazje" dla noworodkow?? Bylam w smyku tydz temu ale to chyba bylo za wczesnie, bo nic nie mieli

Dla dziewczynki śliczne widziałam w TK Maxx ostatnio [emoji16]
 
Do góry