reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

do 6m to super!
to mogłabym zapasy wcześniej zbierać
dziękuję za pomoc
muszę kupić te woreczki:)

ja co pisze w nocy tu to znaczy się karmimy..teraz znów:)

i zmiana czasu dzis :)

@Annulek właśnie
co do gościa brak słów jak co do kasjerki że się słowem nie odezwala! szkoda gadać
większość ludzi to znieczulica..omineliby leżącego na ulicy
 
reklama
@Paulaaa25 gratulacje! Śliczna dziewczynka :)

@Annulek masakra... jak ja ostatnio w biedronce widziałam co Ci ludzie wyprawiają to aż się przykro robi. Stałam sobie też w biedronce i patrzyłam jak w jednej alejce stał towar i obok pani, która rozpakowywała to wszystko na pólki tak, że nie było przejścia. I szedł facet z wózkiem i zamiast powiedzieć "przepraszam" to zaczął w tę kobietę wjeżdżać wózkiem żeby go przepuściła o_O Całe szczęście ta kobieta powiedziała mu co o nim myśli...

Mój organizm niestety ma w nosie zmianę czasu, ja już po śniadaniu i po spacerze z psem :p Do tego wczoraj wieczorem miałam okresowe bóle brzucha, a teraz mam jakieś dziwne upławy, nie wiem, czy to czop... mam nadzieję, że się mała jeszcze na świat nie wybiera. Spakowałam wczoraj tę torbę, ale jeszcze za wcześnie :p

Miłego dnia i łatwych porodów ;)
 
@Szara20 dzięki za wskazówki, ale ja nie umiem się nie napinać w wc.
Dziś spróbuję wziąć laxi mama, może łatwiej pójdzie.

Szkoda, że wcześniej o tych wskazówkach nie wiedziałam.

Ale cicho na forum. Śpicie czy rodzicie?
My dziś mieliśmy pierwszą noc w nowym mieszkaniu po remoncie [emoji4] mi spało się dobrze, chociaż kilka razy obudziłam się bo coraz trudniej sie ułożyć z brzuchem i do tego te twardnienia...No i obudziłam się wcześniej, chyba przez te zmianę czasu, bo ostatnio śpię baaaardzo dużo.
 
@Paulaaa25 gratulacje! Śliczna dziewczynka :)

@Annulek masakra... jak ja ostatnio w biedronce widziałam co Ci ludzie wyprawiają to aż się przykro robi. Stałam sobie też w biedronce i patrzyłam jak w jednej alejce stał towar i obok pani, która rozpakowywała to wszystko na pólki tak, że nie było przejścia. I szedł facet z wózkiem i zamiast powiedzieć "przepraszam" to zaczął w tę kobietę wjeżdżać wózkiem żeby go przepuściła o_O Całe szczęście ta kobieta powiedziała mu co o nim myśli...

Mój organizm niestety ma w nosie zmianę czasu, ja już po śniadaniu i po spacerze z psem :p Do tego wczoraj wieczorem miałam okresowe bóle brzucha, a teraz mam jakieś dziwne upławy, nie wiem, czy to czop... mam nadzieję, że się mała jeszcze na świat nie wybiera. Spakowałam wczoraj tę torbę, ale jeszcze za wcześnie :p

Miłego dnia i łatwych porodów ;)

Ja też już od 6nie śpię. Zrobiłam pizzerii na śniadanie zjedliśmy i dalej będę leniuchowac w łóżku bo przecież jeszcze wcześnie
 
Masakra, co za chamstwo! Gdyby mi się przytrafiło cos takiego to mój mąż już by tam zrobił porządki [emoji14]
Faktycznie zawalili pracownicy, u nas przecież ciąże już widoczne, powinni byli zareagować! ja jak ostatnio byłam w biedronce to kasjerka wręcz zezłościła się na mnie, że stoję w kolejce a nie podeszłam od drugiej strony do kasy.
Ja w biedronce ostatnio sama podeszłam do kasjerki, bo było milion ludzi w kolejce i mówię, czy mogę pierwsza. A ona się e spojrzała i powiedziala "u nas nie ma czegoś takiego. Proszę poprosić klientów, żeby panią wypuścili".
 
Koszmarna noc:/ prawie w ogóle nie spałam... biodra mnie bola, ale najgorsze ze dzisiaj budził mnie ból brzucha...cały brzuch twardy i cały bolał:/ jak nigdy, nie wiem czy to takie skurcze czy coś innego, ale ból ogromny:/ teraz jestem nieprzytomna:/ ja chce już rodzic!!! Ale jeszcze trochę muszę wytrzymać :/

Miłego dnia kochane!
 
reklama
Do góry