reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Tak, miałam dokładnie tak samo[emoji5]
I cieszę sie ze wzięłam L4 w 31?tygodniu? Jakoś tak..a nie jak o mało co nie wzięłam w 35tygodniu, bo ani czasu z dzieckiem bym nie spędziła więcej, ani w domu nie przyszykowała sypialni, ciuszków i nie przeorganizowalabym nic![emoji28][emoji23]
I chciałam żeby ta koncowka jeszcze trwała, w sumie nie doczekałam sie tego okresu, że chciałam żeby sie ciąża skończyła... za szybko urodziłam [emoji85][emoji28]także delektuj sie ciąża jeszcze, spędzaj czas z dzieckiem [emoji8]


Ja miałam szycie i nawet nie wiem kiedy.. w ogole nie bolało, ani w trakcie, ani po, ani podczas ściągania [emoji28] normalnie chodziłam, siadałam i dwojke na toalecie tez bez bólu i wysiłku. Mimo żelaza... moze miałam malutki szew.. jak krzyżyk [emoji85][emoji5]



A kiedy masz plan sie rozpakować? Zrujnowałaś moja opinie wiedźmy [emoji23][emoji85][emoji23]





Jak jechałam ma porodówkę z izby przyjęć to miałam 8 cm rozwarcia, na porodówce już pelne rozwarcie... ale.. ponoć właśnie na zzo już za późno było- choć musiałam jeszcze przeczekać skurcze które wprowadza synka w dol, w kanał.. ale jakoś poszło... wody odeszły i od razu parte. Całe 11minut[emoji23]

Co do porodów.. każda z was da radę. [emoji5] po to są położne, po to sie rodzi w szpitalu, żeby ta opieka i pomoc była[emoji106] a nagroda jest warta tego strachu i bólu [emoji106][emoji5]
Jezu naprawdę nie wiem czemu mnie po porodzie tak bolało [emoji849] Tydzień szczypalo jak siusiu robiłam, dwójkę to dopiero w ósmej dobie po porodzie i to baaaardzo ostrożnie [emoji3][emoji28] Nie że jakiś ból straszny ale strach bardziej przed parciem jakimkolwiek. To zbieganie kości mnie chyba musiało tak bolec, bo bardzo źle wspominam. Tzn źle... Miałam dziecko w domu, cieszyłam się bliskości i karmieniem, odczuwalna jedynie dyskomfort ze względu na ten ból krocza. Do przeżycia :))
 
reklama
Ukradzione z fejsa [emoji23][emoji23]Zobacz załącznik 912598

Hehe rewelacja

Wszystkie macie zzo u siebie w szpitalach ? Z tego co wiem to u mnie tylko gaz [emoji848]

U mnie w szpitalu nie ma, też chyba tylko gaz.

Jadę do szpitala, bylam na ktg. Tętno małego niskie, moje ciśnienie wysokie. Boje się ;( trzymajcie kciuki :(

Będzie dobrze, ważne że będziesz pod opieką lekarzy. Daj znać jak będziesz mogła.
 
Antosia już z nami :) po ciężkich bojach i całym dniu na oksy wkoncu się udało :) nie obyło się bez nacinania bo małej na koniec zaczęło szybko spadać tętno.

Waga: 2510g
Wzrost: 51cm

Wszystkim czekającym życzę żeby poszło sprawniej niz u mnie :) powodzenia dziewczyny i czekam na dobre wieści od Was :)
 
Antosia już z nami :) po ciężkich bojach i całym dniu na oksy wkoncu się udało :) nie obyło się bez nacinania bo małej na koniec zaczęło szybko spadać tętno.

Waga: 2510g
Wzrost: 51cm

Wszystkim czekającym życzę żeby poszło sprawniej niz u mnie :) powodzenia dziewczyny i czekam na dobre wieści od Was :)
Gratulacje
 
reklama
Antosia już z nami :) po ciężkich bojach i całym dniu na oksy wkoncu się udało :) nie obyło się bez nacinania bo małej na koniec zaczęło szybko spadać tętno.

Waga: 2510g
Wzrost: 51cm

Wszystkim czekającym życzę żeby poszło sprawniej niz u mnie :) powodzenia dziewczyny i czekam na dobre wieści od Was :)
Gratulacje !!! Czekamy na fotki [emoji8]
 
Do góry