reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
@Mama Zuzi i Antosia ja nadal jakbym miała okres, nawet nerwy mam jak w okres :/ i młody mi się ulokował na pęcherzu, bo chodzę sikać co chwilę dosłownie, jak wstanę z kibelka to nadal czuję ucisk :/ wzięłam się za sprzątanie z nadzieją, że ruszy, ale ciężko z takim pęcherzem :/
daj spokój ze sprzątaniem, zrób tylko to co niezbędne. Oszczędzaj siły na to wielkie wydarzenie.
Jak ma ruszyć to i bez sprzątania ruszy, jak nie to nic nie pomorze, żadne seksy, sprzątania i inne ciekawe teorie na przyspieszenie porodu. Nie forsuj się, relaksuj się :)

Gratulacje! :)

Ja juz po. Maly nie jest taki mały. 4270 gr i 55 cm. Pucek jak nie wiem ;)
Gratulacje !!!
Faktycznie Mały wcale nie jest mały!!! USG się odrobinę pomyliło ale na + :)
 
To współczuję, że masz z nim takie doświadczenia. Do mistrzów komunikacji ten lekarz nie należy, to fakt. A planujesz rodzić przez CC ze wskazań medycznych? Ja się na razie piszę na szpital dziecięcy na Żwirki i Wigury, słyszałam o nim pozytywy, choć czasem brakuje miejsc. Ale ponoć wszędzie teraz ciasno na porodówkach, położna mi mówiła o wysypie rodzących.

Jestem po jednym cc z powodu rozejścia spojenia łonowego i teraz to samo...aczkolwiek jest lepiej niż w poprzedniej ciąży, wiec jak zacznę rodzic przed terminem to mogę próbować SN;) co będzie to będzie:)
O zwirkach słyszałam różne opinie, ale to jak o każdym szpitalu;) praski i Solec jest bardzo polecany:)
 
@FiLi88 a Ty jak dziś się czujesz?

Odebrałam synka ze szkoły, za godzinę córeczka przyjedzie. A mnie się nic nie chcę, tylko spać. Ale ileż można spać??!! Wczoraj w miarę wcześnie poszłam w kimę, dziś jak dzieci pojechały do szkoły też zrobiłam sobie drzemkę. Ale w sumie co mi zależy, już niedługo nie będzie takiej możliwości, żeby sobie bezkarnie poleniuchować :D
 
reklama
@FiLi88 a Ty jak dziś się czujesz?

Odebrałam synka ze szkoły, za godzinę córeczka przyjedzie. A mnie się nic nie chcę, tylko spać. Ale ileż można spać??!! Wczoraj w miarę wcześnie poszłam w kimę, dziś jak dzieci pojechały do szkoły też zrobiłam sobie drzemkę. Ale w sumie co mi zależy, już niedługo nie będzie takiej możliwości, żeby sobie bezkarnie poleniuchować :D

Wlasnie czekam w szpitalu na usg. Czuje sie ok, tyle ze energii mi brak. Jakas taka bez powera jestem. Krwawienia zadnego juz nie bylo, poza resztka czopa, ktory wylazl wczoraj wieczorem. Pewnie to po gmeraniu pani doktor, choc byla na prawde bardzo delikatna i malutkie miala raczki ;)

@Koka27 niezly klocuszek Ci sie wychodowal ;) graaaatulacje !!
Zycze szybkiej pionizacji i powrotu do formy :)
 
Do góry