reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dziewczyny wasze maluszki w brzuchu też są mniej aktywne? Mam 37+2 i coraz częściej panikuje, że coś jest nie tak . Wiem ,że aktywność spada przed porodem ale aż tak ? Czuje tylko delikatne przesunięcia muśnięcia jakby rączką czy nóżką.
U mnie 37+1 ale kopia się straszliwie dalej, u mnie są dwie wiec może być to tez spowodowane ciasnota w brzuchu... ale miałam tez dni ze jedna prawie się nie meldowała.
 
reklama
Dziewczyny wasze maluszki w brzuchu też są mniej aktywne? Mam 37+2 i coraz częściej panikuje, że coś jest nie tak . Wiem ,że aktywność spada przed porodem ale aż tak ? Czuje tylko delikatne przesunięcia muśnięcia jakby rączką czy nóżką.

U mnie 38 tydzień i czasami mam tak że szaleje, a czasami tak jak dziś ze jest spokojna. Pytałam o to lekarza wczoraj na wizycie i powiedział że tak już jest mniej miejsca itd. Posprawdzal wszystko i mówil że mala ok więc ja staram się nie panikowac i czekać :) myślę że u Ciebie może być podobnie.
 
Kurcze czuje jakieś dziwne bolesne ciągnięcie z lewej strony brzucha, całego po długości. Jakby Gościu się bardzo rozpychał czy coś w tym stylu. Aż zaczynam się bać , wczoraj byłam u lekarza i wszystko bylo w porządku a dziś ten ból.. Boję się że jednak zmienia zdanie i obkręca się główką do góry, czy to wogole możliwe na tym etapie ciąży?
Chyba sobie już za dużo nabieram do głowy...
 
Gratulacje dla kolejnych mamuś, co tu się dzieje... dziewczyny jak tak dalej pójdzie to nie nie będzie komu rodzić w listopadzie :szok:
Eeee ja rodzę w listopadzie [emoji14]
Dziewczyny wasze maluszki w brzuchu też są mniej aktywne? Mam 37+2 i coraz częściej panikuje, że coś jest nie tak . Wiem ,że aktywność spada przed porodem ale aż tak ? Czuje tylko delikatne przesunięcia muśnięcia jakby rączką czy nóżką.
Mój różnie... Jednego dnia szaleje, aż muszę maszerować po pokoju żeby go ululac a innego zaczepiam brzuch, bo mam wrażenie że śpi i śpi [emoji85]
 
reklama
Ja się dziś zdecydowałam sama na zakupy spożywcze pojechać, miałam nadzieję na jakiś skok adrenaliny i poród [emoji23] Ale było bardzo spokojnie. Stałam przy lodowkach i czułam jak mnie dziecko po kościach uderza, aż mnie zginęło wpół w jednym momencie! Dzisiaj strasznie mnie boli przy spojeniu lonowym, o matko. Ledwo chodzę. Trochę to rozchodzilam po tym sklepie właśnie, ale już wróciło. A co do kopania, to tak samo. Raz aż pukam w brzuch bo śpi i śpi, a innego razu szaleje tak że aż nie idzie z bólu wytrzymać bo na wszystkie strony ręce i nogi rozciąga [emoji23]
 
Do góry