reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Dwa tygodnie przed terminem tak mnie pewnie ktoś z pracy wycałował na pożegnanie, że obudziłam się dzisiaj rano z opryszczką na wardze :(

I tak tutaj ucałować dzidziusia, gdyby tak teraz się pojawił? :(
Właśnie ostatnio czytałam jak niebezpieczny jest wirus opryszczki dla takich niemowlaczków.
Ja męczę się z zajadami, porobiły mi się w dwóch kącikach i nie mogę się ich pozbyć. Witamina B ani maść nie pomaga. Jak w przyszlym tygodniu nie znikną to wybiore się do lekarza, bo też mam obawy że nie będę mogła ucałować mojego dzieciątka
 
Hej dziewczyny, nie wiem kiedy ja Was nadrobię [emoji33] ale opieka nad małym wciągnęła mnie na maxa ! Chwile mieliśmy problem z laktacją ale już wszystko sie unormowało, dziś nas wypisują [emoji5] dziękujemy za wszystkie gratulacje i życzenia [emoji8][emoji8]
Wspaniale, w domku najlepiej. A kryzysy to normalne więc nie ma co się stresować tylko pierś do przodu, głowa do góry i wszystko się poukłada [emoji4]

Śliczne to Twoje dziecię, do schrupania[emoji4][emoji4][emoji4][emoji173][emoji173][emoji173]
Dwa tygodnie przed terminem tak mnie pewnie ktoś z pracy wycałował na pożegnanie, że obudziłam się dzisiaj rano z opryszczką na wardze :(

I tak tutaj ucałować dzidziusia, gdyby tak teraz się pojawił? :(
Lepiej nie całować. Smaruj maścią np. Hasco-vir, tylko cienką warstwą. Mi szybko przechodzi po tym. Teraz w ciąży też używałam.
Właśnie ostatnio czytałam jak niebezpieczny jest wirus opryszczki dla takich niemowlaczków.
Ja męczę się z zajadami, porobiły mi się w dwóch kącikach i nie mogę się ich pozbyć. Witamina B ani maść nie pomaga. Jak w przyszlym tygodniu nie znikną to wybiore się do lekarza, bo też mam obawy że nie będę mogła ucałować mojego dzieciątka
Zajady nie są zaraźliwe. Może maść witaminową spróbuj. Bardzo dobrze natłuszcza i goi. Ważne, żeby z rana szybko posmarować aby przy np. ziewaniu nie popękały na nowo.
 
U nas zupa pomidorowa z makaronem. Moja córka uwielbia makaron (muka, tak go nazywa).
O popatrz! Mój synek tak kocha makaron że zje z nim wszystko [emoji28] pytam się dzisiaj rano czy może być barszczyk - nieee - A czy może być zupka z makaronem - taaaak i aż mu się oczy zaswiecily
Ja jednak nie śpię bo przecież tak mnie mała rozkopuje że jedynie mało boli na plecach Ale wtedy słabo mi się oddycha więc siedzę i robię nic[emoji4] też tak czasem trzeba [emoji6]
 
Ja nie stety leżę jak kłoda [emoji21] skurcz mnie złapał po prawej stronie mały główka uderza w kanał rodny boli mnie w krzyżu i spojenie lonowe nie wiem już co robic [emoji54][emoji54] nie chce panikowac więc narazie leżę z bólem [emoji21]
 
Mmmmm... tak piszecie co dzisiaj gotujecie, ze tez musze pomyslec o obiadku. Wlasciwie to mam ochote dzisiaj na placki ziemniaczane i pewnie zaraz sobie je zrobie.
Dopiero skonczylam sprzatanie, wstawilam ostatnie pranie i chcialam isc na spacer a tu tak sie rozpadalo:baffled:
Dzisiaj w koncu dodzwonilam sie do dziewczyny co robi sesje zdjeciowe. Babeczka jest dobra i dosc trudno sie do niej dostac. Na sesje noworodkowa trzeba umawiac sie miesiac przed porodem. Takze mialam szczescie:) Moja kuzynka juz dwa razy u niej robila i jestem pod wrazeniem tych zdjec. Fajna pamiatka. To bedzie juz okres przeswiateczny i chcialabym kupic jakies bozonarodzeniowe ubranko. Moze ktoras z was wie gdzie mozna kupic ciuszki na "specjalne okazje" dla noworodkow?? Bylam w smyku tydz temu ale to chyba bylo za wczesnie, bo nic nie mieli
 
reklama
Mmmmm... tak piszecie co dzisiaj gotujecie, ze tez musze pomyslec o obiadku. Wlasciwie to mam ochote dzisiaj na placki ziemniaczane i pewnie zaraz sobie je zrobie.
Dopiero skonczylam sprzatanie, wstawilam ostatnie pranie i chcialam isc na spacer a tu tak sie rozpadalo:baffled:
Dzisiaj w koncu dodzwonilam sie do dziewczyny co robi sesje zdjeciowe. Babeczka jest dobra i dosc trudno sie do niej dostac. Na sesje noworodkowa trzeba umawiac sie miesiac przed porodem. Takze mialam szczescie:) Moja kuzynka juz dwa razy u niej robila i jestem pod wrazeniem tych zdjec. Fajna pamiatka. To bedzie juz okres przeswiateczny i chcialabym kupic jakies bozonarodzeniowe ubranko. Moze ktoras z was wie gdzie mozna kupic ciuszki na "specjalne okazje" dla noworodkow?? Bylam w smyku tydz temu ale to chyba bylo za wczesnie, bo nic nie mieli
Jeśli szukasz czegoś specjalnie na sesję to nie wiem czy ci będzie potrzebne bo zazwyczaj fotograf ma wszystko. Ale Jeśli chcesz ogólnie odświętne ubranko czy tematyczne to nie wiem i sama chętnie się dowiem [emoji848][emoji4]
 
Do góry