reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

A dziś mi też się spina i trochę boli ale nie przejmuje się i jadę wieczorem na fish spa ż koleżanka ciekawa jestem czy wytrzymam bo niby te rybki strasznie laskocza ale zrobię coś dla siebie i może się lepiej poczuje mąż teraz ma wolne aż do poniedziałku mam nadzieję że się coś ruszy jak będzie w domu dziś umyl lodówkę i zamrazarnik teraz kuchnie sprzata chyba on też ma syndrom wicia gniazda [emoji1] [emoji1]

Jak myślicie ile pochodzę z tym rozwarciem wiem że niemoge teraz chodzic na basen i uważać na toalety żeby się bakteria nie zarazić tak mi mój ginekolog mówił
Z tego co pamiętam @FiLi88 w poprzedniej ciąży chodziła kilka tygodni z takim rozwarcie, ale nie jestem pewna :)
@FiLi88 wypowiedz się :)
FishSpa nie wiem czy bym się nie bała że mi te małe piranie nie odgryzą paluszków hehhehe
Udanego relaksu :)

Bylam dzis ostatni raz u lekarza prowadzącego. Z usg termin mam na 4listopad,ale ze wzgledu na miednicowe ułozenie dostalam skierowanie na cc na poniedzialek. Mala wazy ok 3500g. Z jednej strony strasznie cieszę się ze mała bedzie z nami,z drugiej boje sie cesarki. Narazie skupiam sie na urodzinkach synka bo w sobote skonczy 2 latka

Sent from my LG-K420 using Forum BabyBoom mobile app

Też strasznie się bałam CC (ale na szczęście będzie SN). Wiem jednak, że w takim przypadku jak u Ciebie starałabym się podejść do tego optymistycznie. Nie mamy na wszystko wpływu, najważniejsze aby dziecko było zdrowe.
Wszystkiego najlepszego dla dzielnego dwulatka :) Niedługo będzie pomagał mamusi w wychowaniu rodzeństwa.

To moje dziecię strasznie dziś wiercące. Wbija mi się tam w dół w pachwiny, skóra na brzuchu aż boli - tak kopie i się wygina. Normalnie szok.
 
reklama
zjadłabym dziś konia z kopytami, mam ochotę na wszystko i na nic...denerwujące to jest.
Mam to samo. Jem wszystko co mi w ręce wpadnie a i tak mam na coś dalej ochote a nie wiem na co. W dodatku cały czas mi się pić chce jakbym kaca miała.
I ułożyć się nie mogę bo tak mnie kręgosłup między łopatkami boli. Wgl wszystko mnie dziś irytuje grr....
 
Z tego co pamiętam @FiLi88 w poprzedniej ciąży chodziła kilka tygodni z takim rozwarcie, ale nie jestem pewna :)
@FiLi88 wypowiedz się :)
FishSpa nie wiem czy bym się nie bała że mi te małe piranie nie odgryzą paluszków hehhehe
Udanego relaksu :)



Też strasznie się bałam CC (ale na szczęście będzie SN). Wiem jednak, że w takim przypadku jak u Ciebie starałabym się podejść do tego optymistycznie. Nie mamy na wszystko wpływu, najważniejsze aby dziecko było zdrowe.
Wszystkiego najlepszego dla dzielnego dwulatka :) Niedługo będzie pomagał mamusi w wychowaniu rodzeństwa.

To moje dziecię strasznie dziś wiercące. Wbija mi się tam w dół w pachwiny, skóra na brzuchu aż boli - tak kopie i się wygina. Normalnie szok.
Jezu, Moja dzisiaj też wywija się we wszystkie strony. Masakra :D cały brzuch mnie boli. Ani leżeć na boku nie pozwala ani na plecach. Najlepiej jej jak stoję :D
 
Ja też bym jadła wszystko, gorsze jest to że zjem i źle jest mi dotego wymioty. Zwymiotuje i znów jestem głodna . Paranoja normalnie.

Czy któraś ma tak że ciężko jest wam oddychać? Normalnie leżę oddycham i tak jakby mało mi powietrza było. Ciężko wytłumaczyć . Już kilka dni tak mam z 4raxy dziennie. Ciśnienie mam w porządku więc nie wiem co mi jest
 
Ja też bym jadła wszystko, gorsze jest to że zjem i źle jest mi dotego wymioty. Zwymiotuje i znów jestem głodna . Paranoja normalnie.

Czy któraś ma tak że ciężko jest wam oddychać? Normalnie leżę oddycham i tak jakby mało mi powietrza było. Ciężko wytłumaczyć . Już kilka dni tak mam z 4raxy dziennie. Ciśnienie mam w porządku więc nie wiem co mi jest
A w jakiej pozycji ci tak ciężko oddychać?
 
reklama
Ja też bym jadła wszystko, gorsze jest to że zjem i źle jest mi dotego wymioty. Zwymiotuje i znów jestem głodna . Paranoja normalnie.

Czy któraś ma tak że ciężko jest wam oddychać? Normalnie leżę oddycham i tak jakby mało mi powietrza było. Ciężko wytłumaczyć . Już kilka dni tak mam z 4raxy dziennie. Ciśnienie mam w porządku więc nie wiem co mi jest
Ja teraz mam tak. Tzn zdarza mi się przynajmniej raz dziennie. Mam wysoko brzuch i myślę, że to dlatego.
 
Do góry